Avima Grzegorz Kruszewski

Opinie o Avima Grzegorz Kruszewski

sly

Właściciel - Grzegorz jest człowiekiem bardzo nerwowym, momentami nawet nie panuje nad swoimi emocjami, co przekłada sie na niemiłą atmosferę w pracy. Stosuje on mobbing w każdej mozliwej postaci, poza tym zmusza do pracy w godzinach nadliczbowych, których nie rozlicza nawet za normalna stawkę (dorzuci może z 50zł za 10 godzin). Jeżeli nie wytrzymasz nerwowo i zostawisz tą pracę to nawet nie wypłaci zaległej wypłaty. NIE POLECAM !!! Poza tym oszukuje klientów wymyślając dodatkowe usterki.

Zostaw opinię o Avima Grzegorz Kruszewski - Inowrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avima Grzegorz Kruszewski