Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law

Olsztyn

Opinie o Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law

Prawo Jazdy

To jest przedszkole a nie kancelaria. NIE POLECAM NIKOMU. Nie załatwiają kompletnie nic,(usunięte przez administratora)

wiew

hej, a ile wam zapłacili za ogłoszenia? też chciałam im wysłać umowę i zacząć u nich dodawać ogłoszenia, trochę dziwne było dla mnie, że do tak prostej pracy tak długo szukają chętnych - pisałam do nich dwa miesiące temu, było aktualne - ale nie podjęłam się tego, bo znalazłam inną pracę. Pisałam też do nich wczoraj, no i nadal kogoś szukają :) nie wiem czy mam to zaczynać, chciałabym coś zarobić,(usunięte przez administratora) KToś jeszcze ma jakieś info?

Zostaw opinię o Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law