ER-BUD Markusy,firma budowlana

Opinie o ER-BUD Markusy,firma budowlana

Poważny

Nie polecam firmy, nie płacą zus ,traktują po chamsku. Praca raz jest , raz nie ma i nawet jeśli siedzisz w domu nie ze swojej winy to nie masz co liczyć na postojowe czy inną formę zapłaty.

Zostaw opinię o ER-BUD Markusy,firma budowlana - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ER-BUD Markusy,firma budowlana