Aktiv Bemanning Norge AS

Oslo

Aktiv Bemanning Norge AS

Opinie o Aktiv Bemanning Norge AS

cichonrobert7@gmail.

Witam nie polecam nikomu tej firmy bardzo nie placom za zwolnienie lekarskie wysyłałem im parę Neil że zwolnienia lekarskiego i nie zapłacili do tej pory już 5miesioc (usunięte przez administratora) tylko i (usunięte przez administratora) zwolniłem się lipcu nie wypłacili ferypenge a to som moje pieniodze niż firmy (usunięte przez administratora) som lepsze agencje pracy niż ta Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Oni dbajom o siebie a nie o ludzi majom ludzi w d...e

Janusz

pracowalem tam 4 mies, na poczatku mowia ze bedzie podwyzka po czasie a jak czlowiek sie upomina to juz nie pamietaja. Pracowalem przez nich dla AF gruppen gdzie minimalna stawka wedlug ustawy o rownym traktowaniu z 2013 powinna byc 225 kr plus dodatki a u nich 195 i zero mozliwosci podwyzki, do tego brak mozliwsci platnych nadgodzin, tylko zwykle sa wyplacalni ale oszukuja na godzinach....ja daje ocene negatywna

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Aktiv Bemanning Norge AS? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Szukasz pracy?

Xyz

Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, odpowiedzialności. Jeżeli szanujecie swój czas i zależy Wam na pracy/kontrakcie tą "firmę" radzę omijać.

Szwager

oszuści. nie radzę

Włóczykij

Proszę o opinie pracowników pracujących w firmie Aktiv Bemanning Norge AS , oddział Oslo

Zostaw opinię o Aktiv Bemanning Norge AS - Oslo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aktiv Bemanning Norge AS