Opinie o Kovo w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kovo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kovo o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kovo w Rumia

Spawacz 141

Mi do dnia dzisiejszego nie wypłacili kasy .Pracują z najgorszymi jugolskimi i chorwackimi firmami .Nie płacą zusow podatków jak należy . .Nie odbierają telefonów..Na kwaterach najgorsza (usunięte przez administratora) narkomania ,pijaństwo balangi do białego rana bo koordynatorzy maja swoich pupilów .A najgorsze są dopłaty do rozliczeń podatkowych ,które sięgają nawet 5000euro .

@Spawacz 141

Pewnie wiem i jakiej formie mowa i faktycznie trzeba jej unikać, nie dość ,że nie płacą to jeszcze nie szanują ludzi . Z ZUSem też prawda ,nie płacą jak należy przynajmniej na początku współpracy a kłamią przy rozmowie ,że będą więc polecam założenie obowiązkowo konta w zus.pue gdzie można to monitorować na bieżąco. Co do kwater też prawda , miałem ich ok 12 i na każdej jest min. 1 alkoholik ,który psuje atmosferę , narkomani również się zdążają i fakt tych pupilów nie zwalniają jak na przykład największego pijaka w Standard Fasel ,który już bójki wszczynał , kilka razy był złapany pijany w pracy ale pracuje po dziś dzień ,czemu ? Jest pracownikiem tam od lat i nie ma go kto zastąpić bo co ktoś ambitny przyjdzie to ucieka widząc takich degeneratów. Z dopłatami też się zdarzają takie sytuacje jak się nie dopilnuje tego chociaż jeszcze nie słyszałem o tym w tej firmie by koordynatorzy to przeoczyli. Proszę napisać więcej w tym temacie dopłaty

Monter

Dajcie sobie spokój z tą pseudo agencją... Słyszałem ostatnio że nawet z wypłatami mają problem

@Monter

Mają problem, potwierdzam . 4 tyg po terminie i cisza i twierdzą ,że nie zapłaciła im firma co też świadczy o tym ,że są bardzo biedni skoro nie mają zapasu gotówki albo są skanerami

Na jakie wsparcie w Kovo mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

A żadne biurowe stanowiska nie są obejmowane przez kobiety, firma zatrudnia samych mężczyzn? Jak już jesteśmy w temacie spawaczów to bez doświadczenia też zatrudniają? No i napisz czy można liczyć na jakieś przeszkolenie wstępne.

Maria
@Monter

Słyszałeś ale od kogo? To legitne info? Bo nie widzę zeby ktoś tutaj o tym ostatnio pisał. Jeśli to prawda to co nie tak z tymi wypłatami, sa jakieś opóźnienia czy w ogóle nie ma pensji?

@Maria

Słyszałem od pracowników tej agencji że Płacą ale mają opóźnienia .

Magdalena
@Monter

Dobrze że płacą. Wiesz może czy duże te opóźnienia są? Płacą potem całość.czy jakoś to rozbijają na raty? Jak że składkami ZUS? To jest w porządku opłacane?

Spawacz 141

@Spawacz 141

Pracuje tu 5 lat i jeszcze nigdy nie słyszałem żeby nie wypłacili pieniędzy... Fakt są chorwackie firmy ale jeżeli coś potrafisz to żadnej krzywdy Tobie nie zrobią. Podatki i opłaty są opłacane

Dorota

Witam, wpadliśmy z mężem poczytać nad warunkami pracy w agencji. Interesuje nas stanowisko spawacza. Jedni piszą, że są problemy z wynagrodzeniami, inni, że takich problemów nie ma, ciężko coś zrozumieć. Oprócz tego co piszecie, może ktoś będzie w stanie przedstawić przynajmniej zarobki? Ile na początek? Czy firma zapewnia transport na kwatery? Albo przynajmniej coś dokłada do wyjazdów?

spawacz
@Dorota

Nie ma żadnych problemów z kasą, pieniącze są wypłacane pierwszego każdego miesiąca i 15 każdego miesiąca, transport zapewniają do kwatery, a jak ktoś chce jeździć swoim autem płacą kilometrówkę, kwatery są za darmo.

@Dorota

Bo tak faktycznie jest, najczęściej nie ma problemów, kasa jest na czas a czasem się czeka 3-4tyg po terminie i oczywiście unikają wtedy odbierania telefonów by to wytłumaczyć (i inne sort jak chce się załatwić to też jest za każdym razem problem ) ale jeszcze nie słyszałem by nie zapłacili za dobrze wykonaną pracę w pracuje od ponad 3 lat. Z transportem różnie bywa,jak są wolne te stare klamoty to zapewniają jak najbardziej a gdy jeździ się swoim autem jest 0,21 centów za km w Holandii ale po wyżej jakiejś odległości jak dobrze pamiętam. I dużo zależy od projektu gdzie się pracuje

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Monter kadłubowy Holandia aluminium w firmie Kovo? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
paweł

ci rekrutanci mogliby tam pracowac

Monter

Dajcie spokój z tą firmą bo przez tą umowę zlecenie zapłacicie srogi podatek w Polsce +10tys

Ahal75
@Monter

Siemasz Monter. Dasz więcej danych? Niby Kovo odprowadza podatek (pewnie nie cały), umowa zlecenie Polska, a nr. sofi wymagają żeby podatki płacić dodatkowo w Holandii ( wysokość w zależności od ilości przepracowanych dni w roku), do tego podwójne opodatkowanie w Polsce. Ale aż 10 tysi dodatkowo? Mam zamiar pojechać od nich do stoczni w Holandii, pokoje 1 os., podatki niby Kovo odprowadza, trochę już kręcę się lat po świecie, jeździłem już z firm które miały kiepski opinie, ale nie zawsze były prawdziwe. Jeśli możesz coś więcej napisać o tych podatkach to naprawdę uratujesz czas i nerwy kilku osobom :-) Pozdrawiam jeśli nie chcesz tu się rozpisywać to mój mail ahal75@wp.pl

Monter

Dobre firmy się nie ogłaszają a hu.owe cały czas bez przerwy.

Sebastian
@Monter

Masz dość pokrętny sposób myślenia. Pisząc ogłaszanie się masz na myśli rekrutacje w sieci? Każda firma tak zdobywa pracowników. Czemu tak to potępiasz?

Boguś
@Sebastian

Bajkopisarz i tyle.

Barbara
@Boguś

Ano... A przez pryzmat tej firmy te bajki to jakie tak właściwie są? Coś konkretnego pada?

paweł

ta firma nonstop daje ogłoszenia dziwne ze tak dobrze jest a kazdy ucieka tacy rekrutanci jak to kovo

Monter

Zdziwiony jestem że ktoś tam jeszcze chce pracować.

Halina
@Monter

A czemu niby miałby nie chcieć, teraz chyba każda robota jest na wagę złota?

Ex

Brak możliwości rozwoju, atmosfera w pracy ok.

@Ex

To dobrze że atmosfera jest ok a co z zarobkami?

Iwona
@Ex

A czemu nie ma możliwości rozwoju? Rozmawialiście o tym z szefem? No bo to motywuje pracowników też do pracy.

Monter

(usunięte przez administratora) napiszcie w ogłoszeniu ile godzin się pracuje i ile wynosi stawka/h

Monter

Jak to co jest parodią.np mieszkanie w 6 osób w mieszkaniu w którym jest jeden garnek i kibel jak ktoś nie wie to jechac albo jak chcesz np.byc parobkiem w chorwackiej stoczni w nl to też jechac jest robotą to bat na plecy nie ma roboty do domu PL umowa zlecenie parodia totalna nie zapomnij o rozliczeniu podatku omijać szeroki łukiem polecam daxxe albo konekte

Monter

Jechac na polskiej umowie zlecenie za granicę pracowac trzeba być skonczonym

@Monter

Nie ma tutaj umowy o pracę?

I like Holland

W Holandii żyje się dobrze ale pod warunkiem ze się pracuje porządnej firmie która nie (usunięte przez administratora) ,wypłaca .CZy firma Kovo jest tako firmo ?Dlaczego oni nie dają umów o parce tylko zlecenie ,czy to zgodne z prawem wyjeżdżając zagranice ?

Też like
@I like Holland

Jest zgodne z prawem, pomimo tego że jest to umowa zlecenie wszystkie składki są odprowadzane ZUS, chorobowe, emerytalne itp.

@Też like

Skoro wszystkie składki ZUS, chorobowe, emerytalne itp. są odprowadzane, to faktycznie wszystko jest zgodne z prawem. No ale już do rzeczy, bo ja sama potrzebuję informacji o Kovo. Jak to jest z zakwaterowaniem na miejscu pracy? Firma je zapewnia, czy trzeba samemu sobie z tym poradzić?

@Emilia

Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez firmę.

@Emilia

./srcds_run -game csgo -console -usercon -nobots +game_type 0 +game_mode 1 +mapgroup mg_bomb +map de_dust2 +exec server.cfg

Krk
@ja

Byłaś na tych smierdzoncych kwaterach ? To są meliny .

Artur
@Krk

Czy ta firma to jest może dawny Olbek i w Holandii robi się u Horwatów? Czy mieszka się obok czy na tureckiej dzielnicy?

Monter

Pozadne firmy się nie ogłaszają cały czas ponieważ mają pracowników bo ludzie chcą pracować w takich firmach a te które mają gdzies pracowników ogłaszają się cały czas.

Slaw1978

Witam,czy firma Kovo zatrudnia szlifierzy stoczniowych??za odpowiedzi z gory dziękuje.

Monter

Co do płatności i terminowości są ok cała reszta parodia!!!!

@Monter

Czemu parodia, o co chodzi dokładnie? Jak ktoś chce tam aplikować, a czyta taki komentarz, to nadal nic nie wie. Przydałby się jakiś rzeczowy wpis. Długo już jesteś w firmie, na jakim dziale?

ksx

dajcie spokoj sobie rekruterzy nie nadajacie się do niczego

staszek

kovo ja mam pytanie po co co ci pajace rekrutanci ciągle dajecie ogłoszenia kogo wy zatrudniacie chora i beznadziejna firma

gaweł

Mi z koleji podobają się rekruterzy, szczegulnie kobiety, śnią mi sie po nocach :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kovo - Rumia

• Jak się pracuje w Kovo?

Zobacz opinie na temat firmy Kovo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kovo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kovo