Polmex Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Bożena Dojnia

Noo bajka

Sebi

Nie polecam

Andrew

Solidny pracodawca. Wymagający, ale uczciwy. Jak robisz robotę, to masz naprawdę dobrze. Stan floty też bardzo dobry!

#51tLp

W każdym miejscu trzeba się starć, ale nie w każdym miejscu tak jak tutaj Pracownik jest doceniony i szanowany. Polecam Polimex!

Młody G

Z firmą Polmex mam same dobre wspomnienia, polecam!

droart

nie polecam

Mlody

Szczera prawda ... .

Mistrz kierownicy :)

Dla słabego pływaka to i woda za rzadka :) jezdzilem u Bosa chyba najstarszym samochodem w firmie,a do tego dwa razy zmieniałem robote, teraz jezdze mańusiem z 2012, a pieniadze mam lepsze niz u konkurencji, wiec ciekawi mnie co za małolat pisze takie głupoty?

Marian

Mi zawsze zawsze płaci na czas jak chcialem lodowke czy pokrowce to tez dal odrazu ! co w tym nieuczciwego?

bełba

auta są dobre miejsce firmy dobre i to chyba tyle dobrego

Zostaw opinię o Polmex Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Bożena Dojnia - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polmex Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Bożena Dojnia