AUTOPROCES

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AUTOPROCES

waldiiiiii

Witam. Prosze o szczerą opinie tej firmy.Pomimo ze pracuje w firmie która ma ok 500 osób od ponad 15 lat to jak czlowiek nauczy sie robic dokładnie na stanowisku slusarza ( obróbka blachy , spawanie tigiem itd) to w takiej firmie nie ma szans wybicia sie na wyzsze stanowisko nie mówiąc juz o jakimś dobrym wynagrodzeniu . czy w AUTO -PROCES też starsi pracownicy biorą ok 2000-2500 na rękę po tylu latach pracy? dodam ze uprawnienia sep 1kw oraz prasy krawedziowe cnc oraz wykształcenie elektryczne .Dodam że jestem w stanie dojezdzac po 30 km codziennie. Czy mam jakiekolwiek szanse na godną prace w AUTO-PROCES? Prosze o szczerą odp ludzi którzy tam pracowali lub pracuja. dziekuje

BM
@waldiiiiii

Proszę złożyć swoje CV na adres info@autoproces.pl

Wanonim

Firma dynamicznie się rozwija, aktualnie zmieniła siedzibę na nową halę produkcyjną wraz z pięknym przeszklonym biurowcem. Widok z biura na okoliczne górki ;) Polecam firmę, pracuję tutaj już kilka miesięcy i nie ma problemów we współpracy z zarządem i kierownikami . Firma zdecydowanie dla ludzi młodych, ambitnych z potencjałem w dziedzinie mechatroniki,automatyki, robotyki. Na pewno monterzy, elektrycy i inne zawody potrzebne do budowania zrobotyzowanych linii przemysłowych nie będą się nudzić. Praca z projektu na projekt jest coraz ciekawsza. Polecam. Z wypłatą wynagrodzenia nigdy nie było problemu. Jeżeli dajesz z siebie więcej łatwo wskoczyć na wyższy próg finansowy.

Weronika
@Wanonim

Bardzo ciekawie brzmi to co piszesz. Jakim konkretnie osobom poleciłbyś pracę w firmie Autoproces poza tym, że ludziom młodym i ambitnym? Czy potrzebne jest ukończenie studiów pod kierunkiem na przykład mechatroniki czy można zacząć pracować tam bez doświadczenia i z biegiem czasu je zdobyć?

Weronika

@Major a co konkretnie zmieniło się na lepsze jeśli chodzi o warunki pracy? Jak duże doświadczenie należy mieć w wymienionych przez Ciebie obszarach, aby otrzymać pracę w Autoproces? Jaka jest ogólna atmosfera w firmie? Proszę, napisz więcej. Takie informacje przydadzą się wielu osobom wchodzącym na to forum.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Dębica.

Major
@Administrator

Zmiana lokalizacji i lepsze warunki pracy. Dla osób z doświadczeniem szczególnie automatyka, robotyka, konstrukcje 3D.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AUTOPROCES na stanowisko SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA MASZYN bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Lopis

Ale wybacz, bo jesli to stawka za zycie delegacyjne (podroze Pon - Pt do klienta, na uruchomienia, itd.), to jest to smiesznie mala kasa wg mnie.

TipTop

Tak, takie są stawki jeżeli ma się doświadczenie, a nawet jak się go nie ma to za chęci do nauczenia się i pokazania, że się jest wytrwałym i ambitnym. Firma płaci odpowiednie wynagrodzenie od tego co się robi i jak się to robi. Co do czekania na wypłaty przez 3 mc to jakaś jedna wielka bujda człowieka, który mało robił, a dużo szczeka i się domaga. Za nic nie robienie i udawanie, że coś się robi to nikt o zdrowych zmysłach długo nie będzie płacił i to tolerował. P.S - każda Firma ma swoje wady i zalety więc nie każdemu dogodzi - jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

lopi

jakas aktualizacja ? dali ogloszenie za 6000 - 6500 brutto na automatykow. czy naprawde az tak szokujaco duze pieniadze tam sie zarabia ? chyba, ze to zaplata za prace w ciaglej delegacji ?

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOPROCES - Góra Motyczna

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AUTOPROCES?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOPROCES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOPROCES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 36 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AUTOPROCES?

Liczba opinii klientów firmy AUTOPROCES, to 26, z czego 25 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUTOPROCES