Opinie o Mm-Dienstleistung w Duisburg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mm-Dienstleistung. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mm-Dienstleistung o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mm-Dienstleistung w Duisburg

Luka Nowy wpis

Przestaliście tu zostawiać informacje, szkoda. Może jednak podpowie mi ktoś czy firma działa i czy są szanse na pracę?

Zenk Nowy wpis
@Luka

Działa firma dalej

bysior Nowy wpis

ja tez miałem z nią dymy ale już ją (usunięte przez administratora) z tej firmy , teraz podobno werbuje ludzi do zalndo, porazka totalka

monika Nowy wpis

prosze uważąć na Mariole Mark to oszustka dająca certyfikaty na niby przebyte kursy które są nic nie warte. To jest złodziejka jakich mało. Bierze za mieszkanie z góry gdzie poźniej okazuje się ze mieszkanie nie nadaje sie do zamieszkania i przez nia spaliśmy w samochodzie na ulicy jakas masakra

Jarosław

UWAGA OSZUŚCI !!! FIRMA MM-DIENSTLEISTUNG LEIPZIG !!!! Chciałbym ostrzec wszystkich wybierających się do Niemiec do pracy oferowanej przez firmę mm-dienstleistung. Po przyjeździe do Duisburg gdzie obiecana praca od zaraz, według informacji PANI Marioli i jej szefa Herr Machona, okazało się jedną wielką ściemą. Po zainkasowaniu ode mnie kwoty za meldunek w wysokości 100 euro zostałem odesłany z kwitkiem, A obiecane zakwaterowanie okazało się starą opuszczoną szkołą bez ogrzewania. Pani Mariola zachowywała się niedopuszczalnie wyzywając i kłamiąc, że pracy nie będzie bo ja i osoby które tam przyjechały tak naprawdę jej nie chcą. Musiałem tego samego dnia wrócić do Polski po nieprzespanej dobie, Piszę to ku przestrodze, Strach teraz zaufać jakiej kolwiek agencji, Czy możecie się podzielić informacjami i doświadczeniami o zaufanych źródłach ??

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Duisburg
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy PRACA W OPIECE
Centrum Językowe KONIK
logo firmy SPAWACZ MIG MAG (m / k) w renomowanej firmie (103)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Monter Klimatyzacji i Wentylacji