Opinie o FRUIT LOGISTICS SP. Z O.O. w Ostrówiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FRUIT LOGISTICS SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w FRUIT LOGISTICS SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRUIT LOGISTICS SP. Z O.O. w Ostrówiec

Jacek Kucharski Nowy wpis

Oglosił upadłosć potem uciekl z pieniedzmi i otworzył nową firmę !!!! Pomógł mi prawnik pan Szczęśniak to numer do jego kancelarii 572 300 704.

Mariusz Nowy wpis
@Jacek Kucharski

Właśnie dostałem wpłatę po działaniach prawnych z panem Szczęśniakiem Wojciechem :) 3 miesiące czekania ale było warto

moreno9999 Nowy wpis

Masakra... brak kontaktu i problem z płatnościami. Zgłosiłem sprawę do profesjonalistów, którzy mi pomogli. Zostawiam kontakt do nich 603 244 912.

Marcin Nowy wpis

@łukasz a dlaczego miałby być osoby poszkodowane? Co się stało w firmie?

Jakie wartości są cenione w FRUIT LOGISTICS SP. Z O.O.?

morelek88

- Miłość (do bliźniego) - Uczciwość, - Zaangażowanie, - Prawdomówność .... to główne wartości cenione w tej firmie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FRUIT LOGISTICS SP. Z O.O.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Antek

Szkoda, że tak sie potoczyło bo ludzie stracą prace.

Urszula

Z forum GoWork usuwane są tylko te opinie na temat miejsc pracy, które łamią jego regulamin. Niczyje "układy" nie mają na to wpływu, wystarczy pisać merytorycznie i nikogo nie obrażać. Udało Ci się jakoś rozwiązać tę sytuację z FRUIT LOGISTICS SP. Z O.O.?

możesz podać kiedy to było? kiedy odzyskałeś pieniądze? czy policja z Grójca pomogła czy z innego miasta?

@anonymous

policja z Grójca pomogła a było to w tym roku w marcu

Robert

@Paweł, usuwane posty to te, które naruszają zasady regulaminu lub mają charakter bezprawny (Pamiętaj że wypowiadasz się na forum publicznym!). Mowa tu o wszelkiego rodzaju wulgaryzmach, fałszywych osądach nie potwierdzonych żadnym argumentem czy też te opiniach, które w swojej treści obrażają innych użytkowników forum. Jeżeli jednak masz wątpliwości co do tego, czy dana opinia została usunięta przez administratora słusznie, proszę skontaktuj się z osobami pod tym adresem --> admin@gowork.pl

@Robert

Nie pisze o wulgaryzmach które są usuwane ale np. o opiniach: - sadownika - sprzed kilku dni, - anonymous - z 02.06.2018 -anonimm - z 30.05.2018 to 3 opinie z kilku dni, które dziwnie "wyparowały. Jakie tam byly wulgaryzmy?

Czemu Administrator nie odpowiedział na pytanie - o usuwanych opiniach? "Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać." - to fragment z regulaminu, a rzeczywistość jest taka iż połowa opinii na temat tej firmy zniknęła i co chwila usuwane są jakieś posty. Dlatego pytam Administratora - czemu usuwane są opinie dot. tej firmy?

Robert

@anonymous firma założona w 2009 roku nadal prowadzi działalność. Czemu piszesz, że jest to najgorszy pracodawca z jakim miałeś do czynienia? Jest to kwestia atmosfery, warunków pracy, z jakimi miałeś do czynienia? Podziel się swoją opinią w sposób merytoryczny.

"Kulfon"

Ten człowiek myśli tylko o własnych korzyściach, nie szanuje ludzi dla niego wszyscy to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) on sam największy okrada nas ,biorąc od nas towar za który później nie chce zapłacić.

Jesli ktos wystawia opinie takie a nie inne to na pewno nie bez powodu.Dlaczego o normalnie dzialajacych firmach nikt nic nie pisze? Wiec opinie sa obiektywne. (usunięte przez administratora)

Kronikarz Rysiek
@anonymous

Nie jestem związany z tą firmą, co jednak jeśli spór dotyczy firmy oraz 1-2 osób które nie dochowały warunków jakiejś umowy a teraz w sposób nieuczciwy mnożą komentarze pod różnymi nickami jako "pokrzywdzona grupa " ?

@anonymous

jakie nie dochowane warunki daliśmy jabłka na skup i teraz niema kto zapłacić

@Kronikarz Rysiek

Czas pokaże czy te opinie mijają się z prawdą czy jednak mamy powód żeby tak pisać. Tu nie chodzi o kilka osób ale o kilkadziesiąt.

Nie wypłacalni.Nie słowni.Nie poważni.

najgorsza firma

Zostaw merytoryczną opinię o FRUIT LOGISTICS SP. Z O.O. - Ostrówiec

FRUIT LOGISTICS SP. Z O.O.