Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law Inż. Anna Fiałkowska-Niewiadomska

Adres: Michała Kajki 3 lok. 1, 10-546 Olsztyn

NIP: 8741674109 REGON: 364285354

Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law Inż. Anna Fiałkowska-Niewiadomska

Opinie o Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law Inż. Anna Fiałkowska-Niewiadomska

Ola

Państwo z pseudo Kancelari wyłudzają pieniądze . Idzie do.nich zbiorowy pozew Mam nadzieję że za takie traktowanie ludzi pójdą do więzienia i tego im życzę. Myślą że cały czas będą tak nabierać ludzi. Wystarczy iść z tym do dobrego prawnika! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć firmę i przestać oszukiwać ludzi.

@Ola 17.10.2018 20:09

Pani Sylwio H. (nie Olu), proszę się już uspokoić z tą informacją o "pozwie zbiorowym", która nijak nie ma pokrycia w rzeczywistości.

Kancelaria M&L

Szanowni Państwo, Po pierwsze - serwis GoWork służy do wyrażania opinii na temat zatrudnienia - żadna z publikowanych nie dotyczy tego. Po drugie - jeśli ktoś ma JAKIKOLWIEK dowód na to, że został przez nas oszukany - niech go upubliczni lub pójdzie z tym do sądu lub na najbliższą komendę policji. Informacje o pozwach zbiorowych, zgłoszeniach, zawiadomieniach są bzdurą wyssaną z palca. Tak samo rzecz się ma z oszukiwaniem i wyłudzaniem. Dlaczego nie ma pochlebnych opinii? Otóż nasza mentalność sprowadza się do jednego - pomogli mi, jestem zadowolony, zapominam o sprawie. Nikt się nie kłopocze wystawianiem recenzji. Skąd tyle negatywnych opinii? Wyjaśnienie jest proste - Internet jest przybytkiem sfrustrowanych pseudo-klientów zwanych potocznie trollami, którzy za każdy negatywny wpis otrzymują stosowną gratyfikację. Zarówno styl wypowiedzi jak i przytaczane "fakty", opisy sytuacji są zbieżne i śmiało można wyciągnąć wniosek, że opinie te są pisane przez dwie, góra trzy osoby, które sądzą, że Internet daje im pełną anonimowość. Nic bardziej mylnego. Są odpowiednie środki prawne, by pociągnąć takie osoby do odpowiedzialności i my właśnie taką procedurę uruchomiliśmy. Czy jesteśmy wiarygodni? Oczywiście, ale żeby te słowa nie pozostały tylko słowami, proszę samemu się o tym przekonać. Wystarczy zadzwonić, poprosić o draft umowy, o wyjaśnienia lub po prostu umówić się na spotkanie osobiście. Mam nadzieję, że powyższe wyjaśnienia są dla Państwa klarowne.

Gosia

Szukam osób którym pomogła ta kancelaria. Chciałam skorzystać z jej pomocy ale nigdzie od początku jej istnienia nie znalazłam pozytywnej opinii. Wszędzie ma różnych portalach same negatywne. Albo ich tak niszczy konkurencja albo są tak naciągaczami.

oszukana

Koniec świata Kiedyś tylko wyłudzali i oszukiwali. Teraz jeszcze straszą Policja aby nikt nie śmiał wstawić negata. Maja tupet. A wszędzie same negaty.

Kancelaria M&L

Pragniemy ze swojej strony serdecznie pozdrowić nieuczciwą konkurencję oraz wszelkie osoby "hejtujące" w sieci na tzw. zlecenie i przypomnieć, że wbrew obiegowej opinii nikt w Internecie nie jest do końca anonimowy. Rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, szkalowanie, oczernianie i pomawianie jest karalne, a organy ścigania bardzo szybko są w stanie ustalić kto dopuścił się takowego przestępstwa.

Zorro

Pseudo agencja

Oszukany

Poszukuję osób oszukanych przez tą niby kancelarię

Miki 87
@Oszukany 16.05.2018 18:37

Witam . Czy aktualne? Proszę o pilny kontakt 577576659

An
@Miki 87 27.06.2018 21:59

Proszę o kontakt 781024702

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law Inż. Anna Fiałkowska-Niewiadomska? Podzielcie się tymi informacjami.

Iwona

Jakie należy spełnić wymogi aby ubiegać się o pracę w Money&Law? Jak wygląda praca w tej Kancelarii i czy są możliwości rozwoju? Czy są kancelaria przyjmuje osoby na aplikację albo praktyki i czy można wynieść z nich faktyczną wiedzę? Każda Wasza uwaga jest bardzo cenna i może pomóc osobom poszukującym pracy w tej branży.

Anna

Zwykli (usunięte przez administratora) Pozew już jest pisany :)

Prawo Jazdy

To jest przedszkole a nie kancelaria. NIE POLECAM NIKOMU. Nie załatwiają kompletnie nic,(usunięte przez administratora)

wiew

hej, a ile wam zapłacili za ogłoszenia? też chciałam im wysłać umowę i zacząć u nich dodawać ogłoszenia, trochę dziwne było dla mnie, że do tak prostej pracy tak długo szukają chętnych - pisałam do nich dwa miesiące temu, było aktualne - ale nie podjęłam się tego, bo znalazłam inną pracę. Pisałam też do nich wczoraj, no i nadal kogoś szukają :) nie wiem czy mam to zaczynać, chciałabym coś zarobić,(usunięte przez administratora) KToś jeszcze ma jakieś info?

Zostaw opinię o Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law Inż. Anna Fiałkowska-Niewiadomska - Olsztyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law Inż. Anna Fiałkowska-Niewiadomska