Marble & Quartzite Polska

Opinie o Marble & Quartzite Polska

Ja

Nie polecam pracy w tej firmie, większa rotacja pracowników niż w biedronce. Warunki płacowe niby dobre ale sama organizacja pracy pozostawia wiele do życzenia. ( wszystko robione na hura bez żadnego ładu i składu najlepiej wykończyć pracownika bo przecież jest dużo chętnych ) Współpraca z biurem to jakaś masakra.

Zostaw opinię o Marble & Quartzite Polska - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marble & Quartzite Polska