Opinie o Biesiadowo (P.P.H.U. Wojtex Wojciech Goduński) w Brodnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Biesiadowo Brodnica. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Biesiadowo Brodnica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biesiadowo Brodnica w Brodnica

Czy warto składać cv jako dostawca pizzy, bo niedawno przeprowadziłem się do Brodnicy i chciałbym pracować w branży, w której mam doświadczenie? Wtedy trzeba posiadać własne auto czy firma daje służbówkę? Może zna ktoś orientacyjną pensję?

Mateusz Nowy wpis

Nie polecam. Zamówiliśmy pizze, poinformowano mnie ze maksymalny czas oczekiwania z dojazdem kawałek za Brodnice to 1,5 godziny. Gdy po dwóch godzinach już każdy zgłodniał upomniałem się co się dzieje z moją pizzą i kiedy moge się jej spodziewać. Pani która odebrała była bardzo nie miła i traktowała mnie przez telefon w bardzo lekceważący sposób, ostatecznie po prawie 3 godzinach zjedliśmy zimna pizze. Odradzam tą restauracje, szkoda nerwów.

Wokas Nowy wpis

Przepyszne i tyle

Jaka umowa obowiązuje w Biesiadowo Brodnica podczas okresu próbnego?

XD Nowy wpis

Jeśli już dostaniesz umowę to byłoby fajnie

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Biesiadowo Brodnica? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Jak oceniacie atmosferę Podczas pracy w firmie?

Biesiadowo Brodnica

Witam jestem nowym właścicielem lokalu od stycznia tego roku. Tego typu incydenty nie mają miejsca już w tym lokalu, staramy się z miesiąca na miesiąc podnosić standardy obsługi pod każdym względem co z pewnością robimy z dużymi sukcesami, ponieważ świadczą o tym wszystkie nowe komentarze . Zapraszamy serdecznie do lokalu i przekonania się jeszcze raz jaka nastąpiła zmiana. Pozdrawiam

Wielkie M
@Biesiadowo Brodnica

(usunięte przez administratora) prawda jak było tak było obsługa ta sama kierowniczka jak była chamska tak jest :) nic się nie zmieniło. Tylko to co wy napisaliście... NO niestety

Posiadacie jakieś informacje dotyczące Biesiadowo Brodnica? Dajcie znać, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

Sylwia

Nie polecam. Kasa Jak kasa na czarno można robić ewentualnie 1/2 etatu ze względu na zus. Problem polega dalej z dogadaniem się z kierowniczą. Brut smród i ubus... Umowy karalne za szkodę na aucie. Śmieszne wypłaty. NIE POLECAM RADĘ OMIJAĆ.

Kierowca były Biesiadowa

Nie polecam jako pracodawców. Kierowniczka nie kulturalna drze się na pracowników,ubliża nie potrafi wyjaśnić ani dogadać się z pracownikem. Za kasą trzeba czekać. Kierowcy dostają jakieś śmieszne umowy z karami... za stłuczki itp.

Klienci

Nie polecam pizza oszukana coraz mniej produktów w dodatku pani która robi pizze i obsługiwała nas bardzo nie kulturalna. Odpyskowała nam w dodatku parchneła śmiechem. Nie polecam ! Jako lokal gastronomiczny

Sylwia

Nie polecam obsluga nie miła .Placki ziemniaczane rozmrażane.Kierowniczka lub właściciel nic z tym nie robią zwróciłam im uwagę.

Małżeństwo

Witam jedliśmy dziś tam z mężem straszny brud na lokalu. Obsługa jest nie miła obsługa. W dodatku chcieliśmy tam miło zjeść ponieważ ostatni raz tam byliśmy rok temu. Powiem państwu tak że jest różnica w obsłudze jak i w jedzeniu. Pamiętamy miłego chłopaka i miłe dziewczyny zawsze uśmiechnięte a teraz ponuro i szaro. Nigdy więcej noga nasza nie powstanie tam ! NIE POLECAM

Krzyś

jeśli macie godzinę czasu i chcecie zjeść gorszą zapiekankę niż te z markietu to te miejsce jest właśnie dla ciebie ! Czas oczekiwania za zapiekanka 50 minut przy dwóch stolikach w całej restauracji, po upomnieniu się o jedzenie przyszła nie miła pani pytając z czym ma być i z jakim sosem po kolejnym czekaniu podano upragnioną zapiekankę,która smakowała tragicznie( podanie wędzonego kurczaka do zapiekanki to nie jest dobre połączenie) ogólnie jeśli jesteś z Brodnicy to pewnie wiesz żeby tam nie jeść ale jeśli chcecie odwiedzić nasze miasto i zjeść tam to serdecznie NIE POLECAM !:)

Krzyś

Śmieszna A.

Witam potwierdzam to wszystko co ludzie piszą o tej firmie. Kierowniczka podchodzi do pracowników jak do niewolników kto tak naprawdę nie ma układu tam to umowy nie dostanie. Najlepiej wyzysk z człowieka. Dostawca pizzy za 6 zł ma robić a umowa po cichu napisana na 12! Kucharz tak sam stawka 10 a wpisane co innego. Co to za pracodawcy co oszukują. W dodatku sam Główna Kucharka Pani M. Ma stawkę większą niż wszyscy i w dodatku za Paliwo ją płacą ? Gdzie jest na zwykłym stanowisku co Drugi pizzermen. Oszustwo w tej pizzerni. Nie polecam pracować !

Anonymous

Nie polecam podejmowania tam pracy . Potwierdzam co napisała tam "Pracownica" w urzędzie pracy widnieje praca na pełen etat z umową o pracę ,po czym otrzymuje się umowę zlecenie np. na pół etatu która jest przedłużana co miesiąc . Kierowniczka dzwoni po ludziach (nawet w póżnych godzinach) i informuje kto ma dzisiaj przyjść do pracy ,albo wysyła sms'y - moim zdaniem śmieszne . Potwierdzam również że trzeba pracować tam na wielu stanowiskach zatrudniając się np. za kucharza/kucharkę musisz pracować także jako kelner/ka , barman/ka sprzątaczka itd. Co do wynagrodzenia to również połowę wpłacają na konto bankowe a połowę po cichu pod stołem żeby zaoszczędzić z podatkami . Ogólnie nie polecam podejmowania tam pracy , poszukajcie lepiej czegoś innego .

Mon

Oczywiście Dostałam śmieszne umowę zlecenie na początek 1 miesiąc drugi miesiąc też. Praca co drugi dzień po 16 17 godzin co najlepsze trzeba być pod telefonem . Kierowniczka tylko by jeździła po pracownikach bo w tym jest idealna a tak naprawdę miała 0 doświadczenia bycia kierowniczką. Stanowisko wieloboista rodziną jednego współwłaściciela. A jej chory punkt jest o porządek ciągle bez sprzątała jesteś czy ktoś jeszcze raz czystość. Śmieszne kary minus 50 za coś Nie zrobienie. Błąd przy wydaniu zamówienia wpisanej w listę i od wypłaty odciągnięte. Pierwszy raz spotkałam się z takim zakładem. Pracowałam tam pracować przeszło półtora miesiąca nawet dłużej pracowałam z Adrianem. Chłopak ma pojęcia co robi na organizację i tempo pracy w porównaniu do pani M. Sama siebie chciałam się nauczyć na kuchni ale to dzięki A. Się nauczyłam tego co się wydaje i jak się wydaje. Może Maciejewski charakter ale wie jak zadowolić klienta. Bo nie mogę powiedzieć tego jego zmienić to miałem okazję być na jej zmianie parę razy i po prostu jest hałas ona wszystkim wszystko każe robić A sama nic. Z nim pracowało mi się miło lecz nie mogę powiedzieć to o jego Zmiennice.

Tajemnicza

Ostatnio byłam na dniach próbnych jako Barmanka na zmianie u Pani M. śmiech na sali kazali mi nawet przygotowywać dania z kuchni + ogarniać sale i ja byłam barmanką co najlepsze. Za Straty źle nabite dania ponosisz karę finansową w dodatku umowa zlecenie obejmuje kary gdzie to śmiech na sali. Ogólnie To właściciele zero zainteresowania lokalem wpadają znikają kierowniczka tylko się drze na pracowników w dodatku wszystko na tip top żeby było. Miałam okazje pracować na tej śmiesznej zmianie tylko z P.M ale tam jest zero organizacji gdzie tylko narzeka narzeka że to że tamto a sama nic nie robi tylko od drugich osób wymaga jak by była kierowniczką Pani M. Szczególnie jak cztery litery liże i nagaduje kierowniczkę przeciw pracownikom. Śmieszne umowy śmieszna płaca a opinia na Brodnicy Obóz.

Pracownica

Nie polecam pizzerii Biesiadowo Brodnica. Urzędzie pracy widnieje umowa o pracę po czym kierowniczka oferuje jedną drugą etatu 8 zł na godzinę. Jako kelnerka mam być barmanka sprzątaczka kelnerką za śmieszne pieniądze. Ogólnie pracowałam tam chwilę na kuchni i po prostu właściciele ciągną pieniądze z pracowników chcą jak najwięcej zarobić jak najmniejszym kosztem czasami trzeba siedzieć po 16 17 godzin. Premie nie ma. Najlepiej żeby każdy robił wszystko tam kucharz był barmanem kelnerem kierowca robił na kuchni międzyczasie. Przy tylu godzinach nie mieć przerwy i robić tak za śmieszne pieniądze nie warto. Praca nie jest lekka bo trzeba zasuwać jak mały robot bo tutaj wszyscy myślą że każdy jest robotem. 3 osoby na cały lokal Gdzie jest pełna sala to jest oszczędność właścicielu. Najlepsze jest to że jedna druga etatu 16 godziny się pracuje co drugi dzień czasem codziennie a ZUS odprowadzają od 978 zł żeby zaoszczędzić po kosztach a reszta wypłaty pod stołem po cichu. Czasami nawet na czarno się trafi że ktoś pracuje. Jeżeli Składasz tam podanie To się zastanów czy nie chcesz być małym murzynkiem do roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o Biesiadowo Brodnica - Brodnica

• Jak się pracuje w Biesiadowo Brodnica?

Zobacz opinie na temat firmy Biesiadowo Brodnica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biesiadowo Brodnica?

• ul. Stefana Żeromskiego 156
    07-417 Brodnica