Opinie o Budnex Czesława Nuckowska w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Budnex Czesława Nuckowska, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Budnex Czesława Nuckowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budnex Czesława Nuckowska w Gorzów Wielkopolski

Pawel Nowy wpis
Klient

Przekazano mi mieszkanie w listopadzie 2020r blok 14 ul. londynska . Kilka krotnie prubowalem sie skontaktowac z panem Prezesem Budnexu w sprawie kultury porzadku pomiedzy blokiem nr14 a prowadzonymi pracami budowlanymi za tym budynkiem. Do rzeczy : 1. kilka krotnie prosilem owykoszenie chwastow kture wyrosly nawysokosc ponad 1m interwencji bylo ok. 10. Nastepna sprawa podczas teperatur powyzej 18stopni celzjusza samochody kture sie poruszaja po terenie tak kurza ze naprawde ich nie widac choc poruszaja sie z niezbyt duza szybkoscia. Kilka krotnie monitowalem ta sprawe u kierownika budowy azeby zrobili kurtyne wodna poniewarz kurz nie milosiernie dostaje sie do mieszkan. odeslany zostalem do prezesa Budnexu ale co z tego ze dzwonilem skoro pani sekretarka mnie nie polaczyla z prezesem odmowila polaczenia . Konczac wniosek sam sie naplywa podpisz odbiur mieszkania i masz proble ktury musisz sam rozwiazac.

Mieszkaniec Nowy wpis

Dramat. Sposób wykończenia poniżej krytyki.

Andrzej
 Rekomendacja

Polecam, nie wierzcie w te bzdury.

Pracownik Nowy wpis
@Andrzej

Andrzej pewnie kierownik to ten oszołom od Nuckowski ego dlatego poleca swój chłam

Prezes Nowy wpis

Nuckowski nic nie potrafi, potrafi tylko nie płacić ludziom żeby sponsorować stal to zwykły (usunięte przez administratora)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Prezes

Nie polecam wykończenie i czas budowy to jakiś żart wszystko penka wilgoc grzyb za komuny lepiej budowali niż Nuckowski (usunięte przez administratora) teraz

Jesteś obecnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie Budnex w miejscowości Gorzów Wielkopolski. Napiszcie jak wygląda obecna sytuacja i atmosfera.

@Administrator

Żenada kradnie

Prezes

Wiadomo jak budnex to (usunięte przez administratora)

Nie polecam zenada

Patryk 93

Nie polecam dewelopera Budnex kupiłem u nich mieszkanie w Gorzowie Wlkp i jestem strasznie nie zadowolony . Na ścianach działowych wysmarowali jaka mazią twierdząc że to gładź a kiedy wykańczalismy mieszkanie wszystko zaczęło odpadać . Po za tym na jakie kolwiec reklamacje nie zwracają uwagi liczy si tylko żeby wcisnąć człowiekowi mieszkanie i pozbyć sie kłopotu.

Zostaw merytoryczną opinię o Budnex Czesława Nuckowska - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Budnex Czesława Nuckowska
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Karola Szymanowskiego 3 lok. 2