Opinie o P&G Seito w Aleksandrów Łódzki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy P&G Seito. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P&G Seito o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P&G Seito w Aleksandrów Łódzki

... Nowy wpis

3 zmiany na najniższa krajowa - śmiechu warte

Ania Nowy wpis

Dostajecie bony sodexo? Na ile?

Sodexo Pl Nowy wpis

Powiem wam jedno Seito powoli zawija się z P&G Sodexo globalnie przejmuje produkcję w Warszawie od 2021. 01.01 Globalnie przejmuje stanowiska kotraktorskie. Czas seito nareszcie się kończy! Brak poszanowania człowieka (usunięte przez administratora) i kolesiostwo między kierowniczkami. W Warszawie pracowałem kilka miesięcy Sebastianek który pracował na pakowaniu pieluch jest teraz kierownikiem ludzi z lprodukcji tak jak kondradek wózkowy który pracował na magazynie zachowuje się jak by wszystkie rozumy zjadł ale czas seito kończy się i wszyscy się cieszą! Sodexo przede wszystkim ma socjal i jakoś dba o pracowników bony na święta około 750pln a nie tak jak seito 240 PLN wstyd tej firmy. Seito tylko obiecuje byś przyszedł do pracy a potem jak ścierwo Cię traktują. Boże jak ja się cieszę że już tam nie robię ????

@Bogi a czemu ta atmosfera jest wg ciebie tak toksyczna?

Bogi Nowy wpis
@Adam

Liczą się tylko układy...kierwniczka ma swoje koleżanki i one są traktowane ok natomiast reszta to zwykłe woły na których można wyładować swoje frustracje. Mimo wielu prób zgłoszenia tego do Torunia dalej jest to samo, jak to mówią psy szczekają karawana jedzie dalej...

Firma P&G Seito poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Wykładanie towaru w drogerii kosmetycznej Aleksandrów Łódzki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów – handlujących ładunkami
Profesjonalny kierowca
Work88678

Ciężka praca za najniższą krajowa

Magdalena

Szukam pracy w okolicach Aleksandrowa. Zastanawiam się, czy warto aplikować do Seito. Jak jest z atmosferą?

Bogi
@Magdalena

Nie warto. Szkoda nerwów i Twojego czasu. Atmosfera jest toksyczna, ładnie piszą w ogłoszeniach co to seito nie oferuje i w ogóle a rzeczywistość jest zupełnie inna.

Magdalena
@Bogi

Dzięki za odpowiedź! Rzeczywiście - w ogłoszeniach od P&G sporo obiecują, bo na przykład: umowę o pracę bezpośrednio w P&G. Na początek na rok, a kolejna umowa już na czas nieokreślony, atrakcyjne stałe wynagrodzenie wraz z dodatkami oraz indywidualną ścieżkę kariery. To jak to jest z tym rozwojem w praktyce? Jest on możliwy?

Seito

Zapomniano wspomnieć w ogłoszeniu że praca na 3 zmiany za najniższą krajową.....

Kordian

Nie zawsze musi być wszystko dobrze są i gorsze momenty ale uważam, że warto pracować i poprawiać!

Qqqqqqq
@Kordian

Nie warto. W okolicy w praktycznie każdej firmie będziesz miał lepsze warunki...Chyba że ktoś jest (usunięte przez administratora) to wtedy ma jak w bajce.

Czym P&G Seito zachęcają? Jakie mają dodatki?

Qqqqqqq

Nie mają żadnych dodatków, nie zachęcają ludzi w żaden sposób. Chyba że treścią ogłoszenia na jednym z portali....że wszystko jest jak w bajce....ale rzeczywistość weryfikuje szybko jak to wygląda naprawdę.

Pedro

Nie macie zbyt dobrej opinii o firmie a ja przymierzałem sie złożyć dokumenty!

Yeleniszukają
@Pedro

Nie warto. Lepiej poszukać czegoś lepszego. Tu tylko strata czasu, nerwów. Kierowniczka obiecuje złote góry a w praktyce wychodzi dno.

Marrry44

Robią jakieś śmieszne ankiety wśród osób pracujacacych i pytanie po co? Nic się nie zmienia, wszystko jest po staremu. Wyzysk (usunięte przez administratora) głupie straszenie przez Natalię T. Oszukiwanie na godzinach, koniecznie temu oddziałowi musi się przyjrzeć PIP. Znalazl by duuuuzo nie zgodności. Nie polecam nikomu tej pracy. Piękne ogłoszenie na olx jakie to benefity nie należą się pracownikowi, dwie zmiany od poniedziałku do piątku po prostu praca marzenie. A po pierwszym miesiącu rozczarowanie. Żadnych ale to żadnych bonusów. Praca po kilka godzin w tygodniu, wiekszosci osób jeżdżących autami nawet się za paliwo nie zwróci, więc naprawdę Seito mija się z celem.

Krótko mówiąc nie polecam. Liderki nie powinny pełnić swoich funkcji nie miłe nie pomagają ( są wyjątki ). (usunięte przez administratora)Zarobki śmieszne mało godzin. Praca na SMS niby 2 zmiany ale niestety nie ma takiej opcji nic nie można zaplanować. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić niektóre Liderki. Poprawić atmosferę pracy. (usunięte przez administratora)

Melka

Nie polecam praca na SMS. Śmieszne pieniądze tylko za godziny wypracowane. Umowa zlecenie lipa. Literki nie fajne.

To-oboz-pracy

totalne upodlenie czlowieczeństwa.. jak starsza pani zarabiajaca 1000zl na smieciowke posmarowala sobie rękę kremem ktory i tak mial isc do wyrzucenia, to ja chcieli za to zwolnic z wilczym biletem za "kradzież mienia", a tymczasem tak zwane "biale fartuchy" czyli pracownicy umysłowi, nie dosc ze zarabiają kwoty po 6, 7 ,8, 9 i 10 tysiecy na reke (!) to jeszcze wynosza sobie na koniec kazdego miesiaca DARMOWE pelne torby kosmetykow odrzuconych przy selekcji robiac niemalze "spacer farmera" z firmy do auta, z tymi torbami wypchanymi po brzegi odrzuconymi z tasmy kosmetykami.

TerazDab

A najlepsze w tym wszystkim jest to ze produkcja kieruja ludzie bez żadnych kwalifikacji . Czy góra seito wogóle to sprawdza? Nikt tym sie nie interesuje i wydaje mi sie ze jest poprostu aby było. Ogólnie nie polecam tego zakladu (właściwie to firmy Seito) i jej kadry Natali, Moniki itp...

Pracownik seito
@TerazDab

To nie wina seito ani zarządzających tylko P&G. To oni rządzą i ustalają ile potrzebują pracowników seito na następny dzień. BARDZO się odczuwa różnicę między P&G a seito .

@Pracownik seito

Jesteście w stanie przedstawić, jakie warunki zatrudnienia mają osoby, które są zatrudnione na produkcji w firmie P&G SEITO? Czy otrzymują oni podstawową stawkę wynagrodzenia, czy może mogą również liczyć na ewentualne premie i dodatki? Proszę, abyście przedstawili, jak to dokładnie wygląda.

MarcoPolo
@Piotr

Stawka raczej 1/2 etatu ,wszystko uzależnione od ilości godzin ale do pełnego wynagrodzenia nie dopuszcza. Premie...dodatki...nie w tej firmie, nie ma kompletnie nic.

@MarcoPolo

Mam rozumieć, że firma P&G SEITO zatrudnia tylko i wyłącznie na podstawie 1/2 etatu? Nie ma możliwości zatrudnienia na pełen etat? Chciałbym poruszyć jeszcze kwestię urlopów wypoczynkowych w tym miejscu pracy. Czy można otrzymać wolny dzień w dowolnych dla nas terminie? Czy raczej jest to z góry narzucane przez pracodawcę? Odpowiedz, proszę.

Sergiey
@Piotr

Nie. Firma zatrudnia na umowe zlecenie, mozliwe ze przepracuje sie 5 dni po 8h a moze być że na 5 dni przepracujesz 10-12h reszta wolne. Umowy zlecenia nie maja urlopu, raczej traktuje sie ich jak niewolników. Całe to Seito to jedna wielka kpina.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w firmie P&G SEITO? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu? Jak przedstawia się kwestia umowy o pracę, wynagrodzeń, benefitów pozapłacowych? W jakim systemie czasu jest praca? @MarkoPolo, czy praca jest na umowę o pracę, czy zlecenie? Dlaczego praca na początku po 8 godzin a później po 4 godziny? Czy wynagrodzenie jest uzależnione od przepracowanych godzin? @Pracownik Seito, z czego wynika, że dzień wcześniej otrzymuje się informacje, na którą do pracy? Grafik nie jest ustalony na jakiś okres, na przykład tygodniowo?

MarcoPolo
@Piotr

Umowa zlecenie...godziny pracy sa ustalane ok 8 godzin przed rozpoczęciem pracy, grafiku nie ma, żadnych benefitów też człowiek nie uzyska. Wynagrodzenie uzależnione od godzin, czasami jest to 8 0 0zł czasem 1 0 0 0 wiec kpina. Żeby zostać członkiem a raczej niewolnikiem zespołu trzeba sie podlizać przełożonym.

MarkoPolo

(usunięte przez administratora) Na początku wszystko ładnie, praca po 8 godzin z czasem 4h do tego ze dwa dni wolne w tygodniu. Odradzam każdej osobie chcącej podjąć tam prace. Przepracowałem tam 2 miesiące i to co zobaczyłem przechodzi ludzkie pojęcie.

Pracownik Seito
@MarkoPolo

Zapomniałeś dodać że dzień wcześniej dostaje się SMS na którą jutro do pracy ,więc żadnych planów.

Zostaw merytoryczną opinię o P&G Seito - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w P&G Seito?

Zobacz opinie na temat firmy P&G Seito tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P&G Seito?

P&G Seito