REC - STAL S.C. Skup złomu i metali kolorowych

Opinie o REC - STAL S.C. Skup złomu i metali kolorowych

Klient

klient nie ma napisane na czole (usunięte przez administratora) a jeśli cos jest kradzione to zgłasza sie to na policje i właściciel oddaje towar bez problem! bardzo miła obsługa i najważniejsze że zawsze waga się zgadza!

okradziony

pracowałem w tej firmie,to wolna amerykanka bez trzymanki, skupuja złom z piewewnych zródel,czesto kradziony,nie maja z tym problemow ze ktos cos ukradł i sprzedł im 20 x taniej niz wartosc

Zostaw opinię o REC - STAL S.C. Skup złomu i metali kolorowych - Szubin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REC - STAL S.C. Skup złomu i metali kolorowych