AUTOPROCES

Opinie o AUTOPROCES

Czy w AUTOPROCES możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Witaj, W naszej firmie obowiązuje wynagrodzenie miesięczne. Nie praktykowaliśmy do tej pory innej metody wypłaty wynagrodzenia, czego nie wykluczamy. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych obecnych i przyszłych pracowników. Pozdrawiamy Zespół AUTOPROCES

papo

planuje spróbować swoich sił, jaka jest ogólnie opinia o tej firmie?

Fafik
@papo

Jest dobrze, nie narzekam jak do tej pory i myślę że warto spróbować swoich sił

Luka
@papo

Co ja mogę powiedzieć? Pracowałem tam 6 miechów, kasę odłożyłem i było ok. Zrezygnowałem, bo to po prostu praca nie dla mnie, ale ogólnie praca jest w porządku. Robisz godziny i za nie Ci płacą na czas. Konkretne szefostwo, z wszystkimi się dało dogadać.

Terki
@papo

Podejście do pracowników na wysokim poziomie, czujesz się szanowany i doceniony :) I to mi się podoba, cieszę się że zdecydowałem się na pracę tutaj

Bartek
@papo

Pracowałem i wg mnie ok. Dobre warunki, płacili na czas. Z ludźmi szło się jakoś dogadać. Jak masz możliwość się dostać to polecaam

Mazek

Ogolnie ok

Maciek
@papo

Również będę wdzięczny za odpowiedzi. Też jestem w podobnym położeniu.

Asteerko
@Maciek

Kasa zawsze się zgadza. Urobiony po pachy ale zadowolony, montujcie sie

Trefl

Mi pasuje i na razie nigdzie się nie wybieram.

Maciek
@Trefl

A jak z kasą?

Mati

Super firma, warunki współpracy bardzo dobre.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AUTOPROCES na stanowisko KIEROWNIK SPRZEDAŻY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Kajtek

POLECAM!

Sterling

Bardzo dobra jakość. Myślę, że jedna z lepszych firm na rynku. Polecam

@Sterling

Dziękujemy! Pozdrawiamy

Lewy

Polecam prace. Dobra, jasna umowa. Warunki też dają ok, więc nie ma się do czego przyczepić. Jak mam być szczery to nie spodziewałem się za dużo po tej pracy, ale jestem pozytywnie zaskoczony

@Lewy

Witaj, Dziękujemy za opinię. Świetnie, że jesteś zadowolony z pracy oraz warunków. Życzymy sukcesów Zespół AUTOPROCES

Luka

Pracowałem tam i mogę polecić. Kasa naprawdę dobra.

Fafik

Dobre warunki współpracy, dużo można się nauczyć i zdobyć doświadczenie

Boni

Przyjemne miejsce do pracy. Można się czuć bezpiecznie, a na zarobki nie ma co narzekać. Cała ekipa jest zgrana. POLECAM

@Boni

Dziękujemy za polecenie. Zespół AUTOPROCES

Karol

Firma ma dobrą opinię i się w sumie nie dziwię, bo czego się nie podejmą to robią właściwie, konkretnie i w dobrej cenie. Dobry kontakt, dobra cena.

danny

dobra robota

Energy

Pracuje się, zarabia się, tyle ode mnie.

Kornik

Oferta na pewno jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza :)

@Kornik

Dziękujemy bardzo. To dla nasz dobre wieści, motywujące do jeszcze lepszego działania. Pozdrawiamy AUTOPROCES

Clarky

Pracuję tutaj od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z warunków jakie oferują. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani do samej pracy, ani do zarobków. Jest naprawdę w porządku.

@Clarky

Witaj, Dziękujemy za opinię. Miło nam, że jesteś zadowolony z pracy. Życzymy sukcesów, AUTOPROCES

Turtle

Dobre miejsce pracy i rozwoju, raczej bez szaleństw specjalnych też, ale naprawdę było przyzwoicie.

@Turtle

Witaj, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół AUTOPROCES

Zola

Pracę mogę polecić. Jasno określone warunki współpracy, umowa ok.

@Zola

Dziękujemy za komentarz i polecenie pracy. Pozdrawiamy Zespół AUTOPROCES

Devil

Pracowałem i jak dla mnie firma w porządku. Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, płacą zawsze na czas. Atmosfera ok, da się z każdym dogadać. Można się sporo nauczyć i zdobyć doświadczenie.

@Devil

Witaj. Dziękujemy za opinię. Cieszymy się że miło wspominasz współpracę z nami. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego. Zespół AUTOPROCES

Eryk

Bardzo miła obsługa. Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo fachowa, doradzą na każdym etapie współpracy.

@Eryk

Witaj. Dziękujemy za opinię. Zawsze staramy się pomóc i doradzić. Życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych. Zespół AUTOPROCES

Łukasz

Współpraca od początku układa się bardzo dobrze. Mogę zdecydowanie polecić, bo wykonują wszystko zgodnie z założeniami. Na kontakt też nie narzekam, bo na bieżąco miałem informacje co i jak.

@Łukasz

Witaj, Dziękujemy za Twoją opinię. Obyśmy jeszcze mieli okazję razem współpracować. Pozdrawiamy Zespół AUTOPROCES

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOPROCES - Góra Motyczna

• Jak się pracuje w AUTOPROCES?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOPROCES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOPROCES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 38 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUTOPROCES