Kuehne+Nagel

Opinie o Kuehne+Nagel

Ł. M ;)

Jestem byłym pracownikiem tej firmy i odejście z niej to była najlepsza decyzja w życiu. Podejście przełożonych (nie Brygadzistów) do pracowników to jakiś żart, traktują ich jak śmieci. Myślą że jak oni sami są na wyższym stanowisku to każdy inny niżej jest jakimś podczłowiekiem, tylko ich zdanie jest najważniejsze a ty możesz sobie tylko pogadać. Jeden z koordynatorów K.K najmłodszy stażem wprowadza swoje mądrości doprowadzające załogę do przymusowych wręcz nadgodzin (oczywiście postawienie się i wyjście do domu po ustawowych 8 godzinach nie wchodzi w grę ponieważ wyciągane będą konsekwencje), informacja o nadgodzinach ogłaszana była często dosłownie 10 min przed końcem zmiany. Nadgodziny oczywiście nie są płatne tylko do odbioru których nie możesz i tak odebrać bo wiecznie dużo pracy a mało ludzi - jest ich mało ponieważ sami doprowadzili swoją polityką, do tego że nikt nie chce u nich pracować. Praca w dni świąteczne są tak samo traktowane jak w dni powszednie. System urlopowy firmy jest wręcz chory - niektórzy pracownicy na urlop letni muszą iść w grudniu. Przez system który się wiesza dość często, trzeba było zostać nadgodziny. Jednym z plusów tej firmy to była atmosfera stworzona przez ludzi pracujących na magazynie. Innymi były: "Zapomoga" płacona na czas, skromny dodatek na święta i paczki raz na kwartał. Ale i tak nie życzę najgorszemu wrogowi pracy w tej lodówce.

Zostaw opinię o Kuehne+Nagel - Święcice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuehne+Nagel