Opinie o Let's GoCook

karolina

Chcesz zrobić niebanalną imprezę? Szukasz miejsca, które będzie ciekawą alternatywą dla przyjęcia w restauracji tudzież domówki? Chciałbyś zorganizować wspólne gotowanie dla znajomych, ale brakuje Ci miejsca, sprzętów albo umiejętności? Na dodatek przeraża Cię wizja długich przygotowań i sprzątania po zabawie? GO COOK jest idealnym wyborem dla Ciebie! Niezwykłe miejsce, urządzone z pomysłem, pełne najróżniejszych przyrządów kuchennych jakie tylko możesz sobie wyobrazić, łatwy dojazd, parking, który pomieści wszystkich gości, a przede wszystkim sympatyczna i pomocna ekipa. Dodatkowo możesz zorganizować lekcje gotowania albo samemu zaimprowizować – rządzi tu pełna dowolność. Wielki plusem imprezowania w GO COOK jest tez to, ze na pewno nie wyjdziesz stąd głodny. Polecam z całego serca! Karolina Drach-Kowalczyk

oldzi

Przyjemna atmosfera pracy, jak ktoś kocha gotowanie to miejsce dla niego.

Zostaw opinię o Let's GoCook - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Let's GoCook