Opinie o MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Szczecin

Odradzam pracy matmax w Gdyni Liroy Merlin gdzie jest tak zwany kierownik obiektu który zastrasza pracowników .Kiedy chcesz wolne automatycznie pisze SMS o karze 200 złotych oraz że to ja niby zrywam umowę. Taka jest pani kierownik obiektu Pani Grażyna. Czyli tak na prawdę nie należy ci się wolne bo zaraz straszy karą .Na pewno tego tak nie zostanie i na pewno kontakt będzie do Szczecina. O firmę nie mogę się wypowiedzieć bo zbyt krótko pracowałam ale mam negatywne wypowiedź do pracowników jak i współpracy z nimi.

Wiola
@Jurek

Środki chemia higiena po stronie pracodawcy co miesiąc dostarczane , rękawiczki także wiec nie widzę problemu … jedyne co potrzeba to chęci do pracy

Klaudka Nowy wpis

Jeszcze raz proszę Was o wyjaśnienie, bo niestety z wątku @Ania nie jest to jasne, gdyż pisze raz o urlopie, a raz o niedogodnościach w grafiku. Więc ja zapytam tak: czy sprzątające mają umowę zlecenie? Jeśli tak, to wiem, że się urlop nie należy, bo mam tak teraz w pracy. Czy zleceniówka tylko i wyłącznie tutaj jest?

Tomasz
@Ania

A po jakim czasie chciałaś wolne? Bo piszesz że krótko pracowałaś, więc zastanawiam się czy to nie było po prostu za szybko na pierwszy urlop? :) Są tam jakieś zasady odnośnie urlopów i ich wykorzystywania, trzeba z jakimś wyprzedzeniem konkretnym informować czy coś?

@Tomasz

Tak tylko kiedy się zatrudniałam to mówiłam od samego początku że w niedzielę pracować nie mogę. Więc nie wiem dlaczego jest to zastraszanie skoro ja uprzedzałam prędzej że niedzielę czy jest handlowa czy nie ja nie mogę pracować. Z tego co mi powiedziane i napisane że na umowę zlecenia nie ma urlopów. Dzień pierwszy był beż płatny, próbny. Więc już tu nie dostanę pieniędzy a nadal jest zastraszanie o karach .

Wioleta
@Ania

Myślę, że zbyt krótko pracowała Pani w Firmie aby wydawać tak krzywdzące opinie. Proszę przeczytać uważnie umowę i wtedy nie będzie nieporozumień. Jeżeli nie może Pani pracować w niedzielę handlową zawsze można znaleźć zatrudnienie w innej firmie i przychodzić do pracy np. tylko w środy, albo wcale. O uzgadnianiu dni absencji w pracy mogliby wypowiedzieć się pracownicy z większym stażem pracy. Jako taki właśnie pracownik powiem , że pierwszeństwo do dni wolnych mają pracownicy, którzy już jakoś się w pracy wykazali i jeżeli taki pracownik potrzebuje dzień wolny to w grafiku jest to uwzględniane.

@Wioleta

Tak tylko czemu ta Pani zaczęła kara mnie straszyć, pracowałam w różnych firmach i również na umowę zlecenie ale nie było żadnych kar ,nawet nie słyszałam od nich tego .Żadna firma nie potrąciła mi żadnych pieniędzy. Niestety jak już mówi o karach i chce to zrobić ,no to niestety zniechęca do siebie jak i do firmy.A za darmo się nie pracowało.

Wiewióra
@Ania

Witam pani Aniu jestem pracownikiem tej firmy od kilku lat na Śląsku nie bardzo rozumiem pani opinie? zastanawiam się czy czytałam pani swoją umowę dokładnie czy tylko podpisała ,czy tą karę pani otrzymała ?,czy jak to pani napisała" tak zwany kierownik obiektu" tylko przypomniał o zasadach zawartych w umowie. Nie rozumie czemu czuję się pani zastraszany czy ktoś groził pani? Nie wiem jak to wygląda w Gdyni , na Śląsku pracownicy czytają swoje umowy ze zrozumieniem co umożliwia spokojną pracę i dobre relacje między współpracownikami. Polecam takie podejście u przyszłego pracodawcy.

@Wiewióra

Witam ja tu nie odnoszę się do samej firmy No bo jej dobrze nie znam tu chodzi o osoby które pracowałam a dokładnie o kierownik obiektu danego ,tak czytałam ale wszędzie na każdej umowie są też jakieś kary ale nigdy tego nie zrobili a zwłaszcza kiedy ta Pani pierwsza chciała zerwać umowę, nie ja. Tak cały czas wczoraj kierownik mi pisał o karze tak samo za rzeczy że mi odciągnie które są na obiekcie Leroy Merlin. Ja tu nie pisze o samej firmy tylko dokładnie o panią kierownik obiektu.

@Ania

Nie zgadzam się z Pani opinią ponieważ dostając grafik trzeba pracodawcę wcześniej poinformować o wolnym Anie ni z gruszki ni z pietruszki wymyślać co nowe to powody,aby nie przyjść do pracy . Kara -200 jest jasno na umowie iż z dniem kiedy ktoś zrywa umowę jest odbierane .

@Paula

Dobrze sprawa jest w inspekcji pracy .Tak wszystkich robicie dlatego nie macie pracowników. Sprawa jest zgłoszona.

@Ania

Czy my nie mamy pracowników nie wydaje mi się. Jesteśmy jedną rodzinką i Chcieliśmy Cię przyjąć z uśmiechem i wszystkim . Także To Ty nie zasłużyłaś na tą pracę po prostu ???? miłego dnia !

@Paula

Bo ja lubię spokój w pracy a nie fałsz .I ja miałam zamiar góra miesiąc czasu pracować bo i tak miałam zamiar wyprowadzić się z Gdyni.

Iza Nowy wpis
@Ania

Podobna sytuacja w Bydgoszczy zerwiesz umowę kara 200 zł brak sprzętu do sprzątania gąbką szorować posadzkę zardzewiałe wózki obrażanie pracownika

Jurek Nowy wpis
@Iza

No ale chyba sprzęt do sprzątania i detergenty powinny być na wyposażeniu. A ubrania robocze, rękawiczki? Dostałaś czy pracowałaś w prywatnych?

Wiola Nowy wpis
@Jurek

Wiktoria

Czy ktoś wie czy będą jakieś rekrutacje do nich? Ostatnią ofertę jaką znalazłam jest z 2017 roku...czemu tak rzadko robią rekrutację, czy może trzeba do nich zadzwonić i zapytać czy mają wolny wakat? Bo z tego co piszecie to pracuje się według ustalonego grafiku, co by mi pasowało. I powiedzcie mi, z jakim wyprzedzeniem trzeba dawać znać, jeżeli nie można, któregoś dnia przyjść do pracy, tak aby nie dostać tej kary 200 zł?

Marcin 36

Firma ok,od wielu lat na rynku,wypłata zawsze na czas, dokumenty dostajesz na czas i kiedy potrzebujesz kadry wystawiają od ręki, atmosfera ok ale to zależy zawsze od obiektu i ludzi tam pracujących, ogólnie mam pozytywne wrażenie, pozdrawiam

Edyta
@Marcin 36

na ile jest się przydzielonym do jednego obiektu? I w ogóle to zatrudnienie jest na umowie o pracę czy jest jakaś inna?

Lala
@Edyta

Prawie cały czas pracuje się na jednym obiekcie. Jeśli ktoś chce może iść na inny obiekt jeśli ma bliżej do pracy czy domu. Umowa zlecenie na początek ,jeśli grupa umowa o pracę. Umowa o prace dla sprawdzonych pracowników

Justyna
@Lala

no to właśnie można jeszcze podpytać o warunki osób bez grupy? piszesz, że uop dla sprawdzonych. to po jakim czasie dadzą jak ktoś jej nie ma? to sprawdzenie ile trwa?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Paula

Kierownictwo super ,zawsze można liczyć na pomoc o co tylko się nie poprosi , wypłaty w terminie . Jestem zadowolona ! Polecam .

Gorąco polecam pracę w firmie Matmax. Wypłaty zawsze na czas. Sprzęt i środki czystości dostarczane na bieżąco. Możliwość awansu. Wsparcie kierownictwa i kadr. Pozdrawiam.

Kamil
@Marta

Awanse są wewnętrzne, czy poprzez rekrutacje? Duże podwyżki dają przy wyższym stanowisku? No I to wsparcie kierownictwa to jak można odczuć?

Edyta

Świetna firma od lat, kontakt z kadrami i kierownictwem szybki i bez żadnych problemów, wypłaty w terminie. Polecam.

Wiewióra

Pracuję w tej firmie od kilku lat ,zawsze można liczyć na kierownictwo ,wypłaty są na czas , kontakt z kadrami bez problemowy. Nie jest to moja pierwsza firma sprzątająca i mogę Matmax polecić innym którzy lubią sprzątać i chcą pracować z osobami którzy doceniają innych

Czy pracodawca MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

536864020mkn@gmail.com

Witam ostrzegam wszystkich chcących pracować w mat max wielką p. Śnieżna wielką p. Regionalna jest (usunięte przez administratora)szczególnie do Polaków którzy coś wiedzą więcej niż ona coś więcej niż dyrektorka że mogą więcej pracowaliśmy tam 3 mc i nas wyrzucili z powodu że odebrałem tel po godzinach pracy własny zrobiła mi p. Śnieżna wielką awanturę że odebrałem tel jakim prawem ( własny) tel i nr brak chemia brak czego kolwiek serwis maszyn tak na tel brak serwisu brak narzędzi stłamszenie pracowników do zera jeśli chcesz pracować w mat max musisz być (usunięte przez administratora)1 słowem Kołobrzeg Liroy Merlin

Dragon3424

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie brak organizacji i dyscypliny Nawał pracy i wszystko ma robić jedna osoba a jak chce się iść na przerwę to wielce problem daje przykład z dziś pracowałem od 5 do 13 i o 12:45 poszedłem poinformować że idę na przerwę i końce pracę bo nie miałem przerwy a według regeleminow prawnych przerwa należy się każdemu gdy oświadczyłem ze idę na przerwę wielce szefowa z buzia do mnie ze przerwy pod koniec pracy się nie robi to jej zadałem grzecznie pytanie kiedy miałem zrobić jak całą pracę ogarniałem sam i bez przerwy to ona ze mam się przebrać i do pracy wrócić i ja to nie obchodzi Po prostu brak słów

Małgorzata
@Dragon3424

@Dragon3424 przerwy powinno się ustalać wcześniej, bo w sumie każdy by chciał kończyć pracę 15 min wcześniej :) Atmosfera i organizacja pracy są bardzo ważne, i zależą od wszystkich. Może to kwestia dogadania się i będzie Ci się lepiej pracowało. Powiedz proszę, jakie warunki umowy oferuje firma?

Angy

Jaką macie stawkę Godzinową?? Bo 13.80 to chyba gruba przesada,jak minimalna jest dużo wyższa .

nowy

a moze zrobic nalot na firme matmax z izba skarobowa i inspekcja pracy to moze w koncu zaczna sluchac pracownikow co ich boli co myslicie o tym?

Rej
@nowy

Zarzuty można rzucać, ale trzeba mieć jakieś dowody.

Johnny Katowice
@nowy

Pracuję u nich ponad. 2 Lata nie mam zastrzezeń wiem za ilę pracuję co mam robić wypłata zawsze na czas Mam umowę wszystko jasne . Ten nowy co tu się rozpisuje negatywnie to go pewnie wywalilili za chlanie lub Nie pracował nigdy w tej firmie po prostu polski zazdrozny katolik , teraz po adresie ip komputera łatwo sprawdzić Ktòry to ten nowy “ hi hi .......

Grzegorz

Bardzo dobry pomysł

@Johnny Katowice

to sprawdż mnie qutafonie hihi

kapciora
@Grzegorz

ta firma to firma KRZAK KANT i tyle w temacie

Hades

Wytrzymałem tam 3 miesiące, od roku nie mogę się poprosić świadectwa pracy, na ubranie czekałem miesiąc.

Helena
@Hades

Co to znaczy, że wytrzymałeś tam 3 miesiące? Byłeś niezadowolony z pracy? Możesz przybliżyć temat? Może jednak znajdą się jakieś plusy pracy w firmie, które dla innych mogą być ważną kwestią i jednak zdecydują się na aplikowanie do nich? Poza tym piszesz, że było to dość dawno temu. Może coś się od tamtego czasu zmieniło?

Stefan

A to dziwne opinie znalazły się na forum. Firma z udokumentowaną dobrą opinią jako pracodawca więc może trzeba dobrze pracować żeby nie narzekać?

Aneta

@anonymous Czy jesteś zainteresowany pracą w firmie MATMAX Systemy Sprzątające? Może jesteś pracownikiem tej firmy? Jak Ci się dotychczas pracuje w tej firmie, czy możesz ją polecić innym osobom? Jaki system pracy obowiązuje w firmie MATMAX Systemy Sprzątające?

@Aneta

A słyszała pani zeby pracownik przynosił worki na śmieci z domu i srodki czystości nikt w tedy nam nie zwrócił kasy za worki i srodki czystości dlatego się człowiek zwolnił pół pensji na wasze utrzymanie czystosci szło z mojego portfela

Ilona
@Adi17

@Adi17 Chcesz powiedzieć, że MATMAX nie gwarantuje narzędzi do pracy a w tym przypadku środków czystości? Czekam z niecierpliwością na Twoją odpowiedź.

Rubinek
@Ilona

Pracuję w Matmax od 7miesięcy. 1 sierpnia byłam w pracy normalnie,a 2 sierpnia(niedziela) otrzymałam smsem że z dniem 1 sierpnia zostałam zwolniona. (usunięte przez administratora) Dziś idę do inspekcji pracy i sądu pracy, to co dziwje się w tej firmie to patanoja. Brak odzieży roboczej,rękawiczek i sprzęt sprzątający z epoki sredniowiecza.

Adi17

Witam pracuje w tej firmie od nie dawna ale rozważam odejście w tej firmie niema kierownika każdy robi co chcę nawet wypłat niema całych. Później się dziwią że nikt nie chcę w tej firmie robić i każdy ucieka

Beti
@Adi17

Oddalam pozew do Sądu przeciwko MatMax - jestem po pierwszej rozprawie ( przesłuchanie świadków ) , następna rozprawa we wrześniu .

Szefunio
@Adi17

Dokladnie -,- nie traktują pracownika dobrze a wielkie panie brygadzistki nie umieja nawet poradzic sobie z grafikiem

@Beti

Hej po dzisiejszym dniu zdecydowałam że dosyć ponizania ludzi przez kierowniczke nawet dzieci przez nią trochę zaniedbałam bo trzeba robić bo nikt już znia niechce pracować

Drops456
@Szefunio

To prawda zatrudniają kto im się nawinie żenada

luk

Brak słów (usunięte przez administratora) i barany !!

Grey

Firma matma x Katowice to firma bez zasad bez kultury zwłaszcza kierowniczka regionalną obcieta mocno liczba godzin stawka godzinowa netto niska płatność pensji pod stołem brak sprzętu i dbałości o sprzęt i pracowników zero naganne utrzymywanie i wykonywanie czystości brak środków chemicznych brak odzieży roboczej bo firma nie daje i nie placi za pranie brak umowy itd tak jest na carrefour katowice gdzie matmax sprzata

Daro

Firma bierze obiekty za kazda cene i werbuje z pracujacych na tych obiektach pracownikow poprzednich firm pracownikow dla siebie.Robia to delikatnie mowiac w sposob nie profesjonalny.Oczywiscie na tych obiektach jest naogol mocno obcieta ilosc godzin a tym samym mniej ludzi i do tego nizsza stawka.Co do zarzadzania obiektami to dam rylko krotkie zdanie poniewaz nie chce rozciagac tego tematu-To firma z znacznym stopniu rodzinna.

Tita

Czy możecie Państwa mniej cisnąć PH? bo pan o nr rejestracyjnch ZS080GW jechał jak świr dzisiaj w okolicach Piotrkowa.

@Tita

Na publicznym forum nie powinno się podawać tablic rejestracyjnych obcych pojazdów. Dobrze, że zwracasz uwagę, ale jeśli kierowca popełnił wykroczenie drogowe powinny się tym zająć odpowiednie instytucje. Czy zaglądają tu osoby zatrudnione w firmie, które mogłyby dodać swój komentarz na temat warunków pracy? Zachęcam Was do tego.

Zostaw merytoryczną opinię o MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Szczecin

• Jak się pracuje w MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa