one partner group

jönköping

one partner group

Opinie o one partner group

zyzior

Dzień dobry chciałem się podzielić moja opinia o (one partner group) pracuje tutaj 2 koordynatorów Bartek ora Paweł, którzy kompletnie maja gdzieś pracowników nic dla nich nie robią i kwaterują ludzi ponad stan w domkach, jeżeli domek jest 5 osobowy to ludzie spiją po salonach zęby upchać jak najwięcej pracowników a jak zwrócisz im uwagę za niekompetencje wysyłają cię do polski samemu trzeba jeździć po urzędach i załatwiać większość spraw, jeśli znasz angielski, jeśli nie musisz być zdany na łaskę kogoś, kto ci pomoże a jest to rzadkością

Zostaw opinię o one partner group - jönköping

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie one partner group