Diebolt Wincor

Opinie o Diebolt Wincor

obserwator

Firma z fuzji Diebolt - Wincor Nixdorf. Kierownictwo bez zmian narazie ,więc po staremu. Na poczatek kamery zainstalowane do monitorowania pracowników. !!! Zapowiedż podwyżek płacy jak nastąpi przyśpieszenie w pracy.

Zostaw opinię o Diebolt Wincor - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diebolt Wincor