Wirtuale.Pl Uti.Pl

Opinie o Wirtuale.Pl Uti.Pl

Filtruj opinie po kryteriach:

Bolo
 Opinia

Podpowiecie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Aneta
 Opinia

@mar, rozumiem, że czujesz potrzebę podzielenia się swoim doświadczeniem z wirtuale.pl uti.pl. Twoja wypowiedź jest jak najbardziej potrzebna i ważna. Jednak chcę Ci przypomnieć, że miejsce to służy tylko do pozostawiania wpisów dotyczących wirtuale.pl uti.pl ale jako pracodawcy.

mar
 Opinia

najgorsza firma z jaką się spotkałem. Po wykupieniu realizacji strony www wielka cisza, brak kontaktu, po moich próbach zlewanie klienta bo im głupio. Już 3 miesiące jak opłaciłem stronę która ma status w realizacji a nikt ze mną się nie skontaktował. Jak zażądałem zwrotu środków to piszą że regulamin nie przewiduje takiej sytuacji mimo że z umowy się nie wywiązali. Sprawa idzie do sądu! Wystrzegajcie się tej firmy, stanowczo odradzam!

Tak6Nie
Aneta
 Opinia

Zapraszam osoby związane z firmą Wirtuale.pl Uti.pl do odświeżenia tego wątku nowymi komentarzami! Z wielką ochotą poznamy aktualną sytuacje firmy na rynku, informacje dotyczące atmosfery pracy oraz kwestie związane z nowymi rekrutacjami również będą tu bardzo istotne. Każdy nowa opinia będzie bardzo pomocna dla innych osób interesujących się pracą u tego pracodawcy.

Andles1
 Opinia

Zleciłem UTI.pl wykonanie strony www według mojego projektu. Wybranie szablonu i ogarnięcie zdjęć i filmów oraz przekopiowanie tekstu przekroczyło ich możliwości.... Mieli to zrobić w 28 dni. Po 45 dniach rezygnuję i czekam na zwrot wpłaty. Będę informował jak szybko odzyskam swoje pieniądze.... Chyba kontakt spalony....

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w wirtuale.pl uti.pl? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

arenty1
 Opinia

Katastrofa, nie firma. Kupiłem usługi na 3 lata z góry po czym co roku przysyłali mi faktury do zapłaty (celowe działanie bo myśleli, że zapomnę). W czwartym roku przysłali informację o przedłużeniu usługi więc opłaciłem po czym wyłączyli mi dostęp do poczty i strony internetowej. Okazało się, że powinienem jeszcze coś opłacić o czym mnie nikt nie poinformował i za jedyne 306 zł łaskawie włączą mi usługę. Opłaciłem bo mi zależało na dostępie do poczty. Jednak uważam, że jest to chwyt poniżej pasa. Panowie na infolinii wyjątkowo nie mili i nawet nie myślcie o wejściu im w słowo bo teraz oni mówią. Dawno w przeciągu kilku chwil nie doprowadził mnie nikt do szału (jeżeli nie piliście kawy i potrzeba adrenaliny to polecam). Widać, że ludzie kompletnie nie kompetentni i brak im szkoleń do rozmowy z klientami. Robią co chcą bo próżno szukać kontaktu z osobami kompetentnymi z kierownictwa. Jest to na pewno mój ostatni rok z tą firmą i stanowczo odradzam ich usługi.

Tak1Nie
Darek
@arenty1 31.10.2017 12:29

W odpowiedzi na uwagę o obsługę naszego BOK to przyjmujemy krytykę jeśli takie są Pana odczucia. Jeśli zaś chodzi o sam fakt wyłączenia usługi , to mam informację że usługa wygasła (przez ponad miesiąc nie była przez Pana opłacona) i na życzenie była odtwarzana z backupu. Za taką czynność każda firma pobiera opłatę bo to zajmuje czas i pracę .

telemar
 Opinia

uwaga na ogłoszenie! "Doradca Klienta- Nie call center-WYSOKIE WYNAGRODZENIE" Podejmując współpracę z tą firmą po szkoleniu teoretycznym dowiesz się że 1.) zamiast DORADCY KLIENTA jesteś zatrudniony w celu POZYSKANIA KLIENTA 2.) wyraźnie zaznaczone w ogłoszeniu "nie call center" okazje się być klasycznym call center z boksami dla TELEMARKETERÓW a nie Biurem Obsługi Klienta... 3.) wynagrodzenie 8 zł nettoh + % ze sprzedaży ** Aleeeeeeeeee są pozytywy ;) nie siedzisz ze słuchawką na kasku... bo nie zostajesz w nią wyposażony :D rozmowy odbywają się za pomocą aparatów komórkowych

Tak4Nie
Bomkacz
@telemar 05.12.2016 18:24

Dokładnie tak, poza tym cwaniaczki czują się nadludźmi, kłamią, kombinują, i mają pracowników za nic

Zostaw opinię o Wirtuale.Pl Uti.Pl - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wirtuale.Pl Uti.Pl