Kenpol Materiały Budowlane Eugeniusz Krzywda

Opinie o Kenpol Materiały Budowlane Eugeniusz Krzywda

Piotr

Nikt jeszcze nie wypowiadał się na temat pracy w firmie Kenpol, jakie macie zdanie na ten temat? Czy to pracodawca godny polecenia? Czy pracownicy mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń podnoszących kwalifikacje? Na stronie internetowej nie widzę informacji na temat prowadzonych rekrutacji, może tu ktoś coś wie?

Zostaw opinię o Kenpol Materiały Budowlane Eugeniusz Krzywda - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kenpol Materiały Budowlane Eugeniusz Krzywda