Stabilux

Stabilux

Opinie o Stabilux

Izabela

Jak w tym momencie prezentuję się firma Stabilux? Aby zmieniły się warunki zatrudnienia w stosunku do poprzednich lat, a może wiecie jak wyglądają aktualne sprawy warunków zatrudnienia oraz dodatków socjalnych? Z miłą chęcią dowiemy się nowych informacji dotyczących tej firmy, zapraszam do pozostawienia tu nowych komentarzy.

Co myślicie na temat pracy w Stabilux? Co zmieniło się w przedsiębiorstwie od czasu dodania ostatniej opinii?

Oszukany

Chcialem ostrzec wszystkich przyszlych pracownikow i klientow firmy Stabilux Sp z o o. To jest kontynuacja zamknietych z powodu dlugow i przekretow firm Danieltynki Sp z o o i Daniel Uslugi Remontowo Budowlane. Prosze poczytac opinie i sprawdzic ze w tej firmie znowu szef jest ten sam. Nowa firma i czyste konto do niewyplacania pensji i zalegania z zobowiazaniami. Przestrzegam!

Darek
@Oszukany 16.02.2017 09:11

Czy mowisz o Darku Sierheju? Myslalem ze on skonczyl w tynkach robic tj danieltynki i zajal sie tymi maratonami armageddonem. ale ich str tez juz nie dziala.w krs tej firmy Stabilux jest znowu jego wspolnik Zbigniew Lukaszuk ktorego nikt na oczy nie widzial i jakas kobieta Joanna Rutkowska. pewnie nastepny pseudo wspolnik. a on ukryty w krs bo pewnie znowu jakims pelnomocnikiem jest albo malo udzialow ma zeby sie ukrywac w internecie. czyli moze jest szansa ze odbiore swoje pieniadze. w sadzie albo na budowie jest nadzieja

rafaello
@Darek 17.02.2017 12:54

ten czlowiek dawno powinien poniesc odp za swoja dzualalnosc dziwne ze jeszcze chodzi wolno i ze jeszcze udaje mu sie kogos namawiac do wspolpracy zakladania nowych spolek i firmowania jego dzialalnosci.przeciez sam nic na siebie juz nie ma bo komornicy z kazdej strony.z jednej strony pookradal ludzi z pensji a z drugiej strony biega charytatywnie i zbiera na chore dzieci zaklada fundacje promuje sport i dobro.kolejny sposob jak wylydzic troche pieniedzy.hipokryzja.

Zostaw opinię o Stabilux - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stabilux