KIE Sp. z o.o.

Mazowieckie

Opinie o KIE Sp. z o.o.

Jacek

Daj spokój, szacunek jest akurat całkiem niezły, atmosfera okej

wielkolud

Dawno juz nic sie nie pojawilo na forum. Szukalem aktualnego wpisu, bo trwa rekrutacja na handlowcow uslug, wiec sie zastanawiam. Ale mam pytanie: czy MS wciaz tu pracuje? Bo MS na tym rynku jest znana i nie chcialbym miec z nia stycznosci. Jakiejkolwiek. Nowa szefowa jeszcze jej nie wywalila? Jak mozna nie zrolnic takiego nieroba?

dorcia

niech teraz ta Anetta zrobi porządek.. niech się zajmie osobami MS i MK z firmy M... to od razu będzie lepiej w firmie.

von sqrvensn

Teraz zacznie się RZEŹNIA!

zdzich

zgadzam sie z dello. jezeli nie masz rzadzy szefowania, nie jestes upierdliwy, jestes kompetentny to startuj. Ladne dziewczyny u nas pracuja.

dello

Zależy na jakie stanowisko. Kasa dobra, prezesa o którym mowa nie ma, kobieta z rządzą szefowania - no cóż - jest, ale poza upierdliwością i brakiem kompetencji - nieszkodliwa, księgowy? Jeśli to stanowisko nie jest związane z księgowością, to nie będziesz miał z nim kontaktu. Serwis jest szczątkowy choćby dlatego że sprzęt jest dużo bardziej nowoczesny i nie naprawia się go młotkiem i lutownicą :) Firma na dzisiaj przejmuje inne podmioty i roboty jest masa. W każdej firmie trafi się jakaś zakała i tego nie da się przeskoczyć. Poza tym w miarę dobra atmosfera, zatrudnienie raczej pewne na długo.

bezik

Nie zgadzam się z poprzednikiem odnośnie kasy - jest całkiem dobra patrzac na inne firmy. Zgadzam sie natomiast z tym, że niektóre osoby dostają dużo za dużo, a niektóre jak wspomniana tutaj już p. (usunięte przez administratora) nie powinna być zatrudniona. Żal mi klientów którzy mają nieszczęście z nią rozmawiać i zal mi pracowników którzy muszą mieć z nią do czynienia. Mam nadzieję że szefostwo przejrzy na oczy i pozbędzie się tej osoby przez co oczyści sie atmosfera. A jak ktoś w to nie wierzy to niech poczyta opinie o niej w firmie (usunięte przez administratora) .

ktoś

Praca w tej firmie? Jaka praca? Ludzie dostają kupe kasy(co niektórzy) za brak kompetencji,a myślą ,że są "Bogami" a Ci co na prawdę pracuje - dostają tzw. Zołdy!No i do tego żałosny księgowy,kawał gbura,który mobinguje swoje podwładne.

anty_prezes

Prezesa (usunięte przez administratora) już nie ma... uuuuuuuf. Firma odetchnęła od tego karierowicza wszech mądrego. Współczuję wszystkim, którzy będą z nim mieli do czynienia. Ekipa(dwie osoby) z (usunięte przez administratora) ...no cóż żałosna ;p Praca była fajna przy dawnych właścicielach...teraz to nie to samo. Odradzam.

Onyks

Zwolnili i superprezesa :P Szkoda że z (usunięte przez administratora) przeszły (usunięte przez administratora) i inne (choć u nas sprowadzone do parteru kwiczą i płaczą).

Kawosz

Przez pol roku superprezes zwolnil polowe zalogi. Atmosfera raczej grobowa.

bęc

ale jaka jest tam ta atmosfera i zarobki jakiego rzędu? a szefostwo? w porządku ludzie?

Baba Jaga

Ja pracuję w KIE. Co do atmosfery, to prawda, ale zarobki to połowa tego, co się Tobie wydaje :-/ Nie zawracaj sobie głowy...

Zostaw opinię o KIE Sp. z o.o. - Mazowieckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KIE Sp. z o.o.