Submet

Opinie o Submet

Stanislaw

pracowalem w Submecie od 2011 roku, nigdy nie zalegali z wyplatami bylo wszystko na czas rowniez z wyplaceniem feripenge jaka jest firma to jest ale dbala o wszystkich pracownikow jednakowo . Wszystkie sprawy personalne pomogli zalatwic , kazdego za raczke prowadzili do skatu do banku . Podejrzewam ze ci ktorzy pracuja pod Workshopem wypisuja te z palca wyssane glupoty , kazdy wiedzial jak podpisywal umowe na jakich warunkach zostal przyjety i sie decydowal . Tak ze niestedy firmom dzieje sie raz lepiej raz gorzej , teraz napewno w Workshopie bedzie dzialo sie wam lepiej , a nie tak jak w Submecie nikt wam nie bedzie pomagal w urzedach. Jako majstrowie w firmie sie starali , nie bylo zadnego kumoterstwa , jak to co nie ktorzy pisza , majstrowie byli w porzadku jak mogli tak pomagali . Jesli ktos nie rozumial to i dwa lata mu nie pomoglo . Ponad 50 procent zalogi obeserwowalo zegar na ratuszu ktora godzina . Dla kierownictwa z biura w Oslo mam jedynie pretensje ze nie wiedzieli co sie dzialo na budowie , kierownik budowy powinien czesciej sprawdzac budowe . Ps. to nie jest wcale zla firma jak to pisza inni pokrzwdzeni przez los .

Zostaw opinię o Submet - Busko-Zdrój

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Submet