Aktiv Bemanning Norge AS

Opinie o Aktiv Bemanning Norge AS

cichonrobert7@gmail.

witam was bardzo nie polecam tej agencji pracy pracowalem od stycznia do do polowy lipca i dalem wypowiedzenie zachorowalem26 czerwca mialem zwolnienie lekarskie do 6 lipca firma aktivbenaminng nie wyplacila mi za zwolnienie lekarskie zadnych pieniedzy wysylalem do szefa firmy pare naszcie meily ze zdjeciami zwolnienia lekarskiego i nie mam zadnych pieniedzy wyplaconych za zwolnienie juz prawie listopad bendzie a aktivbemanninng nie mysli o wyplacie co dziennie pisze do szefa aktivbenaminng meile co z moimi pieniedzmi za zwolnienie i jest caly czas cisza z ich strony ile to mozna czekac tak firma w norwegii nie postepuje z ludzmi jak aktivbenaminng dla nich ludzie sie nie liczom i kto jest oszustem powinni mi zaplacic teraz z odsetkami za kazdy dzien zwloki zwolnienia lekarskie posdiadam zeby sie okazac napisalem im wypowiedzenia i zlozylem wniosek o wyplate ferypenge za ten rok bo niechce miec wspolnego z tom firmom i tez mi nie wyplacili ferypengi tez bez prawnie przetrzymujom moje zarobione pieniodze przeciesz takiego prawa nie ma firma i kto tu jest oszustem i zlodziejem aktivbenaminng i szefostwo bo jak by byli wporzodku by uregulowali wszystko a tak nie som w porzodku wobec ludzi i mnie nie polecam wam tej firmy z calego serca Moje sugestie dla Aktiv Bemanning Norge AS: od lipca czekam na wyplacenie za zwolnienie lekarskie do tej pory nie otrzymalem zadnych pieniedzy za zwolnienie lekarskie pisalem o wyplate ferypenge za ten rok zeby mi wyplacili tez wtrzymujom mi wyplae mam udokumentowane zwolnienie lekarskie pare razy wysylalem meilem zwolnienie lekarskie i jest cisza z wyplatom zwolnienia lekarskiego i ferypenge

cichonrobert7@gmail.

Witam nie polecam nikomu tej firmy bardzo nie placom za zwolnienie lekarskie wysyłałem im parę Neil że zwolnienia lekarskiego i nie zapłacili do tej pory już 5miesioc (usunięte przez administratora) tylko i (usunięte przez administratora) zwolniłem się lipcu nie wypłacili ferypenge a to som moje pieniodze niż firmy (usunięte przez administratora) som lepsze agencje pracy niż ta Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Oni dbajom o siebie a nie o ludzi majom ludzi w d...e

Janusz

pracowalem tam 4 mies, na poczatku mowia ze bedzie podwyzka po czasie a jak czlowiek sie upomina to juz nie pamietaja. Pracowalem przez nich dla AF gruppen gdzie minimalna stawka wedlug ustawy o rownym traktowaniu z 2013 powinna byc 225 kr plus dodatki a u nich 195 i zero mozliwosci podwyzki, do tego brak mozliwsci platnych nadgodzin, tylko zwykle sa wyplacalni ale oszukuja na godzinach....ja daje ocene negatywna

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Aktiv Bemanning Norge AS? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Xyz

Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, odpowiedzialności. Jeżeli szanujecie swój czas i zależy Wam na pracy/kontrakcie tą "firmę" radzę omijać.

Szwager

oszuści. nie radzę

Włóczykij

Proszę o opinie pracowników pracujących w firmie Aktiv Bemanning Norge AS , oddział Oslo

Zostaw opinię o Aktiv Bemanning Norge AS - Oslo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aktiv Bemanning Norge AS