Giełda Wierzytelności, ul. Dekabrystów 41,

Opinie o Giełda Wierzytelności, ul. Dekabrystów 41,

Ja

Takiego zadufanego w sobie gościa jak w tej firmie to jeszcze nie widziałem. Wydaje mu się, że kandydat to powinien mieć 20 lat i 10 letnie doświadczenie. Szkoda tylko że palant nie pamięta, jak sam zaczynał swoją pożal się Boże karierę. Nikomu nie polecam.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Giełda Wierzytelności, ul. Dekabrystów 41, - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Giełda Wierzytelności, ul. Dekabrystów 41,