Opinie o Napollo 30 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Napollo 30 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Napollo 30 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Napollo 30 Sp. z o.o. w Warszawa

nie liczy się zwykły pracownik, zarobki w porównaniu do innych grup z tej branży na bardzo niskim poziomie, zatrudniają swoich bliskich lub osoby w bardzo dobrej komunikatywie z kierownikiem a co to oznacza dla zwykłego pionka "donosicielstwo" , premia roczna śmiech na sali, kierownicy oczywiście do swoich kieszonek potrafią dorzucić ale zwykłemu pracownikowi nie a niestety to bardzo przykre ponieważ to zwykli pracownicy w większej części tworzą tą grupę, główna księgowa ma wiedzę gorszą niż zwykła księgowa a odpowiedzialność zwala na stanowiska niższe lub na kierowników projektu.....nie polecam

Sprawiedliwa
@Pracownik2

Miałam przyjemność korespondować z grupą prawników z tej waszej firmy. Można się uśmiać jak tworząc dokument przepisują podręcznik. Ujęli w umowie wszystkie możliwe paragrafy na oskubania drugiej strony. Tylko (usunięte przez administratora) po przeczytaniu warunków jakie stawiają by to podpisał. Bezczelni do granic możliwości.

Pracownik2
@pracownik

Poziom twojej wypowiedzi uzasadnia twoje wynagrodzenie i "śmieszną" premię.. dziwne, że ktokolwiek ją przyznał. Atmosfera w firmie dobra, ambitni ludzie. Wynagrodzenia na warunkach rynkowych, według kompetencji.

Sylwia
@Pracownik2

Sądząc po Twojej opinii polecasz pracę w Napollo osobom, które angażują się w powierzane im obowiązki. Za co w Napollo można dostać premię? Czy jest ona przyznawana również kwartalnie?

Sprawiedliwa Nowy wpis
@Pracownik2

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Napollo 30 Sp. z o.o.?

Były

Z perspektywy czasu, a zwłaszcza w porównaniu do innych deweloperów, Napollo oceniam wysoko. Bardzo merytoryczni ludzie w dziale mieszkaniowym, dobra atmosfera i współpraca chociaż, jak to zwykle bywa, są wyjątki. Fajnie przygotowane projekty, dbałość o szczegóły i zadowolenie klienta. Trochę z wysokością wypłat zostali z tyłu ale ponoć ostatnio poprawili. I - co jest rzadkością - PM-om proponują umowę o pracę jeśli ktoś nie chce umowy B2B. Polecam

Jerzy Nowy wpis
@Były

No wiadomo, że umowa o pracę jest jednak lepsza więc to faktycznie duży plus. Powiesz jak teraz płacą? Bo wspomniałeś że się poprawiło.

Były Nowy wpis
@Jerzy

Musisz zapytać "obecnych", ja jestem "były" :)

mieszkaniec NPI

Mieszkam w Nowym Południu i nie mam zastrzeżeń. Wykończenie takie, jak w umowie, ściany trzymają pion, budynek dobrze otynkowany. Meszkamy tu już ponad rok i póki co inwestycja nie przyniosła nam problemów.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Napollo 30 Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Jaka atmosfera jest między działami w Napollo 30 Sp. z o.o.?

mikołaj z.

Ja oceniam bardzo dobrze. Mamy regulaminowe przerwy, pieniądze na czas nie ma problemu z urlopami nawet w szczycie zamówień, odbiorów lokali. Zmiana miejsca zamieszkania zmusiła mnie do rezygnacji z pracy. Inaczej bym się nie zwalniał.

Paulina

A to według Was dobra firma tak? Jaka jest atmosfera oraz zarobki? Dajcie znać

pani xx
@Paulina

Osobiście powiem ci że nie narzekam. Pracuję w dziale kontaktu z klientem. Mam pełne wsparcie u góry, jeśli coś zrobię nie tak odpowiadam za to, wiadomo ale to mam rozmowę i mam się poprawić. Nie stosuje się tu mobbingu czy kar płacowych.

Monika W.,

Pracę oceniam dobrze. Miałam wynagrodzenie zawsze mniej więcej w tym samym terminie, pracę wykonywałam sumiennie, więc nie miałam problemów z zarządem. Pytacie o atmosferę? Oceniam ją dobrze. Mi ta praca pasowała.

Jeremi

W dobrej firmie trzeba się starać żeby dobrze zarabiać!

dział finansów

Korporacja chop sztaplerów zamówić wykonać i nie płacić w terminie lub wcale tak jak w N_PARK Stara Iwiczna

Co sądzicie o poziomie zarobków w Napollo? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

p.

chyba nie masz porównania do innych spółek z tej branży...

okey

Warunki pracy bardzo dobre. Niestety ogromna rotacja kadr. Liczą się tylko typowe korporacyjne szczury Reszta to pionki które nic nie znaczą i z którymi nikt się nie liczy. Wynagrodzenia na dobrym poziomie wypłacane na czas . Zatrudnienie na umowy o pracę .

Charlie
@okey

Witam Mógłbyś podać widełki tego wynagrodzenia na dobrym poziomie?? Stanowisko inżynier kontaktu

hahaha

Typowa korporacja, "wyścig szczurów" jesteś tylko pionkiem, a co się tyczy kasy to na poziomie i na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Napollo 30 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Napollo 30 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Napollo 30 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Napollo 30 Sp. z o.o.?

Napollo 30 Sp. z o.o.
  • Osmańska 12