Artmet

Ksawerów

Opinie o Artmet

Długoletni pracownik

Praca w trudnych warunkach, ale płace wcale nie najniższe. Do wypłacane terminowo i umowa o pracę. Z szefostwem wszystko da się załatwić, wystarczy odpowiednie podejście. Wielu pracowników pracuje już bardzo długo, więc nie może być tak źle.

Praca w ogromnym hałasie i brudzie za śmieszne pieniądze ale najgorsze jest szefostwo. Chamstwo to za mało powiedziane traktują pracowników jak ich własność, mają zero szacunku dla ludzi którzy pracują dla nich w tak ciężkich warunkach często niszcząc sobie zdrowie. Ciekawy jestem jak ten zakład przechodzi kontrolę ale chyba można się domyśleć. Omijajcie ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z daleka!

Zostaw opinię o Artmet - Ksawerów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artmet