Let's GoCook

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Let's GoCook

As
Klient

Brak fartuchow a na stronie pisze ze daja na czas faruch

Marta Nowy wpis
@As

Ale to cały czas nie ma fartuchów? Czy to taka chwilowa sytuacja była?

@As

Dziękujemy za opinie. Posiadamy fartuchy na wyposażeniu akademii. Poprosimy więcej szczegółów np. termin wydarzenia kulinarnego w którym Pan/i brał/a udział.

@Marta

Posiadamy fartuchy na wyposażeniu akademii przy ulicy Jutrzenki 76.

As
Klient

Ogolnie sale i pomieszczenie jest super ale jesli chodzi o merytoryczna kometencje Pana Widolda od Cukiernictwa to odrazdzam zile prowadzi zaiencja i grupa jest niezjednoczona jestem na kursie cukiernictwa 1.2 stopnia i Pan nie prowadzi tainiki cukiernictwa

@As

Poprosimy o kontakt w wiadomości prywatnej.

Stiepan Grińkow

Polecam Mistrza Pana (usunięte przez administratora)Ogromne doświadczenie w branży kulinarnej, niesamowita wiedza i poczucie humoru !!!

karolina

Chcesz zrobić niebanalną imprezę? Szukasz miejsca, które będzie ciekawą alternatywą dla przyjęcia w restauracji tudzież domówki? Chciałbyś zorganizować wspólne gotowanie dla znajomych, ale brakuje Ci miejsca, sprzętów albo umiejętności? Na dodatek przeraża Cię wizja długich przygotowań i sprzątania po zabawie? GO COOK jest idealnym wyborem dla Ciebie! Niezwykłe miejsce, urządzone z pomysłem, pełne najróżniejszych przyrządów kuchennych jakie tylko możesz sobie wyobrazić, łatwy dojazd, parking, który pomieści wszystkich gości, a przede wszystkim sympatyczna i pomocna ekipa. Dodatkowo możesz zorganizować lekcje gotowania albo samemu zaimprowizować – rządzi tu pełna dowolność. Wielki plusem imprezowania w GO COOK jest tez to, ze na pewno nie wyjdziesz stąd głodny. Polecam z całego serca! Karolina Drach-Kowalczyk

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Let's GoCook, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
oldzi

Przyjemna atmosfera pracy, jak ktoś kocha gotowanie to miejsce dla niego.

Zostaw merytoryczną opinię o Let's GoCook - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Let's GoCook?

Liczba opinii klientów firmy Let's GoCook, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Let's GoCook