Opinie o HR team Sp z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Firma SQS Sorting and Quality Services jest dostawcą rozwiązań w zakresie selekcji, naprawy, detali i komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedsiębiorstw głównie z branży Automotive, AGD i hydraulicznej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Kontroler jakości. Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Obowiązki: - Kontrola jakości / selekcja / naprawa komponentów - Dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy Wymagania: - Dbałość o szczegóły, zdolności manualne - Odpowiedzialność i odporność na stres - Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej Oferujemy: - Stawkę godzinową + dodatki za nadgodziny i pracę w weekendy - Umowę zlecenie - Pracę w dynamicznym zespole nastawionym na jakość i wyniki Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR team Sp z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Administrator Nowy wpis

Czy pracując w firmie HR team Sp z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Ona Nowy wpis

Witam czy są jakieś oferty na pakowacz Katowice i okolice?

Sasza Nowy wpis

Warunky pracy zgodni z ogłoszeniem, diengi na czas. Pracuja 3 miesiąca i wszysko OK. Chca pracować dłużej.

Tomasz Nowy wpis

Chyba musi być dobrze bo tak rzadko piszecie?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Lider na produkcji w firmie HR team Sp z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Taras

U nas wsio super. Umowa jest badania są. Wypłata się zgadza. Mieszkanie toże dali. U nas nowyj zakład.

Zołza

Zgadzam się oszuści.Dają dwie umowy do podpisania.Pierwsza z wysoką stawką.Druga po dwóch tygodniach obniżona placa. Pani Andrea obiecuje gruszki na wierzbie .Jestem w Polsce i oddaje sprawę do sądu. To złodzieje!!!!!!

Sasza
@Zołza

Chyba jesteś w innej firmie bo Andrea to włoskie imię.

Marcel

Oszukują Ukraińców wmawiają im że nocleg mają na koszt firmy a przy wypłacie okazuje się że jednak mają potrącane za noclegi. Wypłaty się nie zgadzają . Pobierają bardzo duże pieniądze za załatwianie karty pobytu.

Arcio

Zdecydowanie nie polecam. Kierownictwo to oszuści mam na myśli Pawła S. obiecują a potem się wypierają i słowa nie dotrzymują, jak ci powie że dostaniesz premie to jej na pewno nie dostaniesz. Żenada być kierownikiem i nie dopilnować aby pracownik pracował bez umowy.

Ankaa

Polecam. Jaki jedna z niewielu agencji dają umowę O PRACĘ tymczasową. Przysługują urlopy, chorobowe i atmosfera jest w porządku. Pracuje poki co miesiąc ale jestem zadowolona. Przynajmniej w Błoniu.

Zostaw merytoryczną opinię o HR team Sp z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w HR team Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR team Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

HR team Sp z o.o.
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.

HR team Sp z o.o.