Randstad Polska Sp. z o.o.

Opinie o Randstad Polska Sp. z o.o.

mama

Moje sugestie dla Randstad Polska Sp. z o.o.: trzy tygodnie temu miałam tel. o pracę. Rozmowa trwała ok 20 min, po czym dziś miałam być na kolejnym etapie rozmowy z testami trwającymi ok. 1 godz. Wczoraj miałam SMS przypominającego o rekrutacji. Na dziś wzięłam urlop aby na nią jechać 40 km. Gdzie godzinę przed rozmową mam telefon odwołujący z zaistniałej sytuacji ..... przesuwamy rozmowę na bliżej nieokreślony termin.

gość

Jak idzie o pieniądze to nie można im jako pośrednikowi nic zarzucić, w terminie, w razie potrzeby wyrównują w przeciągu kilku dni. Znalezienie pierwszej propozycji pracy też dość szybkie i tu jednak jak człowiek zechce coś innego to nagle nie mają żadnych ofert, tylko jakieś najgorsze proponują. Sms z pytaniem czy nie masz znajomych poszukujących pracy i jak tak to daj nam namiar to też żenada bo nawet nie zadzwonią do tej osoby.

Zostaw opinię o Randstad Polska Sp. z o.o. - Legnica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad Polska Sp. z o.o.