JOYNEXT Sp. z o.o.

Opinie o JOYNEXT Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

każda opinia zamieszczona w serwisie Gowork.pl jest dla nas bardzo ważna. Cieszymy się, że wykorzystują Państwo portal do poruszenia istotnych kwestii oraz nurtujących Państwa tematów.

Jesteśmy firmą otwartą na merytoryczną dyskusje, dlatego będziemy starali się odpowiadać na Państwa komentarze oraz informować Was o ważnych wydarzeniach w życiu naszej firmy.

Zależy nam na tym, aby dyskusja na forum była merytoryczna i kulturalna. Pragniemy zauważyć, że komentarze, które nie są zgodne z prawem polskim oraz regulaminem Gowork.pl będą usuwane przez Administratora strony.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: sylwia.garbowska@joynext.com
@Mariusz Czarnocki/zarząd

Oczywiście, że są usuwane. Nawet moich kilka komentarzy (nieprzychylnych jednemu z dyrektorów) zostało usuniętych. Śmieszne bo już kto miał widzieć ten widział i żenujące że zamiast się ustosunkować to jest to usuwane a w firmie nadal się dzieje jak się działo i są równi I równiejsze...

Zainteresowana Nowy wpis

Hej. Ciekawią mnie zarobki lidera procesu. Nie zostały wskazane wprost w ogłoszeniu, podobnie jest z kwestią wymaganego doświadczenia. sporo pozycji w treści pojawiło się w mile widzianych, jak przy tym prowadzona jest teraz rozmowa?

Roman Nowy wpis

Na jakie zarobki może liczyć operator z doświadczeniem na linii SMT?

do teraz nikt nie odpowiedział na te zarobki technika UR? Mnie także by interesowały. Do tego jakie narzędzia pracy są udostępniane? i jak oceniacie sam rozwój? piszą o szkoleniach w treści, jaki zakres?

Yyy Nowy wpis

Firma spoko. Komedie ostatnio można pisać to co się wyprawia . Że wam nie wstyd jak ludzie huczą że jest 2 dyrektorów a na innym etapie rządzi 1 pani( jak ze ona potrafi ludźmi pomiatać i rozkazywać) ile lat taki budrel będzie trawac a wy będziecie udawać że nic nie nie dzieje. Dziwię że że są Osoby kompetentne i zezwalają na to.

Czy nowo zatrudnione osoby w JOYNEXT Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jakieś kwoty podawane już tu widziałem, ale głównie debata była ostatnio o operatorze chyba. A ogólnie na utrzymaniu ruchu jak się teraz zarabia? Widzę właśnie ze technika do siebie szukają, ale nie napisali za jaka kwotę. dobrze wiedzieć przez złożeniem CV, ogólnie to uważacie ze warto?

Pp

Na jakie zmiany i po ile godzin pracuje operator produkcji w Joynext?

aż się płakać chce
@Pp

Jak tak HR dobrze pilnuje komentarzy i usuwa te niewygodne dla nich to by przynajmniej odpowiedzieli na takie podstawowe pytanie. Chyba, że to oni sami sobie wystawiają takie wpisy z pytaniami, żeby napędzać zainteresowanie. Co tak słabo? Przecież możecie sobie sami odpowiedzieć na komentarz, który wysłaliście. Przecież nie jest wam obca zabawa w marionetki. To pytanie jest sprzed 9 dni i wasze ogłoszenie na operatora na jednym z portali też jest sprzed 9 dni. Przypade? Nie. Po prostu tak nisko upadliście, że nawet nie chce wam się płacić za ogłoszenie pracy operatora na płatnym portalu typu pracuj.pl, więc udajecie zainteresowanie na darmowych stronach. Jak szukaliście kogoś na "inżyniera" to wydaliście to parę złotych na ogłoszenie, a teraz co operator to dla was stanowisko poślednie i skąpicie?

@aż się płakać chce

Operator produkcji w Joynext pracuje w równoważnym systemie czasu pracy (zmiany 12 godzinne) Minimalna płaca zasadnicza w naszym zakładzie w obszarze produkcji wynosi 4200 zł brutto oraz przyznawana jest również dla tej grupy premia miesięczna za brak absencji w wysokości 400 zł brutto. Osoby posiadające doświadczenie, szczególnie w branży produkcyjnej, otrzymują wynagrodzenie wyższe adekwatne do swoich kompetencji. Kierownik Pionu Personalnego

Wierny pracownik
@Pp

Zapraszamy serdecznie, na start na pewno nie dostaniesz niższej stawki niż osoby pracujące tu po kilka lat, mające stanowiska starszych operatorów:) a tak serio to szukajcie pracy wszędzie tylko nie tutaj, w każdym innym zakładzie dostaniecie lepszą stawkę, na nasze miejsca za bramą czeka 10 osób!:) takie przynajmiej krążą legendy ;p wdrożenie nowego pracownika przykładowo na hali C trwa kilka miesięcy, 90 % z tych osób które przyjdą same zrezygnują a reszta będzie tak nieudolna że albo im nie przedłuża albo inni operatorzy będą (usunięte przez administratora) za nie :) zakład rozwija się fantastycznie :) nikt normalny już nie chce tu przyjść;p aktualni pracownicy też się już kruszą i będą kruszyć się dalej, również jestem osobą która stąd spierdzieli po nowym roku ,powodzenia :) dyrekcja chyba sama ma zamiar pracować na nowych liniach ze swoim wyrownaniem pensji itd śmiech na sali :)

@Wierny pracownik

Ok czyli nowy operator dostanie na start tyle samo co ten starszy stażem? Nie ma tutaj podwyżek ze względu na staż pracy? Co wpływa na tak długi okres wdrożenia?

Jest to przykre

Czyli nie mogliście od razu odpowiedzieć? Pytanie było z 18.10 z o wymiar godzin itd. to nie zaaregowaliście. Dopiero jak ktoś skomentował 27.10 to odpowiedzioście z wielką łaską na pytanie o wymiary godzin. Ale z wielką radością usunęliście bez komentarza komentarz o (usunięte przez administratora)w dziale technologii. Chcielibyście szanowni dyrekorzy, żeby na stażu waszym córkom też ktoś opowiadał, że taśmuje koty, żeby im nie wypadły wnętrzności kiedy je wykorzystuje.

Wierny operator

Tak, dokładnie. Tutaj zarzad chce tego aby każdy pracownik niezależnie od stażu, umiejętności ( czy pracuje na ścinaniu płyty, czy na wszystkich stanowiskach) miał taką samą pensję:) nie mam pojęcia po co był podział stanowisk na młodszych i starszych operatorów. Jeśli między niektórymi jest jakaś różnica w wypłacie jest to max 300 zł brutto. Nowy pracownik długo się wdraża, ponieważ np na smd są stanowiska do których trzeba się długo przygotowywać, niestety nie da się nauczyć pracy na maszynach w kilka dni. Często po 3 miesiącach i tak pracownik nadal się uczy, bo są projekty które idą bardzo rzadko. Dodatkowo nie ma ŻADNYCH premii motywacyjnych a później jest zdziwienie że operatorzy się nie starają. Bo nie mają za co się wysilać, nikt tego nie docenia. Poza tym są też przemeczeni, bo zamiast rozwijać to wszystko i operatorom odejmowac pracy to akurat im narzuca się jej CORAZ WIECEJ ! Dodatkowo wymaga się audytów. Ok podstawy powinien znać każdy ale są takie informacje które powinni znać kierownicy albo trenerzy a nie zwykli pracownicy. Ale oczywiście to wszystko jest wymyślanie ponieważ narobili tyle stanowisk że teraz te osoby muszą się czymś zajmować, więc dowalaja nam pracy i wymagają coraz więcej żeby się utrzymać a my nic za to nie mamy.

@Wierny operator

W związku z wywołaniem Zarządu ;), pozwolę sobie odpowiedzieć na zaprezentowane uwagi w poście “Wiernego operatora”: 1. Różnica w stawce zasadniczej między poziomem młodszego operatora na starcie tzw “poziom wejścia” a starszym operatorem z największym doświadczeniem może wynosić 800 złotych brutto. 2. Nie wszyscy nowi pracownicy rozpoczynają pracę od przytoczonego powyżej “poziomu wejścia”. Jest powszechnie stosowaną praktyką, że stawka dla pracownika przychodzącego z zewnątrz uwzględnia jego doświadczenie w innych firmach oraz posiadane kwalifikacje. Jeśli ktoś przychodzi do nas mając 8-10 lat doświadczenia w firmach produkcyjnych z obszaru produkcji elektroniki, montażu np. AGD lub motoryzacji, jego wynagrodzenie na starcie uwzględnia to doświadczenie 3. Wdrożenie nowego pracownika zawsze wymaga inwestycji w jego wyszkolenie oraz nabycie niezbędnych kwalifikacji i umiejętności na stanowisku pracy dlatego od kilku lat, poziom odejść jest bardzo niski (w 2023 za 10 miesięcy wyniósł 0,22 % - 9 osób w obszarze naszej produkcji). Warunki wynagradzania i pracy są systematycznie weryfikowane z trendami rynkowymi, obserwowanymi w firmach produkcyjnych - głównie z branży dostawców części dla motoryzacji. Jednym z działań rozpoczętych w roku 2022 było wartościowanie stanowisk, stanowiące wspólnie z copółrocznym badaniem wynagrodzeń, podstawę do budowania siatki płac w naszej firmie 4, Premie motywacyjne lub dodatki stażowe w aktualnych systemach wynagrodzeń większości produkcyjnych, międzynarodowych firm nie są popularne i odchodzi się od takich praktyk motywacyjnych. Relacje umowne między pracownikiem a pracodawcą już na starcie definiują, że wynagrodzenie jest za wykonaną właściwie pracę. Zadaniem całej organizacji jest dążenie aby to zobowiązanie było respektowane. Czynnikiem motywacyjnym w obszarze produkcji jest nagradzanie pracowników dbających o wysoką frekwencję w pracy (premia za brak absencji). 5 Audyty z obszaru jakości, ich częstotliwość oraz zakres wynikają z restrykcyjnych standardów jakie jesteśmy zobligowani przestrzegać w firmie z branży motoryzacyjnej i mają za zadanie ograniczenie kosztów złej jakości, zarówno po stronie klienta jak i naszej 6 Będziemy kontynuować działania nakierowane na poprawę warunków wynagrodzenia i zatrudnienia Rozwój firmy Joynext na świecie jak i w naszym zakładzie na pewno nam w tym pomoże.

xxx

ja bym nawet już tam się nie pchał. Ludzie są poniżani, i liczą się tylko Ci co d..ę liżą - taka sytuacja i realia. Góra ma w szerokim poważaniu co się dzieje.

Aga

Inżynier planowania jakości? Może ktoś wprost opisać jak się pracuje na tym stanowisku? Atmosfera? zarobki? widzę po komentarzach, że przytoczone zostały w punktach zasady wynikające z wywołania Zarządu. Wystąpiło tu także odniesienie do audytów właśnie z obszaru jakości.

Pensja marna a obowiązków coraz więcej i odpowiedzialności na stanowisku na MK a dyrektor co robi nie widzi tego?!

Agata

Mówisz? Z czego konkretnie miałoby wynikać to, że obowiązków masz nagle więcej? To jaki ich zakres był jeszcze niedawno a jak wygląda on obecnie? Co zostało dołożone i pod jakim argumentem?

whaat

nie no wiekszosc pracujacych , chcialaby przyjsc do pracy i nic nie robic.. ludzie litosci.. jakie wiecej obowiązków ? pracuje ponad 7 lat i czytam takie bzdury tutaj ze w głowie sie nie miesci .. jesli komus nie pasuje a pracuje wiecej jak 5 lat to w czym problem zeby zmienic prace?

whaat

i co do tego ma dyrektor? :D

@whaat

A opiszesz tak na oko te siedmioletnią karierę? Czy dużo w samej firmie jak i ewentualnych warunkach się zmieniało w tym okresie? I co do nawiązania do samej Dyrekcji to jakie są kontakty z podrzędnymi pracownikami? każdy może mieć stały dostęp czy raczej występuje większa bariera?

whaat

Jak mam opisac ? Praca jak praca, przychodze wykonuje polecenia , ktore zleca przełożony i wszystko . Firma cały czas się rozwija , daje ludziom mozliwosci np zmiany stanowiska, cały czas są rekrutacje wewnętrzne z których ludzi korzystają . Mozna przyjść na nadgodziny jeśli ktoś potrzebuje sobie dorobić, są organizowane różne imprezy, integracje dofinansowywane, darmowe bilety na basen, kino, karta multisport , świadczenia socjalne itp. Ludziom i tak nigdy nie dogodzisz , zawsze będą na rzekali . Jesli ktoś potrzebuje kontaktu z dyrekcją , nie ma problemu na pewno

@whaat

Nie chodziło o przy tym o jakiś opis ścieki kariery skoro jakby nie patrzeć 7 lat już robisz? Mnie dla przykładu interesuje praca jako specjalista od logistyki, właśnie taka oferta widnieje na stronie. jakie są wyższe stanowiska na dziale, które po drodze można sukcesywnie zajmować? I czy ktoś kto pracuje odniósłby się wprost do zarobków?

darekwitekbartuspisda

bardzo ciężko awansować mimo kompetencji i starań. kierownictwo blokuje możliwość wejścia na wyższe stanowisko zamiast starać się wspierać i budować pracownika, aby jego doświadczenie w CV wygląda. Doszukiwanie się winnych na każdym kroku zamiast jako priorytet dążyć do rozwoju i rozwiązywania problemów.

Justyna
@darekwitekbartuspisda

Może chociaż w dawaniu podwyżek są hojni? Czy cały czas ta sama pensja? W ogóle to możesz podac jakieś widełki?

@Justyna

Proces ustalania podwyżek „inflacyjnych” na rok 2023 w naszym zakładzie został zakończony. W związku z powyższym najniższe wynagrodzenie zasadnicze w obszarze produkcji od stycznia 2023 wynosi 4200 zł brutto oraz przyznawana jest również dla tej grupy premia miesięczna za brak absencji w wysokości 400 zł brutto. Kierownik Pionu Personalnego

Halina
@darekwitekbartuspisda

Czyli nie ma rekrutacji wewnętrznych na lepszą posadę? Czy też nie ma szkoleń i kursów? Bo właśnie rekrutują na posadę Specjalista IT. I jestem ciekawa właśnie czy trzeba samemu te kompetencje rozwijać, czy jest dofinansowanie nawet częściowe do tego?

Abcd
@Halina

Dużo zależy od dzialu i stanowiska. Mogę tylko ogólnie powiedzieć, że są zazwyczaj rekrutacje wewnętrzne i pracownicy są wysyłani na kursy czy szkolenia, są też dofinansowania do wybranych przez pracownika kursów czy studiów, no ale to też trzeba jakoś uzasadnić. Paru osobom się udało.

Abc

Jak z wynagrodzeniem??

@Abc

Poziom wynagrodzeń w Joynext sp. z o.o. jest porównywany z poziomem wynagrodzeń, w spółkach produkcyjnych o podobnej strukturze właścicielskiej. W oparciu o wyniki analizy rynku ustalane są podwyżki tzw „inflacyjne” ustalane i wypłacane od stycznia oraz w uzasadnionych przypadkach podwyżki tzw. „rynkowe” przyznawane w trakcie roku. Minimalna płaca zasadnicza w naszym zakładzie na produkcji dla osób bez doświadczenia wynosi 3510 zł brutto oraz przyznawana jest również dla tej grupy premia miesięczna w średniej wysokości 500 zł Osoby posiadające doświadczenie, szczególnie w branży produkcyjnej, otrzymują wynagrodzenie wyższe adekwatne do swoich kompetencji. Kierownik Pionu HR

A pracownik z kilkunastoletnim stażem 3600 no rewelka

@Lala

Jeśli chodzi o stanowiska na produkcji wynagrodzenie zasadnicze jest ustalane zgodnie z naszymi kryteriami takimi jak: posiadane doświadczenie, wymagane kwalifikacje oraz wymagane niezbędne kompetencje /umiejętności. Zgodnie z naszą polityką wynagrodzeń pracownik z długoletnim doświadczeniem (8-10 lat) w tym obszarze pracy, który spełnia wszystkie powyższe wymagania jest wynagradzany stawką wynagrodzenia zasadniczego wyższą niż pracownik , który nie spełnia wszystkich wymaganych przez nas kryteriów. Kierownik Pionu HR

@JOYNEXT Sp. z o.o.

Właśnie o tym napisałam, że posiadając kilkunastoletni staż czyli więcej niż od 8 do 10 lat , plus doświadczenie w pracy w kilku działach i na wielu stanowiskach z odpowiednimi umiejętnościami i kwalifikacjami oraz wiedzą w ciągu tych lat jest żenujące względem nowych pracowników .Wynagrodzenie kogoś kto nie potrafi nic jest różnicą jedynie 90 złotych . Dlatego ludzie się zwalniają niestety

Kazimierz
@Lala

Skąd taka rozbieżność między tym, co pisze przedstawiciel firmy na forum, a pracownikiem? Co z komunikacją wewnątrz firmy? Ciekaw jestem, czy mogłabyś tam pójść do kadr i zgłosić swój problem, chyba, że robi się to w JOYNEXT, zgłaszając kwestię bezpośredniemu przełożonemu?

@Lala

W IV kwartale 2022 przeprowadziliśmy projekt wartościowania stanowisk pracy w celu analizy spójności wewnętrznej wynagrodzeń oraz ich porównaniu do danych rynkowych. Wyniki tego projektu będą adoptowane do siatki wynagrodzeń od 2 półrocza 2023 przez kolejne 12 miesięcy. Zgodnie z praktyką ostatnich lat, w styczniu 2023 przyznane będą podwyżki inflacyjne oparte na danych rynkowych a już 25-go listopada zostanie wypłacona premia świąteczna w kwocie 2,5 tys. złotych (+ 1.4 tys. złotych więcej niż w roku ubiegłym). Kierownik Pionu Personalnego

@JOYNEXT Sp. z o.o.

Poważnie ? Premia świąteczna dla pracownika 2500 zł. To w takim razie chyba nie wszyscy sobie zasłużyli , bo na moje konto wpłynęło kilkaset złotych mniej. Być może pracownicy dostali te premie w różnych wysokościach albo te 2500 to górna granica ????

@Kazimierz

Wynagrodzenie pracownika jest tajemnicą. Natomiast pracodawca podał najniższe wynagrodzenie w zakładzie i niejednemu pracownikowi mina zrzedła. Z tego forum dowiedziałam się jakie jest u nas najniższe wynagrodzenie . Co do zgłaszania problemów to raczej nie będę się wypowiadać. Nie mam w najbliższych planach zmianę pracy.

@Lala

Kwota 2500 zł była kwotą brutto i taką zawsze podaje się w przypadku wynagrodzeń. Premia świąteczna wypłacona w listopadzie 2022 wzrosła o 1450 zł brutto w porównaniu do roku poprzedniego. Kierownik Pionu Personalnego

@Lala

Bo 2500zl to kwota netto a brutto każdemu wyszło dużo dużo mniej. Nie rozumiem zachwalania wszędzie że pracownicy dostali 2500zl czemu nie powiecie wprost ile wyszło netto?

Agata
@Mycha11

Być może dlatego, że nie jest to najlepsze miejsce żeby pisać o czyimś portfelu a przynajmniej może niektórzy nie chcą takich informacji tu zdradzać? Ale skoro faktycznie osoby ze stażem do 10 lat otrzymują takie wynagrodzenie jak wspomniano wyżej i są z tego niezadowolone to ile ich w sumie teraz się stale tutaj zatrudnia? Ciekawa jestem jaki inny aspekt może zachęcać do pracy jeśli stawki uznane są przez niektórych za niezadowalające

@Agata

Z obecnych podwyżek inflacyjnych zadowolone są osoby które miały mniej na umowie a teraz nagle mają 4200 gdzie to się nie pokrywa z ich kompetencjami i to nie chodzi nawet i staż ale o to co dana osoba potrafi bo jak siedzi 10 lat na jednym miejscu i nie chcę szkolić na innym stanowisku to jej to pasuje ale są tacy którzy naprawdę się starają i gdzie nie postawisz tam będą robić - takie osoby są nie docenione nikt tego nie widzi... I ci co pracują długo cały czas przypominają ile to oni nie mają stażu ale nie wspomną o tym co innego potrafią w pracy robić.. ich zajęcie to wciskanie komponentów i siedzenie na krześle ...rzeczywiście mi to wielki wyczyn

@Mycha11

Dzień Dobry Agato. Poziom najniższego wynagrodzenia został ustalony w wysokości 4200, ze względu na podniesienie ustawowego najniższego wynagrodzenia w 2023 o 590 złotych. W ramach projektu wartościowania stanowisk rozpoczętego w 4 kw. 2022 powstanie nowy, bardziej przejrzysty schemat wynagrodzeń. W razie dalszych pytań zachęcam do bezpośredniego kontaktu z działem personalnym. Pozdrawiam

@Mariusz Czarnocki/zarząd

Dziękuję za odpowiedź. Fajnie było by gdyby osoby które się starają były docenione ???? Jednak przykro słuchać jak osoby które mają "puste stanowiska" twierdzą że operatorzy się do niczego nie nadają że trzeba przeszkolić ogólnie co się nie dzieje to wina operatorów ale czasami jest brak czasu żeby pójść na przerwę nawet. Jeden biega koło lini żeby produkcja szła a te osoby siedzą z nogami założonymi na drugim krzesle...wiele rzeczy jest nie tak jak powinno

Racuch

Oj nie ma co narzekać, wystarczy pójść do pracy za płot.Tam naprawdę jest jeszcze gorzej .Pracowałem w obydwóch i mam porównanie ????

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w JOYNEXT Sp. z o.o.?

matkakarolka

o czym ty mowisz czlowieku. hamowanie rozwoju i doszukiwanie się winnych zamiast szukać rozwiązań na przyszłość. ta firma to karton (swiadczy o tym zmiana nazwy co kilka lat)

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie JOYNEXT Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

Sam

(usunięte przez administratora) , brak szacunku pracy i człowieka zwłaszcza w działach pozaprodukcyjnych , szkoda paprać sobie cv ta firmą.

stefan

posiedzieć maksymalnie rok i uciekać bo kierownictwo hamuje możliwości awansu

darek

zabieranie premii za L4 na dziecko to jest (usunięte przez administratora) firma krzak, zmiana nazwy co 5 lat jak w zwykłym januszeksie. hamowanie rozwoju osobistego i kolesiostwo na najwyzszym poziomie. nigdy wiecej tam nie wróce

Łucja

Widzę, że na stronie firmy dostępna jest oferta pracy specjalisty ds. kadr. Firma ofertuje różne benefity, możliwości w tym elastyczne godziny pracy. Napisali, o której można zacząć, ale... nie ma informacji po ile godzin dziennie w ogóle się pracuje? Po 8h jak przeważnie w takich miejscach? czy może mniej lub więcej? wiecie?

Taxi

Niby (usunięte przez administratora) pytań nie ma, ale...

Miła1234

Firma beznadziejna. Traktuja ludzi jak śmieci. Dlaczego pracownik pracujący 2 lata przeszło cięzko pracował na podwyzke a osoba ktora przyjdzie jakis gówniarz na magazyn dostaje taka kwote jak osoba która robi od kilku lat i ma wszelkie uprawnienia a taki przyjdzie i nie umie nic. Tak sie docenia pracowników ?

Dfgh

To prawda

Mat
@Miła1234

Pytanie gdzie wcześniej ten gównierz pracował i co wprowadził do firmy . Bo jak widzę połowa tej firmy razem z inżynierami co niektórymi nadaje się do wywalenia . A magazynierzy to już w ogóle

Taxi
@Mat

Piszesz pod wpływem emocji i chyba jeszcze czegoś. Nie oceniaj ludzi i przed wysłaniem tekstu sprawdż czy rzeczywiście to chciałaś/łeś napisać. Jeżeli jest tak Ci żle w tej firmie , to co tam jeszcze robisz?

ILedają
@Miła1234

A zdradzi Pan ile ten młokos dostał ?

mik

Zauważyliście że od jakiegoś czasu nie pojawiają się komentarze niewygodne dla firmy , a to dla tego że te właśnie komentarze nie są przepuszczane przez firmę Joynext . Go work pozwalając na takie praktyki, stał się niewiarygodnym szmatławcem . A fakt, że firma nie umie stawić czoła opinii tylko je blokuje świadczy o niej jak najgorzej i nie warto tam pracować,

Łucja
@mik

Podaj teraz tutaj opinię Twoja w takim razie. Może tym razem nie zostanie usunięta, a ludzie przeczytaja i wnioski wyciągną:)

@mik

Bo to prawda. Nawet moje komentarze były usu iete choć były prawdziwe. Gowork jest nierzetelny

mik
@Łucja

"Może tym razem nie zostanie usunięta " zależy od tego co napisze , jeśli prawdę mówiącą o tym jakie to (usunięte przez administratora) , pewnie zostanie usunięta

Aktualność
Szanowni Państwo,

Omg

Propaganda godna TVPis. Wszystkie negatywne komentarze są usuwane, a pracownicy dalej odchodzą a kolejni już się szykują do odejścia. Firma dobra żeby móc wpisać "doświadczenie" w cv i uciekać jak najprędzej.

Omg

@Omg

Negatywne komentarze nie są i nie będą usuwane. Będziemy nadal wnioskować do administratora o usuwanie komentarzy niezgodnych z regulaminem GoWork. Zmienność w zatrudnieniu jest standardowym elementem każdej organizacji działającej na zasadach rynkowych. W naszej firmie poziom odejść pracowników jest niższy niż 1% i w mojej ocenie jak i praktyce rynkowej jest wskaźnikiem bardzo niskim. Zdarzają się również powroty kluczowych pracowników, po krótkich epizodach w innych firmach.

Zostaw merytoryczną opinię o JOYNEXT Sp. z o.o. - Oborniki Śląskie

• Jak się pracuje w JOYNEXT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JOYNEXT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOYNEXT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JOYNEXT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JOYNEXT Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JOYNEXT Sp. z o.o.