Sasz Design

Szczecin

Opinie o Sasz Design

Dermacik

Opinia dotyczy oddziału w Gorzowie Wielkopolskim. Szkoda nerwów na taką pracę. Reklama to praca zespołowa, a szef co chwilę zwalnia i przyjmuje nowych pracowników więc o sensownej współpracy nie ma mowy. Zaczynasz jeden projekt a kończy go już ktoś inny, facet nie umie dobrać współpracowników i sadzi się przy tym jakby nie wiadomo kim był. O organizacji pracy ten człowiek nie ma pojęcia przez co atmosfera w firmie jest mocno nieciekawa. Jedyny plus że płaci terminowo, ale co z tego kiedy nie ma szans popracować tam dłużej. Ogólnie nie polecam chyba że komuś zależy popracować chwilę i szukać zaraz nowej roboty.

Zostaw opinię o Sasz Design - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sasz Design