Daniel jurkiewicz findworker.pl

Gdynia

Opinie o Daniel jurkiewicz findworker.pl

Były Pracownik z Danii

Niestety gość dla mnie jest co najmniej ściemniaczem. (bo słowa oszust z powodów czysto prawnych nie wolno mi użyć) Obiecuje pracę dla elektryków za 160dkk/h i pracę po 190h na miesiąc co niby miałoby dać po odliczeniu kwatery (3500-4000dkk) kwotę 9000-9500zł.. Niestety bzdura!! Podatki i opłaty pochłaniają 50% wypłaty z tego jeszcze koszt kwatery i 190h nie jest pewne bo pracuje się tylko 37h tygodniowo. Więc w praktyce nie zarobisz 9000zł. Czytelniku możesz sobie policzyć zarobek sam. Poza tym rzucają z jednej budowy na drugą z dnia na dzień. A teraz jeszcze sie okazało że pracy nie ma i człowieku jedź sobie do domu... Kpina!!!!! Omijać takich szerokim łukiem!!!!

pl
@Daniel Jurkiewicz 20.07.2017 14:27

to (usunięte przez administratora) ostrzegam przed nim i wyjazdami do dani dracon polecam rekrutuje dla welcon wiatraki pedał zwykły

pl
@Daniel Jurkiewicz 20.07.2017 14:27

ta (usunięte przez administratora) przewiozła tyle ludzi ze głowa boli naj gorszemu wrogowi nie polecam

Ja

Zanim dojedziesz i się rozpakujesz to już inni jadą na twoje miejsce

MB

jak sie nie chce robic to kazdy zaklad bedzie obozem pracy, to ze nie pozwalaja chodzic po kątach i palic papieroski to odrazu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracowalem w wielu firmach i w kazdej bylo ciezko ale to ma byc praca a nie wypoczynek pod grusza

sprawiedliwy

omijajcie bergan jako cieśla zbrojarz od jurkiewicza ten człowiek niema pojecia co to normalna praca to sa obozy pracy od jurkiewicza

polar

Posłuchajcie Panie Jurkiewicz. Już samo to, że żyjesz Pan z pośrednictwa pracą nie świadczy o Panu najlepiej. Przykład z Rumunami obrazuje doskonale patologię z której czerpiesz Pan profity. Pracownik musi utrzymać swoja pracą DWIE Agencje Pracy (?) które nie robią nic poza...no właśnie co Pan robisz oprócz telefonowania? I nie omamiaj Pan ludzi prymitywną manipulacją podając kwoty w kilkutysięcznych zarobkach za miesiąc pracy. Bo pracując dwa miesiące w miesiącu te kwoty juz tak dobrze nie wyglądają. Masz Pan może jakąś ofertę ze Skandynawii na legalnych ( nie na zastępstwie ) warunkach? Gdzie tydzień pracy to 35 godzin, a stawka jest zgodna z porozumieniem związkowym? Jak nie, to jesteś Pan drobny geszewciarz, żerujący na ludzkiej niewiedzy i biedzie w kraju. Amen.

Daniel Jurkiewicz

Witam. Z tej strony Daniel Jurkiewicz z Findworker.pl. W kwestii pracy w Izrealu - firma rumuńska rekrutująca pracowników jak na razie nie dała nam znać w kwestii drugiego spotkania - nie wiem z czego wynika problem, kontaktowałem się wiele razy - nie dali znać, być może coś się zmieniło w samym Intelu. Odnośnie warunków dla tej pracy - rzeczywiście nie były to jakieś super warunki, generalnie możliwa była za ok 12000 zł/mc netto przy 240 h miesięcznie jednak przelot po stronie pracownika (koszt ok. 2500 zł). Obiad bezpłatny , ok 1000 zł (250 USD) firma jeszcze miała odliczać z wynagrodzenia za transport oraz zakwaterowanie. Zatem "na rękę" wyszłoby jakieś 9000-10.000 zł /mc netto odliczając wszystkie koszty. Większość tych informacji były jednak dokładnie podane wcześniej w ogłoszeniu więc myślę że osoby które przyjechały już na rozmowę wiedziały dokładnie co jest oferowane . Nie było nic innego niż podane. A takie warunki dostaliśmy od firmy rekrutującej do Intela w Izraelu. Jesli będziemy mieli oficjalną odpowiedź w kwestii tej pracy odezwiemy sie do wybranych po spotkaniu osób.

Gall Anonim

A ta wcześniejsza firma tego PAna ''China Town'' -to tez był jakaś porażka.

Daniel Jurkiewicz
@Gall Anonim 16.11.2016 07:23

Czy mogę się dowiedzieć, co miał Pan do zarzucenia mojej firmie CHINA-TOWN.pl? Nie miałem wcześniej żadnych uwag od klientów w kwestii mojej firmy. Pozdrawiam

Krakuś

Tak jak na razie cisza _Chyba nic z tego nie będzie .Od samego początku było to wszystko nie ciekawe plus fakt ze ja miałem zawsze problem z dodzwonieniem-się to tej firmy.

Nie Kaszub.

Byłem na tym spotkaniu w sprawie wyjazdu do Izraela .Jakaś Rumunska agencja szuka frajerów którzy pojada im tam robić zaprawie darmo . Za kwaterę _płać. Za bilet> Płac. A stawki marne ../szału nie ma/. Wyjazd moze po nowym roku_ a miał być w połowie listopada ???

Zostaw opinię o Daniel jurkiewicz findworker.pl - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daniel jurkiewicz findworker.pl