Dyskont Odzieżowy

Lublin

Dyskont Odzieżowy

Opinie o Dyskont Odzieżowy

Artur

Dosyć niedawno widziałem ofertę pracy w firmie Dyskont Odzieżowy, była to ofertą związana ze stanowiskiem sortowacza odzieży, aby ta firma prowadzi teraz szybki rozwój? Czyżby przymierzała się do otwierania nowych oddziałów? Zachęcam was do udzielenia nam odpowiedzi w tym temacie, świeże komentarze będą bardzo pomocne dla innych.

Bardzo ważne są Wasze opinie o pracodawcy Dyskont Odzieżowy, dlatego warto się nimi tutaj dzielić. Ktoś chętny?

Ja

Pozdrowienia dla dziewczyn tam pracujących i kierowniczki :)

Ja

Polecam pracę w dyskoncie tania odzież w Krośnie na kletowkach. Fajne dziewczyny i ogólnie robota jest spoko :)

ania

spotkania co dziennie o 10 ? człowiek jedzie na spotkanie w sprawie pracy a na miejscu się okazuje że szefa nie ma a osoby które tam pracują nic o takiej ofercie pracy nie wiedzą .. a co lepsze mówią że może to w innym sklepie z odzieżą używaną.

Zostaw opinię o Dyskont Odzieżowy - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dyskont Odzieżowy