Opinie o MONUMENT FUND w Kraków

Zapewniamy środki kapitałowe dla przedsiębiorców i osób prywatnych poprzez finansowanie zabezpieczone na nieruchomości. Nasze doświadczenie od lat jest gwarancją profesjonalnego podejścia i bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Jeśli chcesz zbudować coś trwałego, zależy Ci na tym, aby Twój plan został oparty na solidnych fundamentach – jesteśmy po to, aby umożliwić Ci realizację tego celu.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MONUMENT FUND w Kraków

Handlowiec

Ciekawy produkt, ktory ma spora przewage nad oferta bankowa, dosc trudno sprzedac, ale kasa jest dobra. Narzedzia pracy ok, fajna szefowa. Rozmowa rekrutacyjna wymagajaca, duzo pytan ale w bardzo milej atmosferze. Biuro na Kazimierzu w kamienicy- dobra lokalizacja na wypady na integrację i obiad.

Mateusz
@Handlowiec

Banda (usunięte przez administratora) żerujących na ludziach w tarapatach!

@Mateusz

Witaj Mateuszu, przykro nam słyszeć taką opinię. Głównym założeniem i wartością jaką kierujemy się w Monument Fund, jest wspieranie Przedsiębiorców na każdym etapie ich działalności. Szczycimy się tym, że wtedy gdy inne instytucje odmawiają finansowania np. w przypadku zadłużenia w US czy w ZUS, my udzielamy wsparcia. Mamy wielu powracających Klientów, którzy często przed czasem spłacają pożyczkę i nie pobieramy z tego tytułu dodatkowych opłat. Nie zdarzyło nam się, usłyszeć takiej opinii bezpośrednio. Prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia tej sytuacji, która wpłynęła na taką opinię.

@MONUMENT FUND

Mateuszu, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: biuro@monumentfund.pl.

Mateusz
@MONUMENT FUND

Założenie jest takie: przychodzi zdesperowany klient który ma nóż na gardle i nie ma zdolności kredytowej w banku. Pod zastwa nieruchomości (o ile jest cekawa) dostaje trochę kasy. Oczywiście zakładacie że nie spłaci pożyczki bo nie zarabia itd... I o to chodzi. Sprzedawana jest nieruchomość przy ogromnych kosztach windykacji na rzecz firmy Monument co jest potrącane z ceny. Klient dostaje grosze. Po prostu lombard w marketingowej otoczce.

@Mateusz

Mateuszu, 1. Nie przychodzą do nas zdesperowani Klienci, tylko tacy którym pojawia się okazja zakupowa lub mają bardzo klarowny plan biznesowy. 2. Udzielamy finansowania z zabezpieczeniem na nieruchomości, ale tylko pod warunkiem że ich plan biznesowy jest realny i umożliwi spłatę z bieżących lub przyszłych dochodów. 3. Zawsze zakładamy, że Klient spłaci pożyczkę. Dlatego staramy się nie stosować przewłaszczeń (0,5%), a oferujemy zabezpieczenie hipoteczne (99,5%) (zachęcam do lektury: http://monumentfund.pl/2miejsce) Monument Fund nie narusza prawa posiadania ani użytkowania nieruchomości – klient dalej pozostaje prawowitym właścicielem. Stąd taka forma zabezpieczenia jest uznawana za bezpieczniejszą zarówno przez notariuszy, jak i konsumentów. 4. Większość naszych Klientów, spłaca swoje pożyczki i tak jak już wspomnieliśmy mamy wielu powracających Klientów. 5. Sprzedaż nieruchomości stanowi na chwilę obecną niecały 1% udzielonych pożyczek i jest to ostatnia z wszystkich możliwych form zaspokojenia firmy w przypadku braku spłaty w terminie, poprzedzona kilkumiesięcznym procesem wielu prób negocjacji z zadłużonym Klientem. Ponadto sama sprzedaż jest przeprowadzana w sposób jawny, transparentny i w komunikacji z Klientem. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu w celu rozwiania Pana wątpliwości.

kandydatM

Bardzo fajna, młoda i dynamicznie rozwijająca się organizacja. Byłem na rozmowie rekrutacyjnej i chociaż dostałem odpowiedź odmowną, HR przekazał mi mocny feedback nad czym pracować i jakie mam słabe strony do podciągniecia. Na rozmowie mówiliśmy sobie na TY, co bardzo mi sie spodobało. Mam nadzieje, że jak nadrobie co mam nadrobić to zostanę przyjęty.

Waldi

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy, super powitanie na forum!!!

@Waldi

Waldi, bardzo się cieszymy. Dziękujemy za dobre słowa. Zachęcamy do zaglądania co u nas słychać. Jesteśmy tu: https://www.facebook.com/monumentfund/ i tu: https://www.linkedin.com/company/monument-fund-s.a./

Waldi

Czy coś dzieje się w firmie?

@Waldi

Witaj Waldi, dużo się dzieje :) Rozwijamy się, szkolimy, szukamy talentów i intensywnie pracujemy! Jak możemy Ci pomóc?

Firma MONUMENT FUND prowadziła rekrutację na stanowisko Dam Pracę. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o MONUMENT FUND - Kraków

• Jak się pracuje w MONUMENT FUND?

Zobacz opinie na temat firmy MONUMENT FUND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MONUMENT FUND
3.3/5 Na podstawie 43 ocen.

MONUMENT FUND