Daniel jurkiewicz findworker.pl

Gdynia

Daniel jurkiewicz findworker.pl

Opinie o Daniel jurkiewicz findworker.pl

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

odradzam

jurkiewicz teraz z kwasnicka ( jo industries ) wysylaja do skagen w dani tak jak ktos napisal wczesniej podatki to ok 50 % zarobek w skagen to max 8500zl minus koszt dojazdu i koszt wyzywienia to moze 6tys zl na czysto wyjdzie dodam ze to nie norwegia tam trzeba non stop robic mala bajera przy stanowisku pracy i zjazd do domu . to takie Kleven tylko ze w dani

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Daniel jurkiewicz findworker.pl? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Seweryn Ziemlewski

Witam, Pod koniec 2017 roku pracowałem jakiś czas w Danii poprzez agencję pana Daniela. Wcześniej, poprzez inne agencje, była przez kilka lat Norwegia. Jak oceniam pracę w Danii? To nie był szczególnie udany wyjazd, z różnych względów, ale główną przyczyną był kontakt z pracodawcą na miejscu. Ale tak czasami jest. W Norwegii miałem również lepszych i gorszych pracodawców. Jeśli chodzi o agencję Findworker i pana Daniela? O ile na początku byłem zły, że się dałem wrobić w wyjazd, po kilku miesiącach oceniam to trochę inaczej. Pan Daniel Jurkiewicz jest osobą bardzo zaangażowaną w kontakt i rozwiązywanie problemów między pracownikiem a pracodawcą. Czasami na korzyść moją, czasem na korzyść pracodawcy - jak w życiu. Jeśli chodzi o mnie, rozliczenia i pieniądze które zarobiłem, zostały mi wypłacone UCZCIWIE. Mało tego - po kilku miesiącach pan Daniel wysyła formularze i instrukcje które pozwalają rozliczyć się z Danią jeśli chodzi o podatek i feriepengen. Jest to bardzo dobrze i przejrzyście podana informacja, której już nigdzie nie trzeba szukać. Czy zdecydowałbym się na ponowny wyjazd do Danii? Nie wiem. Wiem natomiast, że mimo krótkiej historii pan Daniel wypracował sobie w mojej ocenie zaufanie wystarczające do tego, żeby go polecić dalej. Pozdrawiam

Stefan

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie a szczególnie kontrakt w Skagen . OSZUKUJĄ NA GODZINACH I NA PIENIĄDZACH , WARUNKI MIESZKALNE TRAGEDIA . Wystarczy spojrzeć że się ciągle ogłaszają ,ponieważ rotacja niesamowita , jak ktoś się skusi i pojedzie od tego ZŁODZIEJA to tylko raz . NAPRAWDĘ WIELE LUDZI OSZUKALI . Dziwie się że jeszcze policja lub inne służby jeszcze się tą pseudo firmą nie zainteresowali!!!

Winicjusz

Ludzie są tak durni ze głowa mała godząc się na pracę za 10 Euro/h w Finlandii czy za 9 tysięcy zł w Danii itp Ale wygląda to tak, koleś z Polski łapie fuchę u przedsiębiorcy za granicą bo doskonale zna język, i robi wielką kasę przy pomocy durnych (usunięte przez administratora) z Polski którzy po cichu placa temu kolesiowi za ,,załatwienie,, roboty za granica za psie pieniadze j/w tyrając 7 dni w tygodniu po 12/15 godzin i w ten oto sposób dobry facjowiec ma problem ze znalezieniem pracy bo za stawkę dla ,,chińczyka,, nie pojedzie a debile całymi wiochami jadą nawet za polowę tego

mariusz

Daniel Jurkiewicz to porządny gość pracowałem u niego może lepiej przez jego pośrednictwo w dwóch firmach na terenie Danii i nie było żadnych problemów a opisywanie jaki to jest nie w porządku bez uzasadnienia a przede wszystkim bez podpisania się z imienia i nazwiska to tchórzostwo każdy w necie może oczernić każdego. Mariusz Sikora

Feliks

Podpowiedzcie coś o firmie. Niektóre wpisy trudno jest zrozumieć!!!

Były Pracownik z Danii

Niestety gość dla mnie jest co najmniej ściemniaczem. (bo słowa oszust z powodów czysto prawnych nie wolno mi użyć) Obiecuje pracę dla elektryków za 160dkk/h i pracę po 190h na miesiąc co niby miałoby dać po odliczeniu kwatery (3500-4000dkk) kwotę 9000-9500zł.. Niestety bzdura!! Podatki i opłaty pochłaniają 50% wypłaty z tego jeszcze koszt kwatery i 190h nie jest pewne bo pracuje się tylko 37h tygodniowo. Więc w praktyce nie zarobisz 9000zł. Czytelniku możesz sobie policzyć zarobek sam. Poza tym rzucają z jednej budowy na drugą z dnia na dzień. A teraz jeszcze sie okazało że pracy nie ma i człowieku jedź sobie do domu... Kpina!!!!! Omijać takich szerokim łukiem!!!!

pl
@Daniel Jurkiewicz 20.07.2017 14:27

ta (usunięte przez administratora) przewiozła tyle ludzi ze głowa boli naj gorszemu wrogowi nie polecam

Ja

Zanim dojedziesz i się rozpakujesz to już inni jadą na twoje miejsce

MB

jak sie nie chce robic to kazdy zaklad bedzie obozem pracy, to ze nie pozwalaja chodzic po kątach i palic papieroski to odrazu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracowalem w wielu firmach i w kazdej bylo ciezko ale to ma byc praca a nie wypoczynek pod grusza

sprawiedliwy

omijajcie bergan jako cieśla zbrojarz od jurkiewicza ten człowiek niema pojecia co to normalna praca to sa obozy pracy od jurkiewicza

polar

Posłuchajcie Panie Jurkiewicz. Już samo to, że żyjesz Pan z pośrednictwa pracą nie świadczy o Panu najlepiej. Przykład z Rumunami obrazuje doskonale patologię z której czerpiesz Pan profity. Pracownik musi utrzymać swoja pracą DWIE Agencje Pracy (?) które nie robią nic poza...no właśnie co Pan robisz oprócz telefonowania? I nie omamiaj Pan ludzi prymitywną manipulacją podając kwoty w kilkutysięcznych zarobkach za miesiąc pracy. Bo pracując dwa miesiące w miesiącu te kwoty juz tak dobrze nie wyglądają. Masz Pan może jakąś ofertę ze Skandynawii na legalnych ( nie na zastępstwie ) warunkach? Gdzie tydzień pracy to 35 godzin, a stawka jest zgodna z porozumieniem związkowym? Jak nie, to jesteś Pan drobny geszewciarz, żerujący na ludzkiej niewiedzy i biedzie w kraju. Amen.

Daniel Jurkiewicz

Witam. Z tej strony Daniel Jurkiewicz z Findworker.pl. W kwestii pracy w Izrealu - firma rumuńska rekrutująca pracowników jak na razie nie dała nam znać w kwestii drugiego spotkania - nie wiem z czego wynika problem, kontaktowałem się wiele razy - nie dali znać, być może coś się zmieniło w samym Intelu. Odnośnie warunków dla tej pracy - rzeczywiście nie były to jakieś super warunki, generalnie możliwa była za ok 12000 zł/mc netto przy 240 h miesięcznie jednak przelot po stronie pracownika (koszt ok. 2500 zł). Obiad bezpłatny , ok 1000 zł (250 USD) firma jeszcze miała odliczać z wynagrodzenia za transport oraz zakwaterowanie. Zatem "na rękę" wyszłoby jakieś 9000-10.000 zł /mc netto odliczając wszystkie koszty. Większość tych informacji były jednak dokładnie podane wcześniej w ogłoszeniu więc myślę że osoby które przyjechały już na rozmowę wiedziały dokładnie co jest oferowane . Nie było nic innego niż podane. A takie warunki dostaliśmy od firmy rekrutującej do Intela w Izraelu. Jesli będziemy mieli oficjalną odpowiedź w kwestii tej pracy odezwiemy sie do wybranych po spotkaniu osób.

Gall Anonim

A ta wcześniejsza firma tego PAna ''China Town'' -to tez był jakaś porażka.

Daniel Jurkiewicz
@Gall Anonim 16.11.2016 07:23

Czy mogę się dowiedzieć, co miał Pan do zarzucenia mojej firmie CHINA-TOWN.pl? Nie miałem wcześniej żadnych uwag od klientów w kwestii mojej firmy. Pozdrawiam

Krakuś

Tak jak na razie cisza _Chyba nic z tego nie będzie .Od samego początku było to wszystko nie ciekawe plus fakt ze ja miałem zawsze problem z dodzwonieniem-się to tej firmy.

Nie Kaszub.

Byłem na tym spotkaniu w sprawie wyjazdu do Izraela .Jakaś Rumunska agencja szuka frajerów którzy pojada im tam robić zaprawie darmo . Za kwaterę _płać. Za bilet> Płac. A stawki marne ../szału nie ma/. Wyjazd moze po nowym roku_ a miał być w połowie listopada ???

Zostaw opinię o Daniel jurkiewicz findworker.pl - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daniel jurkiewicz findworker.pl