Opinie o Bar Mąka w Władysławowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bar Mąka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bar Mąka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bar Mąka w Władysławowo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bar Mąka?

Agata Nowy wpis

Podobno jeszcze rok temu ludzie robili tu codziennie za wypłatę w wysokości 3,5 tys. Do tego praca tu była dwumiesięcznym maratonem bez dnia wolnego. :( Zastanawiam się czy do teraz tak jest? Zwiększyli chociaż stawkę?

Nowy wpis
@Agata

Rok temu wypłata była większa, sama pracowała

Ksenia Nowy wpis

Obsługa młoda, uprzejma. Współczuję zapiernicz, bo ludzi jest multum. Jedzenie dobre - dorsz to mistrzostwo! Zostaję we Władku do soboty i na pewno do tego czasu będę się stołować z rodzicami w tym barze. Ja osobiście polecam i dziękuję za przemiłą obsługę.

Zuzanna

Czy ktoś wie jak wygląda teraz praca w barze? Czy przyjmują do pracy poza sezonem? Zastanawiają mnie głównie zarobki - piszecie że w porównaniu z poprzednim rokiem zmalały (!!) Co dla mnie jest szokiem. Jestem tez ciekawa czy trzeba mieć już jakieś doświadczenie na kuchnii?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bar Mąka spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Kucharz
Władysławowo
Gastro House Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS

Czy firma Bar Mąka w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Max

O czym ty mówisz jakie szkolenia napewno nie w tej firmie.

Niemiła obsługa, która gubi zamówienia, brak większości składników, na zamówienie czekaliśmy 50 minut po czym okazało się, że nie było w trakcie realizacji.Pomieszczenie brudne. NIE POLECAM ://

Basia
@.

Witam, tu się pisze komentarze na temat zatrudnienia nie jedzenia. Proszę zrozumieć tych ludzi za takie nędzne grosze 3500zł za 31dni pracy zasuwają po 14 godzin dziennie zamówień multum to jest masówka nie wyśmienita restauracja. Dziwie się że ci ludzie jeszcze funkcjonują 60dni bez przerwy tam nie ma dnia wolnego tylko po pracy sen i tak w kółko. To jest (usunięte przez administratora). Co do jedzenia lepiej nie pytać wszystko z torebek nawet frylki ryba zamrożona z przed pół roku ponieważ jest zakaz połowu ryb w Bałtyku po stronie polskiej. Strajki itp ale oczywiście RYBĘ wszyscy świeżą mają z BIEDRONKI.

Klient

Jedzenie to prawdziwa mąka tragedia

Czy pracodawca Bar Mąka motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

max

Tak karami i zostawaniem po godzinach za te same pieniądze. 2 lata temu było to 3800zł na śmieciówce w zeszłym roku słyszałem że 3500zł. Znalazłem sobie w innym barze za 6000zł + premie bez kar z noclegiem i wyżywieniem takim jakim ja chce a nie takie jakie zaproponują czyli odpadki i najtańsze produkty.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

max

Jakie zatrudnienie śmieciówka na 1/6 etatu a robisz jak jest potrzeba 10-14h wychodni chyba gorzej niż najniższa krajowa daję 3500zł ale nie masz nic urlopu wolnego i średnio ponad 300h w miesiącu policz 31x 10h lub 31x 12h wychodzi 10zł z drobnymi na godzinę.Na szefa kuchni lub pizzermana można dostać śmiało od 20zł za godzinę.

Lena

Ktoś kto pracuje w barze może konkretnie powiedzieć coś o zarobkach? Na jakie widełki można liczyć jako nowy pracownik?

Maciuś
@Lena

Hej, w zeszłym roku 2019 było to 3800 minimum w tym jest 3500zł więc uciekaj jest wiele ciekawszych ofert powyżej 4.000. Jedna szefowa jest ok spoko szczupła druga zaś a zresztą wystarczy spojrzeć i wiesz z kim masz odczynienia.

Malgosia

Wiem.... ile ludzi tyle opinii... Ja bylam tam w zeszłym roku... jedzenie było bardzo smaczne i przede wszystkim świeżą ryba... I surówki ..glownie chodziliśmy na zestawy obiadowe... córką jadla zupy.. też nie narzekała..bralismy pierogi na wynos też były bardzo smaczne... ja nigdy nie spotkałam się tam z niemiła obsługa..jedynie co to czasem długo się czekało na jedzenie... ale nie dziwi mnie to przy tak ogromnym ruchu... W tym roku też będziemy klientami tego baru... ja polecam.. jak najbardziej...

Bartosz

To jest forum dla pracowników więc klienci źle wybrali adres!

Zacznę od tego,że Pani przyjmująca zamówienie średnio sympatyczna, zachowywała się jak by nam łaskę robiła,że przyjmie zamówienie. Jedzenie paskudne. Porcja jedzenia dla dziecka śmiesznie mała, rozumiem,że dzieci jedzą mniej ale to ... Córka nie je dużo ale porcja ryby jaką otrzymała była mikroskopijna. Zamówiliśmy też pizzę, ktora także była średnia. Podsumowując nikomu nie polecam tego miejsca!!!

Grażka

Dobre jedzenie,duże porcje,ceny względne.Polecamy

Wszystko pyszne. Bardzo dobry Rosół.

Kamila

Witam, pierwszy raz byliśmy we Władysławowie trafilismy do baru mąka przez przypadek i na szczescie byl to szczesliwy przypadek. Bardzo dobre jedzenie zamowilismy rybe (dorsz) ktora byla dobrze doprawiona nie wspominajac o tym ze za taka cene porcja byla bardzo duza. Zamowilismy tez zupe rybna ktora zaslużyla na ogromne uznanie, oraz schabowy ktory nie byl rozbity na cieki plaster tylko faktycznie mozna bylo wgryźć sie w mięso ktore nota bene rowniez bylo dobrze usmazone( nie plywalo w tluszczu) i doprawione. Moge z cala pewnoscia polecic bar mąka.!!! Ps. Dziewczyny z obslugi zakrecone ale pozytywnie :)

Grosik

Zagadam sie z opinia odnośnie naleśnika rzeczywiście nie do zjedzenia a ciasto nalesnikowe okazalo sie byc plackiem.od.tortilli .nie polecam

Olaf
@Grosik

Jak się wódki za dużo wypije i poprawi tanim piwem z biedronki to potem smak nie taki.

Domin

Masakra!!! Bardzo niemila obsluga, ceny nieadekwatne do jakosci dan. Zamowilem krupnik, a otrzymalem zupe z mrozonki, ktorej bylo na dnie miski. Na drugie danie ziemniaki byly na pol surowe i bez samku surowka kupna byc moze stara nie do zjedzenia schab szwajcar w 70% to sama panierka na dodatek ala "SZWAJCAR" byl twardy gumowy az dziasla bolaly. Caly lokal nie apetycznie wygladal nie wspominajac o WC. Omijac ta restauracje szerokim lukiem!!!! Gdyby sanepid lub Pani Magda Gessler zagoscili to z pewnascia buda bylaby zamknieta.

alex
@Domin

Damian czy Domin gdzieś ty był chyba nie w barze Mąka tylko u siebie na kwaterze. Chyba ci się coś niezłe powaliło.

Miro

Spoko firma to i praca w porządku, polecam zarabiać w lecie!

Magda

Jedzenie spoko smaczne, szybko podane, ceny jak wszędzie. Nareszcie miał obsługa widać chłopaki lepiej się starają nie jak poprzednio młode pindzie wymalowane bardziej na wybieg niż do BARu.

Zostaw merytoryczną opinię o Bar Mąka - Władysławowo

• Jak się pracuje w Bar Mąka?

Zobacz opinie na temat firmy Bar Mąka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bar Mąka?

Bar Mąka