Egis Poland Sp z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Egis Poland Sp z o. o.

Czesiek Hydraulik

Nie polecam tej firmy. Kumpela zaszła w ciążę a była na ostatniej umowie na czas określony na 3 lata. Jak tylko się dyrektorka z preziem o tym dowiedzieli nie przedłużyli jej umowy na czas nieokreślony. Gratuluję skur.... Przestrzegam przed tym kołchozem. Nie jest to firma na stałe. Tu człowiek przychodzi, żeby się w krótkim czasie dowiedzieć, jak nie powinno działać biuro projektowe.

@Czesiek Hydraulik

Dzień dobry, prosimy o kontakt w celu wyjaśnień na praca@egis-poland.com

@Czesiek Hydraulik

Potwierdzam, też byłam na ostatniej umowie i usłyszałam, że czego innego oczekują. Taka to firma.

Kaśka

Firma z ogromną rotacją pracowników. Przed końcem 3 umowy na czas określony podziękowano z tekstem, że oczekują czego innego, po czym wymienili dwa czynniki. Po miesiącu od mojego odejścia dowiedziałam się od kogoś z firmy, że te 2 czynniki to tylko wymówka. Wcale nie były potrzebne kolejnej osobie do piastowania stanowiska. Odradzam.

Odradzam- ciągła rotacja

Najchętniej by zatrudniali na zlecenie albo trzymali pracownika do końca czasu określonego. Większość pracowników zostaje na krótko bo zwyczajne ucieka z tego bałaganu.

@Odradzam- ciągła rotacja

Najchętniej to by zatrudniali na czarno i za darmo ;)

@Czesiek Hydraulik

Dzień dobry, prosimy o kontakt praca@egis-poland.com

@Czesiek Hydraulik

Dzień dobry, bardzo prosimy o kontakt na praca@egis-poland.com

@Czesiek Hydraulik

Szkoda, że nie każą płacić za możliwość rozroju i zdobycia doświadczenia.

abc

Egis Poland nie jest złym pracodawcą. Zapewnia całkiem niezłe warunki pracy, praca po 8h, brak nacisku na nadgodziny, oferuje benefity. Firma jest rzeczywiście stabilna i gwarantuje ciągłość pracy. Jeśli dla kogoś powyższe warunki są wystarczające, aby być zadowolonym, to z pewnością będzie to dobre miejsce dla takich osób. Jednak jest coś w tej firmie, co niestety nie gra... jest to przede wszystkim organizacja oraz atmosfera pracy. Nowym osobom ciężko się wdrożyć, odnaleźć w nowym miejscu, gdzie większość siedzi na słuchawkach. Jeśli chodzi o organizację pracy - ciężko o ustalenia, konsultacje. Wspomniane aspekty, w moim odczuciu, są niezwykle ważne, których nie powinno się zaniedbywać. Być może zapobiegłoby to ciągłym rotacjom w firmie.

@abc

praca po 8 godzin...hmm od 8 do 8 chyba?

@Czesiek Hydraulik

Dzień dobry, jeśli chodzi o godziny pracy to rozpoczynamy między 7-9 + 8 h. Zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnienia praca@egis-poland.com

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Egis Poland Sp z o. o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Asystent biura? Podziel się swoimi doświadczeniami.
aga

W ogłoszeniu było wspomniane, że praca na Domaniewskiej, później okazało się, że jednak na Rosoła (czyli prawie 30 min dalej komunikacją). Atmosfera i ludzie bardzo w porządku, praca mało stresująca, stabilne warunki. (usunięte przez administratora)Wymagane jest używanie prywatnego telefonu w celach służbowych, bez zwrotu kosztów. Płaca bardzo marna. Dla spokojnych, niewymagających duchów mogę polecić, jednak jeśli macie inne perspektywy to nie polecam się tam pchać ;)

@aga

Dzień dobry, bardzo prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia na email: praca@egis-poland.com. Pozdrawiam

Helena

Egis jest firmą farmaceutyczną koncentrującą się na terapii chorób układu krążenia i układu nerwowego. Jednym z głównych filarów strategii jest innowacja. O nowych ofertach można dowiedzieć się z linka poniżej. https://pracodawcy.pracuj.pl/egis-polska-sp-z-o-o,9926/oferty-pracy Powiedzcie proszę, jakie benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Aktualność
Bądźcie zdrowi! Spokojnych Świąt!

Ogłoszenie na Asystent do Egis Poland Sp z o. o. pojawiało się w GoWork.pl, czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

Egis

Dzień dobry, serdecznie proszę o kontakt pod wskazanym adresem e-mail : praca@egis.poland.com. Pozdrawiam serdecznie

Wiecie coś nowego odnośnie firmy Egis Poland Sp z o. o. w mieście Warszawa? Jeśli tak, to zamieszczajcie komentarze, bo nie wiemy jak jest z pracą u nich.

Dzień dobry, Zapraszam do kontaktu praca@egis-poland.com

Czy w Egis Poland Sp z o. o. są szkolenia zewnętrzne?

Dzień dobry, oczywiście istnieje możliwość finansowania szkoleń zewnętrznych ale muszą one być związane z naszą działalnością w danym zakresie oraz planem rozwoju dane pracownika w naszej spółce.

Aktualność
Kochani!!!
Jak co roku ruszyliśmy z kolejna już akcją „Szlachetnej Paczki”
Wiecie doskonale jak pomaganie jest ważne, a niewielkie gesty mogą czynić nasz świat o niebo lepszym!
W tym roku pomagaliśmy mamie z córeczkami z domu pomocy. Zebraliśmy w gotówce ponad 6 tysięcy złotych!! Oprócz tego zebraliśmy dużo gier i ubrań.
Wszystko zmieściło się w 32 kartony!
W załączeniu zdjęcie naszych paczek!

Pamiętajmy o pomaganiu!!

Firma duża i stabilna, od dawna na rynku, z dużym zapleczem. Realizuje raczej spore kontrakty w Polsce i na świecie. Organizacja jak w korporacji, co ma swoje plusy, ale też i minusy. Jak wszędzie trzeba być zaangażowanym i pracowitym by się przebić. Atmofera jak najbardziej ok, chociaż zawsze są działy gdzie to wygląda lepiej lub gorzej. Firma stawia na pracę zespołową, z przydzielaniem różnych zadań, co daje możliwość rozwoju w szerokim zakresie.

Cześć, A możesz napisać Ole wizyt dziennie, jakie auta i czy są GPS ?

PM

tak normalnie to pewnie za 2 lata XD

Czy Egis Poland Sp z o. o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracę można rozpacząć miedzy 7-9 (ale pracodawca jest elastyczny, jeśli pracownik ma np. wyjście w ciągu dnia). Praca 8h dziennie ;)

Mia

Świetna firma w której chcę się pracować. Pozdrawiam

Ja powiem krótko, firma z całą pewnością starała się być dobrym pracodawca co osiągnęła. Potrzeba jedynie dobrych i chętnych do pracy osób!

Katarzyna

Egis Poland to firma francuska i zarządzana jest w sposób francuski - laissez-faire'yzm pełną gębą. Trafiłam do zespołu torowego ze średniej polskiej firmy, gdzie każdy z każdym miał dobre relacje międzyludzkie, jak człowiek z człowiekiem. Tu napotkałąm chaos. (usunięte przez administratora) Oprócz słodkich słówek ma wszysko w głebokim poważaniu. (usunięte przez administratora)Człowiek potwornie ciężki w obyciu i we współpracy. Boi się wszystkiego i wszystkich. Reprezentuje typ pracownika, który zabezpiecza się na każdym kroku a błędy swoje i niedopatrzenia zrzuca na barki asystentów i młodszych projektantów. Nie potrafi obsługiwać podstawowych narzędzi kreślarskich a jego wiedza z zakresu nawierzchni, podtorza itp. pozostawia wiele do życzenia. Jego zastępcą, z namaszczeniem (usunięte przez administratora)Oprócz znajomości standardów technicznych (głównie geometrii toru), przepisów i bardzo dobrej znajomości BentleyRailTracka, ten człowiek nie wie nic na temat kolei co wykracza poza zakres literatury niezbędnej do zdania egzaminu na uprawnienia budowlane. Człowiek o bardzo wygórowanym ego, masą kompleksów, który wszystko stara się tuszować chamskim zachowaniem. Reprezentuje typ czlowieka, który prędzej sprzeda własną matkę niż ustąpi czy przyzna się do błędu. Podsumowując, nie polecam pracy w tym zespole. Oczywiście, Egis Poland ostatnio wygrał kilka dużych kontrkatów kolejowych, ale sposób realizacji tych projektów sięga dna. Zespół torowy jest nieistniejący - jest to zlepek przypadkowych ludzi bez wykształcenia kierunkowego, zarządzany przez tandem(usunięte przez administratora) Zespół koordynacyjny to ludzie kompletnie niedoświaczeni. Zaznaczam, że nie wiem, jak funkcjonują pozostałe zespoły, a z tego co wiem, całkiem nieźle.

Zostaw merytoryczną opinię o Egis Poland Sp z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Egis Poland Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Egis Poland Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egis Poland Sp z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Egis Poland Sp z o. o.