GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA Stefana Batorego 26, Przemyśl 37-700

Opinie o GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA Stefana Batorego 26, Przemyśl 37-700

Mały Wacek

.......... postkomunistyczne pozostałości po PGR-że w wazie upadłości ....... zero perspektywy stare walące się magazyny, dwie sklepowe w wieku przedemerytalnym nie polecam ... Omijajcie ta grzybnie z daleka ..................

Zostaw opinię o GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA Stefana Batorego 26, Przemyśl 37-700 - Przemyśl

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA Stefana Batorego 26, Przemyśl 37-700