Decathlon Tarnów

Opinie o Decathlon Tarnów

głos_prawdy

Opinia napisana w części jako bezpośredni zwrot do dyrektora i jednej z kierowniczek. Wy oboje jesteście jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] każdy z pracowników was się boi, ale wszyscy są na okresie próbnym, więc boją się postawić. Ja jestem szczery, zawsze mówię prawdę i prawda jest taka, że gdyby moje koleżanki i koledzy z tego sklepu mieli w tym mieście jakąś alternatywę, to nie pracowali by za marne grosze pod kierownictwem niekompetentnego dyrektora-despoty, który sam nie wie o co mu chodzi, oraz nie musieliby znosić „humorów” kierowniczki, która każdego traktuje z góry jak śmiecia. Ściągnęła mnie tu głównie umowa o pracę i nadzieja na to, że ten sklep to coś więcej niż maszynka do gnojenia ludzi i z co bardziej podatnych tworzenia donosicieli, zwykłych kapusiów. Dla mnie kapowanie nie równa się lojalność, brzydzę się donosicielstwem, które tutaj wydaje się być jedną z dróg do zaskarbienia sobie poparcia u jednej z kierowniczek i dyrektora. Nie jestem również aż tak zdesperowany, aby dłużej męczyć się w tych warunkach. Pracownikom najniższego szczebla pozostaje mi jedynie współczuć i życzyć nadejścia dla nich lepszych czasów. Peace.

Zostaw opinię o Decathlon Tarnów - Tarnów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Decathlon Tarnów