Sp. z o.o. s.k BOOKING.OOO

Opinie o Sp. z o.o. s.k BOOKING.OOO

ReX

szef napisał opinie sam o sobie extra!

Frisbi

Fajna firma. Płaci regularnie i nie ma obsuw. Super szef, choć mega zaangażowany w robotę i czasem nie ma czasu. Gdyby nie on, nie byłoby roboty i nie byłoby kasy. Każdemu polecam.

Zostaw opinię o Sp. z o.o. s.k BOOKING.OOO - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sp. z o.o. s.k BOOKING.OOO