Fortum

Opinie o Fortum

Angelika

Fortum jest ok. Zatrudnia bardzo dużo praconików i jest mała rotacja więc to chyba świadczy o tym, że dobrze się tu pracuje. W każdym razie ja jestem zadowolona.

Bolek
@Angelika 13.10.2017 14:08

Mała rotacja? 9-ciu na 10-ciu nie doczekuje 7-ego miesiąca pracy. Ale faktycznie, mogłoby być gorzej. Mógłby nikt nie doczekać:)

men
@Bolek 30.10.2017 20:58
Mała rotacja? 9-ciu na 10-ciu nie doczekuje 7-ego miesiąca pracy. Ale faktycznie, mogłoby być gorzej. Mógłby nikt nie doczeka...

Hej pracowałeś w tej firmie ? zostałem zaproszony na rozmowe kwalifikacyjną i zastanawiam się czy warto

KIA

Jeśli ktoś chce się nauczyć DOBRZE sprzedawać to polecam popracować w tej firmie. Ja teraz jestem wymiataczem sprzedaży!!! A do tego Fortum to super punkt w cv.

@KIA 12.10.2017 16:57

Wymiatacz sprzedaży? A wróciłeś kiedyś do swojego klienta?

anonymous
@Były pracownik 30.10.2017 21:08
Wymiatacz sprzedaży? A wróciłeś kiedyś do swojego klienta?

NIE WRÓCISZ DO KLIENTA,BO ONI OSZUKUJĄ!!!

anonymous

firma lipna i wykorzystuje pracownikow i ucina kase za wszystko!!! rotacja ludzi 97%!!!! omijajcie ją szerokim łukiem!

pomidor96

Jestem przedstawicielem handlowym w Fortum i cenie sobie tą pracę. Wszystko jest mega dobrze zorganizowane, dobrze płacą. Szanują mnie tu też. Podoba mi się i już!

Kawaler
@pomidor96 05.10.2017 13:06

A z tym szacunkiem to już przeginasz

pan świata

kurcze no, dobrze mi sie tu pracuje. o dziwo jestem zadowolony, a bałem się pracy w sprzedaży. tutaj nie jest źle. dobra atmosfera, nie czuje jakiejs mega presji

x23
@Kawaler 30.10.2017 23:01
Zgadza się, presji nie ma. Poza telefonami od managera o 7.45 i później co 2 godziny, obowiązku wysyłania zdjęć z samochodu naj...

Ciekawe kiedy Twój komentarz usuną? jest jak piszesz, moje 2 kom już usunęli...

Laser
@Kawaler 30.10.2017 23:01

Nie ma ideału ale gdzie jest ?Jeżeli chcesz zarobić to zarobisz ale trzeba pracować za darmo nic nie ma .Jak będziesz robił swoje to nikt nie będzie Ci zawracał głowy . Zastanów się czy chcesz pracowac czy zbijać bąki .

O matko! ! Same pozytywy. I to same z października! Chyba brakuje ludzi do pracy bo nikt nie chce z Wami pracować. W tej firmie jest okropnie!!! Nie zarabia się tu.

@Pracownik 24.10.2017 19:41

I to pisane po 4 dziennie w odstępach 20-o minutowych:)

Więcławski

Praca w fortum to bardzo fajne i przydatne doświadczenie. Dużo się nauczyłem w tej firmie, przydatnych technik sprzedaży, podejścia do klienta, jak radzic sobie ze sterem. Poza tym fortum dobrze wygląda w cv.

@Więcławski 17.10.2017 11:47

Chyba tylko dlatego że ma log w kolorze zielonym:)

MC

Dobrze jest w tej fiiirmie NIE NARZEKAM! Pensja przyjemna, ludzie też, nawet klientów w większości lubię i są dla mnie mili. Dzięki tej firmie i tym jakimi sposobami się tu pracuje polubiłem w sprzedaży. Są możlwiośći rozwoju, ja tu zostaje na dłużej.

@MC 17.10.2017 13:44

Klienci są mili? A wróciłeś kiedyś do klienta po wejściu umowy w życie?

arthur

Mi się podoba praca jako przedstawiciel handlowy. To moja pierwsza taka, ale aż ze zdzwieniem stwierdzam, że daje rade. Popracuje tu na pewno jeszcze jakiś czas, bo kasa w porównaniu do innych firm jest mega dobra.

@arthur 10.10.2017 10:43

Skąd wiesz jak jest w innych firmach, skoro to twoja pierwsza praca?

Skuter

Gołym okiem widać, że wszystkie pozytywne opinie pisze jedna, może dwie osoby:) Bo aż tyle pozytywnych w rzeczywistości na pewno nie ma:) Dowód? mają około 120-130 handlowców, a w każdym miesiącu szkolą około 16-20 nowych. Z grupy 20-stu dłużej jak trzy miesiące wytrzymuje max 5 osób, dłużej jak 6 m-cy może 2-óch... Sami sobie odpowiedzcie. Oczywiście, może ktoś powiedzieć że to ludzie, którzy się nie nadawali. Dlaczego? Bo mieli zdrowy kręgosłup moralny. Bo nie chcieli oszukiwać klientów. Bo nie chcieli podpisywać umów "in blanco". Bo lubią po jakimś czasie wrócić do swoich klientów. Tak, to prawda, nie nadawali się. Na szczęście większość się nie nadaje:) To pozytywny sygnał, że nasze społeczeństwo nie jest tak zepsute jak ta firma:)

zdzwiwiony

Po co dodawać opinie skoro jak są negatywne to ktoś je kasuje.....

kuba

Praca jest spoko, jak ktoś się pospieszy to będzie mógł czasami skończyć wcześniej. Zarobki są ok.

panci9
@kuba 23.10.2017 14:13

Jak ktoś się pospieszy ?? wiesz w ogóle o czym piszesz?? chyba że w sprzedaży nie pracujesz tylko na recepcji może??? tu się nie pracuje na czas!!!! jak się pospieszysz , nie pojedziesz do klienta, nie podpiszesz umowy, nie zarobisz kasy.. Kto takie nieudolne komentarze pisze.... No chyba , że zajmuje się zupełnie czym innym....

szczwany

Praca w dość dużym tempie, ale ja to uwielbiam. Świetne zarobki.

Iguana90

jakiś czas musialem czekac az sie odezwa i w sumie jak juz stracilem nadzieje to zadzwonili, no i udalo sie, co do kasy to jest naprawde spoko, nei moge narzekac bo teraz mam ja na czas na koncie i mozna spokojnie splacac kredyt

Natalka

Solidna firma wszystko zgodne z podpisana umowa dobre zarobki tym bardziej jak dla młodych ludzi którzy szukają pracy na wakacje jak i na stałe, tyli od poniedziałku do piątku

pp

Mi się w tej firmie podoba. Z zarobków jestem zadowolony. Z samej pracy ogólnie też. Nie musze się jakoś przemęczać albo stresować. Jest bardzo na czilu.

Tosiek
@pp 20.10.2017 09:09

z pewnością nie musisz się przemęczać w końcu płacą ci za pisanie takich komentarzy :)

XxXxXxX

dobrze mi się tu pracuje nie narzekam kasa spoko w terminie ważne że płacą mi więcej nie potrzeba

LokiKoki

Mi się tu pracuje bardzo dobrze, pensja jest ok, ludzie w porządku, nie ma problemu z wzięciem urlopu.

jacek

Mogliby ciutke więcej płacić, ale w sumie w porónaniu do konkurencji i tak jest nieźle. Mi się podoba, praca łątwa i przyjemna. Bardzo lubię tego pracodawcę hahahahaha

hajde

Ja nie narzekam na pracę w tej firmie. Atmosfera bardzo w porządku, przełożeni pomocni. Warunki pracy ogólnie bardzo dobre. Firma robi pozytywne wrażenie.

Igor

Dobry pracodawca, bardzo w porządku, polecam.

All you need is love

Jak dla mnie praca przedstawiciela handlowego w Fortum jest bardzo ok. Zarabia się lepiej niż w podobnych firmach. Do tego są fajne godziny pracy, przejrzysta umowa, jasno określony zakres twoich zadań.

tomek

Pracodawca godny polecenia. Nie ma co narzekać. Praca dosyć prosta i stabilna. Wypłaty jak dla mnie całkiem niezłe i przychodzą w terminie.

bybo

Na początku było dosyć ciężko. Nigdy nie pracowalem w sprzedazy i trudno mi się było odnaleźć. Ale już po miesiący śmigałem super, a teraz sprzedaje już nawet całkiem nieźle, a za tym idzie niezła kasa ;) Poza tym atmosfera jest bardzo w porządku.

Wojtula

Ja pracuję w centrali, póki co polecam. Było dosyć sporo materiału do ogarniecia na początku, ale dla chcącego nic trudnego. Praca biurowa- na razie łatwa i przyjemna. Do tego płacą całkiem nieźle. Podoba mi sie tu.

Sandi_94

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Wszystko jest zgodne z tym co było mówione na rozmowie kwalifikacyjnej. Dobre godziny pracy, dobra stawka, prowizje całkiem przyzwoite.

paprika

mi sie podobała praca tutaj, przyjemnie, uczciwie jak dla mnie same plusy :] Wypłaty mnie zadawalają a to najważniejsze!!!

Antek97

Solidna, rzetelna firma. Bardzo polecam prace w Fortum. Można zarobic bardzo fajne pieniadze. Nie jest to zwykła sprzedaż, ta praca ma w sobie to coś, że chce się do niej chodzić. Do tego sporo się nauczyłem.

stefan

Mi się tu pracuje dobrze. Nie będę zbędnie słodził, po prostu zwykła praca, wszystko jest ''poprawnie''.

xD

Fortum to zajefajna firma. Takiej atmosfery jak tam nie doświadczysz nigdzie indziej! Bardzo fajne prowizje, bardzo fajni przełożeni. Ten okres w moim życiu był szalony i praca też HEHEHE

Wujek dobra rada

Co tu dużo mówić, wszystko w porządku. Praca, wypłaty, prowizje, atmosfera, ludzie. To dobra firma, moim zdaniem jak się tu pracuje to się wychodzi na plus, pod wieloma względami

alina p.

Przygodę z fortum wspominam bardzo dobrze, sporo się nauczyłam, nowe techniki, podejście do klienta, bardzo dobrze przeszkolona kadra kierownicza. Skończyłam studia więc poszłam dalej, ale uważam pracę w tej firmie za bardzo cenne doświadczenie.

Różyczka_92
@alina p. 10.10.2017 13:02

Ja mam podobne wrażenia po pracy tam. Ogólnie byłam zadowolona. Fajna kasa była.

Flamingo

Fortum jest spoko. Mi odpowiada taka praca. Nawet nie musze sie w niej jakos specjalnie wysilac, ale to moze dlatego, ze umiem sprzedawac.... Polecam kazdemu kto juz pracowal podobnie. Stawki maja dobre, prowizje tez.

;)

Fortum jest spoko. Dobra praca, dobra kasa. Jest wporzo. ;)

Easy

Dobrze mi sie tu pracuje, co prawda niedawno zaczelam, ale na razie jest w porzadku.... Płacą w terminie, mam spoko kolegów, chętnych do pomocy.... Nie ma co narzekać.

Konik

Fortum to dobry pracodawca. Uczciwy, wyplacalny, traktuje swoich pracownikow bardzo w porządku. Dlatego praca w tej firmie wiele dla mnie znaczy.

xXx...

Podoba mi sie ta praca i firma i tyle. Nic dodać nic ująć.

larc

W fortum dobrze się pracuje. Drugi raz jestem przedstawicielem handlowym i tutaj jest mi lepiej niż w poprzedniej firmie. Są wyższe prowizje i lepsze podejscie do pracownika. Poza tym wszystko zgodne z tym co na umowie.

bartłomiej

Ide w tym tygodniu do nich na rozmowe. Nie będę pyatc czego się spodziewac, bo pracuje tam dwójka moich przyjaciol i mowią ze bardzo spoko praca. Płacą w terminie, traktuja z szacunkiem, jest mila atmosfera. Do tego godziny pracy są spoko.

olga

Praca w tej firmie to fajna przygoda i fajne doświadczenie. Mi to duzo dalo w cv, duzo sie tu na prawde nauczylam. Polecam samemu sprawdzic.

Maciej K.

Byłem na rozmowie i jestem dobrej myśli ;D Godziny pracy mi odpowiadaja, prowizje jeszcze bardziej. Mam nadzieje, ze sie nadaje to tej pracy i mnie przyjmą, hehe. Ogólnie rozmowa była miła i rzeczowa.

Łukaszko
@Maciej K. 09.10.2017 13:26

Ja też byłem, podzielam zdanie kolegi. Profesjonalnie to wyglądało. Wydaje mi sie, że spełniam wszystkie ich wymagania i dobrze wypadłem. Tak więc Fortum- uważajcie, nadchodzę! (mam nadzieję ;>)

Z miasta

Ogólnie do tej pracy namówił mnie znajomyy.... Trudno bylo mnie przekonac, bo nie lubiłem pracy z klientem i totalnie nie mialem pod tym kątem doświadczenia... No ale stwierdziłem, ze raz kozie śmierć - zaryzykuję. I powiem, że jest ok, nawet trochę polubiłem to co robię. Myślę, ze na razie tu zostane, bo mam spoko kase i wyrozumialych przelozonych.

Damian O.

Polecam tą tego pracodawce, bardzo dlugo tu pracowalem i bylem zadowolony. Po prostu dobrze płacą, terminowo. Kiewonictwo bardzo w porządku. Godizny pracy też mi odpowiadały

bigos

Lubie prace w fortum, po porstu. Zawsze lubilem prace z ludzmi, z klientami, mam do tego dryg. A tutaj na dodatek są fajne prowizje i spoko przełożeni. Tyle w temacie.

Hehehe

Ludzie tu s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prowizje! Pracuje tu pol roku i to pierwsza moja praca w ktorej robię konkretny pieniądz. Polecam kazdemu kto umie i lubi sprzedawac. Na prawde kurde tutaj jest spoko hajs. Do tego wszystko jest na luzie, no bardzo mi sie tu podoba

Emil
@Hehehe 04.10.2017 16:36

Dodałbym jeszcze, że w tej firmie są perspektywy rozwoju ;) A tak to się ze wszystkim zgadzam!

he's

Polecam w tej firmie. W porównaniu z konkurencją tutaj płacą dobrze i traktują bardzo w porządku pracowników. Jestem zadowolony i polecam.

tajemniczy gość

Pracuję w tej zacnej firmie i baardzo mi się podoba. Wszystko na +++++++! Hehehehe, fajna praca, polecam samemu to sprawdzić ;)

damian

Byłem u nich dopiero co na rozmowie i jestem dobrej mysli. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, była rzeczowa i konkretna. Chciałbym dostać tą pracę, bo zarobki jakie mi zaproponowano są dla mnie nawet bardziej niż satysfakcjonujące.

Weronika93
@damian 04.10.2017 12:56

O, ja też byłam na rozmowie, bardzo pozytywnie :> Może będziemy razem pracować ;>

Kaja

Prawcowałam w tej firmie długo i uważam, że to był dobry okres w moim życiu. Na pewno bardzo przydatny pod względem nabytego doświadczenia. Więc polecam.

OKEJ

Fortum to spoko pracodawca. Ja tu mam dobrze, przełożeni mnie lubią. Ja lubię sprzedawać i świetnie mi to idzie. Godziny pracy do dogadania, jak chcesz urlop nie ma większego problemu. ELEGANCKO

Zostaw opinię o Fortum - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fortum