Opinie o ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. w Płock

ochrona

oj na Boronowie kierowcy maja sie dobrze oj jak maja sie dobrze ......jak oni maj sie dobrze.......co to za firma Panie Obajtek.....ze Pana okradaja ..lataja z baniami az miło ....i Pan na to pozwala.........no tak bo kto by jezdził za takie pieniadze swiatek piatek i niedziele.... to sobie dorabiaja

@ochrona

Słyszałem że kiero się(usunięte przez administratora)I zapowiedział do lutego zamontować kamery na wszystkich zestawach na oddziale.

Panowie, to jak w końcu jest. Zatrudniają tylko na działalność, nie ma negocjacji jeśli chodzi o formę umowę? Na portalu podali "typ umowy: inne", więc nie wiem totalnie, tylko tyle co z komentarzy tu. Może po roku czy dwóch na etat zapraszają? No i piszecie tu o kasie, że niska, a w ofercie dla kierowcy piszą o nawet 11 tys. To jak to jest? Taka stawka jest możliwa? Może jakieś specjalne warunki trzeba spełnić?

Mira
@Hm

O matko, tyle pieniędzy... Ale powiedz mi, za co w takim razie można otrzymać inne kary? I też w takiej wysokości? :o Napiszcie proszę, chętnie dowiem się, jak to jest, bo myślałam nad zatrudnieniem ...

nsis

pytanie za 100 pkt czy kierowca to jest (usunięte przez administratora) na smyczy ? czemu blokujecie przejścia to innej firmy? dlatego że ktoś zarobi 4 tyś więcej? może pora zacząć płacić ludziom bo za moment na kasie w biedronce więcej się zarobi (usunięte przez administratora)

Ulka

Nie rozumiem za bardzo, czemu firma utrudnia zmianę pracy? Chyba jest jakiś okres wypowiedzenia? Czy jakieś dziwne umowy są podpisywane?

Cześć, a ile w tym roku stawka wynosi dla kierowcy? Nie dostaliście żadnej podwyżki?? Czemu zatrudniają teraz większość ludzi z uk? Płącą im mniej, czy po prostu przez tą stawkę polscy kierowcy nie bardzo chcą tu pracować?

olaf Nowy wpis

Nie narzekaj. Kierownictwo nie przeszkadza. Dział kontroli i ochrony też nie przeszkadza. Także kasa płynie.

Korek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Witamnjakie są teraz stawki na boronowie?

Wojtas Nowy wpis

A co powiecie o pracy we Wrocławiu? Ile może zostać w kieszeni przy normalnym zusie i jak dalekie są trasy?

Emilia

W internecie widnieje oferta praca na stanowisko elektromechanika. Mój mąż akurat poszukuję pracy w takiej branży. Widzę, że firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie. Można prosić o widełki pensji? :D i jeśli chodzi o stabilne zatrudnienie - to jaka umowa i na jak długo? :D

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Młodyy

Witam, Widzę, że są przyjęcia na stanowisko dyspozytor i koordynator do spraw technicznych. Warto? jak zarobki, atmosfera?

@Młody

Zadzwoń do nich to się sam dowiesz, jak to wygląda. Pojedziesz na parking usłyszysz różne opowieści np o milionowych karach :). Tą historię lubię najbardziej. Dowiesz się też pewnie, że rąbią za wszystko: ich procedury, spalanie, uszkodzenia zestawów. Temat rzeka, ale jest nas tylu więc chyba aż tak źle być nie musi, roboty dokoła też dużo więc jest w czym wybierać. Jak chcesz nieźle zacząć to masz dobrą opcję bo u nas kierownik szuka delegatów na Gdańsk po 2 tygodnie, miesiąc, chyba że ktoś chce dłużej to zostaje dłużej. 21-23 zmiany minimum, no chyba że Dyspo zrobi grafik na odwal, ale wtedy ma telefony o dołożenie zmian. Liczenie proste ok 10h dziennie średnio * stawka + dni * stawka - Zakład Usług Skrobania (ZUS) - %% Ultra Skubanina (US) - kasa fiskalna (księgowa) = kopertka do ręki. Pamiętaj, że pierwszy miesiąc jest gorszy jak jesteś na miejscu bo inaczej płaca za dni szkoleniowe. Działalność i podpisanie umowy, a umowa o pracę to niższa kasa na co dzień nawet, jak weźmiesz kilka dni wolnego.

Dominika
@@Młody

A ile tych dni szkoleniowych jest? :) No i o ile mniej się wtedy zarabia? Pytam, bo chcę na taką ewentualność przygotować męża, żeby się nie rozczarował po pierwszym miesiącu, gdyby się tutaj przyjął :D

Młody driver
@Dominika

150 zł dni szkoleniowe, a minimum 5. Najlepiej dzwonić do kierownika regionu to on powie co i jak.

@@Młody

Czyli dają hajs do ręki, a nie na konto? No dobra...bo tak podałeś te wyliczenia, a możesz orientacyjnie podać ile można u nich zarobić na działalności i czy poza tymi stawkami są jakieś premie? Czyli o jakiekolwiek kary finansowe nie mam co się obawiać, bo to tylko plotki odstraszające wśród pracowników?

Zatrudniają tylko na działalność, jak podpiszesz umowę to straciłeś 2 lata z życia. Realnie zarobisz 7-8k okres wypowiedzenia 2 miechy

To jest tu wypowiedzenie przy pracy na własnej działalności? Jak to możliwe? Te 7-8k to juz do ręki jest czy trzeba odliczyć podatki itp?

Cześć, tą umową teraz też się zaciekawiłem, czemu piszecie o dwóch latach? Czy podpisywane są jakieś reguły odnośnie kar czy cos? za cos jeszcze można je ponosić?

Hm

Umowa jest na czas nieokreślony, po 3 latach można odejść bez kary umownej. Jeżeli wcześniej to kara jest wprost proporcjonalna do miesięcy przepracowanych. Podstawa kary to jak dobrze pamiętam 5800 zł. Co do innych kar, to masz całą stronę w umowie.

Hm

Wypowiedzenie jest dwu miesięczne. Choć czasem można dogadać się z kierownikiem wcześniej odejść. Plus kara za zerwanie umowy przed przepracowaniem 3 lat.

@Hm

Naprawdę? To jeśli chcesz odejść wcześniej niż przed upływem 3 lat pracy, to musisz zapłacić to 5800 zł + jeszcze proporcjonalnie do przepracowanych miesięcy? Dobrze zrozumiałem? Dlaczego w sumie aż tak mocno się zabezpieczają przed odejściem pracownika?

Hm

Kara się zmniejsza z każdym pełnym przepracowanym miesiącem. Im dłużej pracujesz tym kara będzie niższa. Praca jest na własnej działalności. Choroba, urlop i drobne zamiast wypłaty. A podatek i ZUS trzeba zapłacić. Dużo osób przychodzi bez doświadczenia, zdobywają doświadczenie i odchodzą. No i odpowiedzialność całym majątkiem za straty.

Mira

zleceniobiorca

Od nowego roku nauczyciele 30 % podwyżki, budżetówka 20 %. Szanowni zleceniobiorcy współpracujący z Orlen Transport ile wzrasta Wasze uposażenie za Waszą pracę ? Bo znając realia to najwyżej podniosą Wam kary z załącznika do Waszych umów o 20 - 30 % ;)

ochrona

jaco
@ochrona

co tam za bzdury piszesz, jakie banki całe komory pylą, a ty biedaku za 17 zeta za ciecia na bazie robisz

Chikkl
@jaco

Przynajmniej głupot nie pisz a ja mam 22.80 jako cieć

Nowy stary kierowca.
@ochrona

Zawsze dorabiali i będą dorabiać. A ty siedź w budzie i niech Ci gol skacze :) Garba może się dorobisz :)

momo

Pracowałem w tej firmie, co miesiąc trzeba było się kłócić za co tym razem zaje...li, oczywiście jeśli ktoś odebrał telefon bo po wypłacie kilka dni nie można się było do kogokolwiek dodzwonić. Kiedyś miałem kontrolę ITD gaśnice miesiąc po terminie mandat 500 zł, co na to kierownik? Ja mam zapłacić ten mandat bo to moja wina że nie sprawdziłem i do tego dostaję karę 1000 zł bo .... bo to moja wina że nie sprawdziłem. Tak się tam traktuje ludzi.

aaa
@momo

jak nie sprawdziłes to czyja wina????? kierownik korwa miła ci latac i sprawdzac gasnice...sam sobie jestes winien KARA SŁUSZNA

aaa
@momo

banki sprawdzas czy im tremin nie minoł hhahahahahaha,,,,,,,,bo moga cieknąć

nick
@momo

to nie robiłeś obsługi codziennej, jak można nie sprawdzać gaśnic. tym bardziej, że gaśnice stało ciśnieniowe dzisiaj są dobre a jutro już nie. mandat powinien zapłacić kierowca. a jeżeli chodzi o dodatkowa karę to chyba czytałeś umowę na etapie jej podpisywania.

Młody driver
@momo

Czytając Twoje wypociny to śmiem twierdzić, że powinieneś dostać nagrodę, a nie karę :). W aucie prywatnym, jak policjant kontroluje gaśnicę i masz nieważną to wina policjant bo kontroluje i wlepia mandat czy możę producent pojazdu, który wyposaża auto w gaśnice z czasową legalizacją do użytku a nie bezterminową!! Dałeś popis podejściem, haha. Obyś nigdy nie musiał użyć gaśnicy, jak tak o nie dbasz. Co do odbierania telefonów to, jak już muszę coś wyjaśniać nie mam problemu z dodzwonieniem się do Pani z kadr. Sprawa staje się trudniejsza, jak dzwonią takie DZBANY, jak Ty bo blokują linię.

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Kierowca c w ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

No że praca kierowcy ADR tutaj to praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla kraju, to ja się zgadzam :D Ale Wy ciągle o karach piszecie, a kto napisze czy faktycznie tyle jest socjalu, co w ogłoszeniu? Jest jakaś karta paliwowa że zniżką do użytku prywatnego? Tak, że się opłaca tankować z rabatem pracowniczym na stacjach O.?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w OTP S.A?

@Młody

Nie ma firmy OTP S.A. kolego. Orlen Transport Sp. z o.o. podejmuje współpracę z kierowcami prowadzącymi działalność gospodarczą.

Kierowca

Pany podobno chłopacy w Płocku założyli związek i Prezes ma sraczkę z Panem G. Może weźmy się w garść i zapisujmy się wtedy szybciej będzie można zorganizować jakiś strajk jak tu tyle piszecie o strajku

@Kierowca

Jaki związek? Masz na myśli zawodowy? Tu nie ma czegoś takiego żeby bronić praw pracowniczych? A strajk z jakiego powodu? Powiesz?

Franek

Witam,Ktoś pracuje we Wrocławiu? Jak tam wyglada grafik oraz zarobki ?Pozdrawiam

nsis

kierowca bombowca
@nsis

a jak blokują. mozesz jaśniej

Jerry JUNIOR
@kierowca bombowca

Po co przechodzić, jak zaraz migracja będzie w drugą stronę.

kierowca bombowca
@Jerry JUNIOR

chyba kpisz, zero podwyżki ludzie są wku..ii, że zostaje im na pełnym zusie 5 z hakiem, psie pieniądze za ponad 200 h na wlasnej działalności, już szykują sie wypowiedzenia i niech szukają dalej (usunięte przez administratora)

mlody

5 tyś nieźle liczysz przy 20 dniach pracy wyjdzie ci 4400

@Jerry JUNIOR

Skąd info jakieś potwierdzone ?

Driver
@kierowca bombowca

eheheh dobry zart robią i więcej godzin zajechani są i co stego :) jak nikt nie potrafi się odezwać:) takich ludzi trzeba pracujemy pracujemy:) jak ktoś nie ma charakteru to będzie pracował aż skasuje zestaw:) powodzenia

Natalia
@kierowca bombowca

Firma oferuje tylko pracę na własnej działalności? Nie ma szans na normalną UoP? Możesz wyjaśnić to o blokowaniu przejścia do innej firmy? To jakiś warunek w umowie dziwny, czy o co chodzi? Ehh do tego wynagrodzenia dochodzą jakieś benefity przynajmniej?

Ulka

Elżbieta

Jak patrzę po tych ogłoszeniach dla kierowców C+E z ADR, to w Warszawie 9-11 tys. brutto, a np. w Olsztynie 8-10 tys. Skąd ta różnica tysiąca? Czyżby w Olsztynie chleb nie kosztował 6 zł?

Tomi
@Elżbieta

Może chleb kosztuje tyle samo ale m2 mieszkania to już z pewnością inne stawki, a mieszkać gdzieś trzeba

Dawid
@Tomi

To też prawda ale skąd taka różnica w widełkach. Zarobki kierowcy są uzależnione od jego doświadczenia, czy tego gdzie przebywa? Jak wiesz, to przybliż mi proszę, jak firma do tego podchodzi. Muszę to ustalić, bo myślę, czy nie aplikować.

Arkadiusz

Panowie, W Orlen Transport zatrudniają tylko na własnej działalności czy umowę o pracę też oferują ?

Cichy42

Trochę wieczornej matematyki; Duży zus około 2000 tyś Podatek ryczałt ok 500 zł Księgowość, ubezpieczenie zdrowotne, firmowe około 300zl Suma 2800 Faktury 7000 8000 zł zostaję około 4200 4600. Jeszcze się zastanawiasz czy zabiorą za przepalenie paliwa 300 czy 500. Czy wszystko tu gra ? Czy ludzie myślący logicznie czytają to ?

@Cichy42

To teraz pomysł jak kierowcy zarabiali w otp na umowie 3 tysiace netto. Dwa lata temu. Nie było kamer trzeba było się zatrzymać i 4 banie pociagnac:) i pracowali:) A teraz sami nowi i tylko dzialalnosc.

Mirosław
@Kierowca

No ale na działalności jednak więcej wychodzi. Jak jest z tym wyliczeniem paliwa że trzeba dokładać? Nie ma uwzględnionego jakiegoś marginesu że auto będzie więcej paliło niż założy firma? Bo takie dodatkowe obciążenia są trochę słabe.

Tomi

Dlaczego?

obserwator

moi drodzy firma nie ma pieniędzy możemy dać 20 zł to powinno wystarczyć na 2 chleby

Zostaw merytoryczną opinię o ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 16 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 237 ocen.
  • Chemików 7
    09-411 Płock

ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.