Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law Inż. Anna Fiałkowska-Niewiadomska

Olsztyn

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 15 ocen.

Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law Inż. Anna Fiałkowska-Niewiadomska
2 15 6 1

Opinie o Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law Inż. Anna Fiałkowska-Niewiadomska

Zorro

Pseudo agencja

Oszukany

Poszukuję osób oszukanych przez tą niby kancelarię

An
@Oszukany 16.05.2018 18:37

Proszę o kontakt 781024702

Administrator

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law Inż. Anna Fiałkowska-Niewiadomska? Podzielcie się tymi informacjami.

Iwona

Jakie należy spełnić wymogi aby ubiegać się o pracę w Money&Law? Jak wygląda praca w tej Kancelarii i czy są możliwości rozwoju? Czy są kancelaria przyjmuje osoby na aplikację albo praktyki i czy można wynieść z nich faktyczną wiedzę? Każda Wasza uwaga jest bardzo cenna i może pomóc osobom poszukującym pracy w tej branży.

Anna

Zwykli (usunięte przez administratora) Pozew już jest pisany :)

Prawo Jazdy

To jest przedszkole a nie kancelaria. NIE POLECAM NIKOMU. Nie załatwiają kompletnie nic,(usunięte przez administratora)

wiew

hej, a ile wam zapłacili za ogłoszenia? też chciałam im wysłać umowę i zacząć u nich dodawać ogłoszenia, trochę dziwne było dla mnie, że do tak prostej pracy tak długo szukają chętnych - pisałam do nich dwa miesiące temu, było aktualne - ale nie podjęłam się tego, bo znalazłam inną pracę. Pisałam też do nich wczoraj, no i nadal kogoś szukają :) nie wiem czy mam to zaczynać, chciałabym coś zarobić,(usunięte przez administratora) KToś jeszcze ma jakieś info?

Zostaw opinię o Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law Inż. Anna Fiałkowska-Niewiadomska - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law Inż. Anna Fiałkowska-Niewiadomska