FahrerKonzept GmbH

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o FahrerKonzept GmbH

Wywiad z Panem Krzysztofem - kierowca miesiąca kwiecień

fot.: kolega pracy

1)  Jak Pan trafił do  firmy FahrerKonzept - z polecenia od kogoś czy z ogłoszenia ?
Do firmy FahrerKonzepr trafiłam przez ogłoszenie w Internecie. Gdy poszukiwałem pracy, znalazłem firme FahrerKonzept. Zainteresowało mnie bardzo ich ogłoszenie ponieważ jest bardzo duży wybór systemów pracy, ja potrzebowałem system 2/2 i nie było żadnego problemu, gdy już zacząłem pracę i czasem chciałem pracować tydzień dłużej również nie było problemu.

2) Pracuje Pan w FahrerKonzept juz 1,5 roku – Pana najmilsze wspomnienia to...
Moje najmilsze wspomnienia hmm... to gdy pierwszy raz przyjechałem do pracy i miałem szkolenie na oś skrętną. Wtedy poznałem bardzo dużo wspaniałych osób z którymi do dziś mam bardzo dobry kontakt.

3) Co jest dla Pana najważniejsze podczas wykonywania codziennych zleceń?
Najważniejsze dla mnie jest organizacja i przygotowanie się odpowiednio do pracy. Oczywiście punktualność też jest bardzo ważna, ponieważ od tego zależy czy później podczas pracy będę się stresował czy też dzień minie spokojnie. Każda spóźnienia jako kierowca wiążą się z niepotrzebnym stresem.

4) Praca kierowcy to długie przebywanie poza domem, jak sobie z tym radzi Pan i Pana rodzina?
Jak sobie radzimy, hmmm... Raz jest trochę lepiej a czasem troszkę gorzej. Ogólnie nie jest źle. Czas jaki spędzam poza domem gdy jestem w pracy nie jest to jakaś duża rozłąka. Żona z dziećmi spokojnie daje radę. Gdy zaś jest tak że wyjdzie coś nieoczekiwanego i potrzebuje abym został dłużej w domu, wtedy biorę urlop.
Z urlopem też nigdy nie miałam problemu w ponieważ zawsze gdy potrzebowałem wolne to zadzwonilem do biura, i tam
P. Monika, P. Basia czy też P. Yvonne pomogli mi tak zorganizować czas pracy abym to wolne dostał.

Wywiad z Panem Krzysztofem przeprowadzili pracownicy FahrerKonzept Dortmund
Byly Nowy wpis

Co to jest przegięcie tacha to wszyscy wiedzą a tylko laicy nie wiedzą co do jazdy niesprawnym samochodem to zgłoszone było do fk i po przyjeździe na następną turę te same usterki a zmuszanie do jazdy z uszkodzonym układem pneumatycznym to kontener pilny na vw a ja nie jestem ciepłe kluchy tylko potrafię naprawić usterki i pojechać dalej nie jak większość stanąć i czekać na serwis a o wszystkim było informowane biuro fk.

Kierowca Nowy wpis
Kandydat

Pytanie.Panstwo przyjmujecie kierowców z kategorią,,C,,,. Dziękuję

Nowy wpis

@Kierowca

Witam Pana. Na kategorie C mamy jedna oferte, ale niestety jest to praca tylko i wylacznie na caly etat ze znajomoscia jezyka niemieckiego lub angielskiego. Zachecamy do zrobienia kategorii CE i kontaktu z nami, wtedy mamy duzo wiecej mozliwosci i ofert, takze w systemach i bez znajomosci jezykow. Pozdrawiamy

Kierowca Nowy wpis

Dziękuję za informacje.Pozdrawim

Tracker

Dostaliście odemnie wszystkie dokumenty protokoły przyjęcia i zdania samochodu zdjęcia usterek oraz zdjęcia SMS gdzie zmuszany jestem do jazdy samochodem zdefektowany przez właściciela i nic w tym kierunku nie robiono pisałem wiele razy i dzwoniłem że zaczyna zmuszać do giedia tacha i nic dodatkowo pauzy 45 h na parkingach lub jak to określono na autochofie kpina jest zakaz tylko na ba, zie lub vhotel a ten dziadtrans nawet nie potrafił załatwiać noclegu u mojej rodziny oferty z waszej firmy do innych dziadtrans ów podziękowałem brak wyposażenia na samochodzie młotek. Chełm i niby kartridż do drukarki to następna kpina z waszej strony do dziadtrans wysłałem SMS i odpowiedź na wchotsappie do dzisiaj cisza jeszcze informuję iż firma w umowie zaznacza iż wyposaży s kierowcę w środki ochrony a tu zonk nawet maseczki musiałem kupić sam a nowy kierowca jak go spotkam to zapytam o wrażenia i czy dostał brudny i przepocony Chełm którym ja po gardziłem i kazałem dziadtransowi zabrać na początku i jazda z uszkodzeniami chociaż mieliście z nim załatwiać naprawy a moje dokumenty rozliczeniowe chce na maila a nie będę szukał po waszych aplikacjach i stronach no i najważniejsze dlaczego nie płacicie diet i dojazdowi za dni postoju do dziś niemam odpowiedzi czekam na konstruktywna samokrytyke

@Tracker

Szanowyn Panie Krzysztofie, Życzymy Panu idealnego pracodawcy i wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy !

AdriaNo
@Tracker

Trochę rozpędziłeś się z tą krytyką o firmie. W FK pracowałem ponad rok czasu i nigdy nie narzekałem. Ludzie w firmie są mili i pomocni i naprawdę robią wiele dla pracowników jeżeli ci odrobinę wykażą się w pracy - i nie piszę tu o przegięciu tacho bo w przeciągu mojej pracy zdążyło mi się to ze 2,3razy ale to było wynikiem braku doświadczenia i wydaje mi się że w twoim przypadku też mogłoby tak byc. Ponadto zapewne królem nie jesteś żeby odrazu jeździć karetą i mieszkać w pałacu

@AdriaNo

Dziękujemy za opinię i życzymy wszystkiego dobrego.

Obserwator
@AdriaNo

Gościu jesteś wielki!!!napisz proszę co to znaczy,,,,, PRZEGIOŁEM TACHO CO WYNIKAŁO Z BRAKU DOŚWIADCZENIA,,,,, zgłosiłeś to do FK a oni to zaakceptowali?

Obserwator
@Tracker

Te problemy i których Pan piszesz to są problemy stworzone przez Pana.,,,,,JESTEM ZMUSZANY DO JAZDY NIE SPRAWNYM SAMOCHODEM,,,????????????????????Ty jesteś tracker czy PSEUDO TRACKER!!!!!!!Zglaszam na aplikację do dispo komunikatorem i po problemie,NIE JADĘ!!!!!!!! TYLE I MOŻE AŻ W TYM TEMACIE!!!!!!PS. Jak ktoś ciepłe kluchy to ciepłe kluchy.Pozdrawiam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do FahrerKonzept GmbH. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 24 kwietnia.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma FahrerKonzept GmbH w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierowca C+E Niemcy: 2/2,2/1,3/1. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Wywiad z Panem Krzysztofem - kierowca miesiąca kwiecień

fot.: kolega pracy

2) Pracuje Pan w FahrerKonzept juz 1,5 roku – Pana najmilsze wspomnienia to...

3) Co jest dla Pana najważniejsze podczas wykonywania codziennych zleceń?

Wywiad z Panem Krzysztofem przeprowadzili pracownicy FahrerKonzept Dortmund
Tracker

To co na moje pytania nie dostanę odpowiedzi czyli to jest prawda co mówią byli wasi kierowcy na parkingach że niema co liczyć na odzew z ich strony bo musieliby przyznać że to robią. Dodatkowo myślę że dostanę pieniądze zgodnie z uzgodnieniami oraz za dojazdy za miesiąc styczeń i diety za luty karta paliwową 44 euro i po 7 euro za każdy dzień z tego co widzę to wasza księgowa jest bardziej ogarnięta oczekuje nadal odpowiedzi na moje pytania. Do świąt mamy daleko a co do pracodawcy mam Polskiego umowa Niemiec ka i 2200 euro za 3/1 a nie grosze dojazd do pracy busem spod domu i to są warunki dispo pomaga we wszystkim nawet po 22 a u was 16.00 i po ptakach

ok !

Tracker

Widzę że na stronie tej firmy same wywiady z kierowcami tak im dobrze a na parkingach inne zdanie sam to przeżyłem co innego mówią i robią wysyłają do dziadtrans ów gdzie nie płacą za autochofy i nie dają wyposażenia firma nie płaci diet i dojazdowi jak stoisz załatwianie spraw to kpina jak się upominasz o swoje to wynocha firma zdziertus tylko dla bezjezycznych inni znajdują pracę bezpośrednio do dzisiaj walczę o pieniądze należne mi i ciągle jakieś problemy nawet dokumentów rozliczeniowych nie chcą wydać tylko jakąś aplikacja omijac

@Tracker

Szanowny Panie Krzysztofie J., wywiady i zdjęcia naszych kierowców są autentyczne. Najczęściej pracują u nas po kilka lat i są zadowoleni. Mamy różne oferty, zarówno z zakwaterowaniem, jak i z codziennymi powrotami, ale również takie ze spaniem na ciężarowce. Jeśli Pan zauważył, że firma Panu nie odpowiada, zawsze mógł Pan nie podejmować kolejnych zleceń. Znając Pana podejście proponowaliśmy wypowiedzenie, lecz nie skorzystał Pan, chcąc nadal podjąć pracę i zgodziliśmy się. Zna Pan język mógł Pan podjąć pracę gdzieś indziej. Na Pana ciężarówce od jakiegoś czasu jeździ chłopak, który bardzo dobrze zna język i nie słyszałam od niego jeszcze ani jednego negatywnego słowa, wręcz przeciwnie, jest bardzo zadowolony i chwali sobie właściciela. Po rozwiązaniu z Panem umowy dostaliśmy informację iż z ciężarówki zginęło wyposażenie. W celu wyjaśnienia sytuacji kontaktowaliśmy się z Panem telefonicznie, aby to wyjaśnić sytuację, niestety nie odebrał Pan telefonu, dlatego wynagrodzenie zostało wstrzymane do czasu wyjaśnienia sytuacji. Dokumenty rozliczeniowe zarówno miesięczne jak i roczne, dla obecnych i byłych pracowników są dostępne poprzez stronę internetową. Dołożyliśmy wszelkich starań aby zostało to sprawiedliwie rozstrzygnięte lecz jeśli czuje się Pan pokrzywdzony proszę skierować się bezpośrednio do nas w celu dalszych wyjaśnień. Życzymy powodzenia i wszystkiego dobrego ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy. Życzymy sobie i Panu spokoju i zdrowia w tych trudnych czasach.

Wywiad z Panem Łukaszem - kierowca lutego

1.Jak się panu pracuje w firmie FahrerKonzept?
Z firmą FK współpracuje już ponad 2 lata,nigdy nie było żadnych problemów czy też nieporozumień. Pracuje mi się tutaj dobrze a współpraca z pracownikami FK przebiega w miłej i kulturalnej atmosferze.

2. Jak Pan trafił do naszej firmy z polecenia od kogoś czy z ogłoszenia?
Do FK trafiłem z polecenia kolegi, który po roku współpracy z FK opisał firme bardzo pozytywnie. Potem wszystko potoczyło się szybko, telefon,CV i spotkanie aby podpisać umowę.

3. Praca w firmie FK to,współpraca czy rywalizacja pomiędzy kierowcami?
W grupie kierowców do której należę zdecydowanie współpraca. Pomagamy sobie w pracy jak i po niej, dzięki czemu czas mija w pozytywnej atmosferze.

4. Czy poleciałby Pan nasza firme dla innych kierowców ,jeśli tak to dlaczego?
Zdecydowanie tak,jak już wspomniałem współpraca z FK jest dobra,pracownicy mili. Również koledzy nie mają żadnych zastrzeżeń . Wynagrodzenia są zawsze na czas,a pracy nie brakuje .

Wywiad z Panem Łukaszem przeprowadzili pracownicy biura FahrerKonzept Bremen

Z okazji zbliżajacych się świąt Wielkanocy życzymy naszym Współpracownikom, aby czas świąt był okazją do odpoczynku i zadumy, a także wypełniał Wasze serca nadzieją i dodawał sił, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany.

Kama
Kandydat

Dzień dobry , czy można pracować w podwójnej obsadzie na chłodni ? Razem z mężem mamy doświadczenie, obecnie pracujemy ,ale potrzebujemy zmiany . Pozdrawiam

@Kama

Dzień dobry, niestety podwójnej obsady nie mamy. Jest możliwosc pracy w tym samym systemie, ale na roznych ciezarowkach.

Wywiad z Panem Pawełem - kierowcą miesiąca styczeń

1. Jest Pan bardzo zdolnym kierowcą.  Co spowodowało, że wybrał Pan FahrerKonzept a nie innego pracodawcę?
Tak szczerze mówiąc do wyboru pracodawcy przyczynił się czysty przypadek, znalazłem ogłoszenie, Państwo pisali o kontakt telefoniczny, dogadaliśmy się. Spodobało mi się ze oferowaliście szkolenia na Bdf. Chciałem czegoś nowego i dostałem w bardzo atrakcyjnych pieniążkach jak i również spotkałem się z bardzo poważnym podejściem do nowego pracownika.
2. Jak zachęciłby Pan innych kierowców do współpracy z FahrerKonzept? Co nas wyróżnia na rynku pracy ?
Firma FahrerKonzept ma bardzo duży wybór na przykład systemów pracy czy jak i również miejsc pracy, czy bliżej granicy czy w jakim miejscu bysmy chcieliśmy pracowac. Myśle że dla każdego kierowcy jest ważną sprawą aby jak najwięcej czasu spędzić z rodziną a FahrerKonzept to po prostu umozliwia poprzez wybór systemów pracy jak i jej zmianę.
3. Czy praca jako kierowca ciężarówki to dziecięce marzenie ? Jak Pan trafił „za kólko“ ?
Zdecydowanie tak. Od zawsze mi się podobały ciężarówki, zawsze lubiałem patrzeć jak jeżdżą jak biorą zakręty na rondach czy gabaryty się przeciskają przez wąskie drogi. „Za kòłko” wsiadłem już jak miałem 18 lat od razu chciałem jeździć czymś większym niż osobówką. Zaczęło się od busa jednak w bardzo szybkim czasie się znudziło i musiało coś być większego.
4. Realia pracy kierowcy zawodowego  – to dalej rozwijanie pasji i chęc rozwoju czy harówka?
Osobiście uważam ze harówka to nie jest. Dla mnie to pasja która się nie nudzi bo jest zawsze coś nowego, czy coś na drodze, czy poznawanie jakichś ludzi, to jest po prostu z każdym dniem coś nowego. Są gorsze dni jak i lepsze, jak w każdej pracy.

Wywiad z Panem Pawłem przeprowadzili pracownicy FahrerKonzept Dortmund

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania sie z aktualnymi oferami pracy na stanowisko kierowcy w FahrerKonzept :
Lukasz
Kandydat

Witam czy przyjmują Państwo kierowców bez doświadczenia na CE? Doświadczenie tylko na solówce w Polsce bez języka niemieckiego pozdrawiam

@Lukasz

Witam, tak jest taka mozliwośc. Prosimy o kontakt meilowy lub telefoniczny : monika.haumann@fahrerkonzept.eu +49 1717711024

Obecnie firma FahrerKonzept GmbH poszukuje na stanowisko Kierowca. Czy ktoś składa CV?

Andrzej

Witam czytałem wasze ogłoszenie że szukacie kierowców na BDF i za polecenie kierowcy płacicie 200 euro jak podejmie pracę , to tu chciałbym polecić swoją kandyfaturę doświadczenie 3,5 roku na BDF os skrętna prac pod DHL,IDS , GLS

@Andrzej

Witam, tak wszystko sie zgadza. Prosimy o kontakt telefoniczny lub meilowy monika.haumann@fahrerkonzept.eu lub +49 1717711024 , abysmy mogli Panu przedstawic nasza oferte.

Piter

Witam szukam pracy na bdf, naczepa, tandem, jest mi to obojętne mieszkam w lubbenau zależy mi tylko żeby praca była w dzień z codziennymi zjazdami do domu obecnie pracuje w dpd na bdf ale same nocki 6 lat. moje doświadczenie to 10 lat

@Piter

Dzien dobry, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub przeslanie do mnie swego numeru telefonu - oddzwonimy. Aby najbardziej dopasowac Panu oferte, musielibysmy poznac kilka szczegolow. Kontakt meilowy : barbara.rybinska@fahrerkonzept.eu lub +49 160 4758908

Wywiad z Panem Sylwestrem - kierowcą listopada

1. Skąd pomysł, że zostanie Pan kierowcą zawodowym ? Zawsze miał Pan takie plany?
Moją motywacją do podęjcia tego zawodu byly przede wszystkim dobre zarobki w stosunku do ilości wykonywanej pracy. Nad podjęciem tego zawodu zaczalem się zastanawiać przed 20stką.

2. Czy to prawda, że kierowca zna swoją ciężarówkę jak własną kieszeń?
Najprawdopodobiej tak, zależy od kierowcy.

3. Co chciałby Pan powiedzieć myślącym o tym, by pracować za kółkiem w kabinie samochodu ciężarowego?
Przede wszystkim uwazam że w tym zawodzie można psychicznie wypocząć od nadmiaru interakcji z ludźmi. Jest to też dość elastyczny zawod i z odpowiednim pracodawcą jesteś w stanie dobrać ilośc pracy w stosunku do czasu wolnego w ilościach odpowiadającym obu stronom, jednocześnie nie martwiąc sie że wynagrodzenie bedzie zbyt niskie na zaspokojenie podstawowych potrzeb. Poza tym, jeżeli już nauczysz sie wykonywac ten zawód poprawnie, zawsze możesz do niego wrocić jeżeli noga podwinie się w innym fachu. Trzeba też mieć na uwadze regularne rozłąki z bliskimi co potrafi być trudne dla niektórych osób. Praca ta wymaga rownież dużej odpowiedzialności oraz cierpliwości.

4. Dlaczego uważa Pani, że warto wykonywać ten zawód, mimo różnych trudności?
Uważam że w każdym zawodzie musimy mierzyć się z różnymi trudnosciami, ta praca nie jest inna, aczkolwiek warto pamiętać że nie jesteśmy z tym sami i bardzo często można liczyc na pomoc bardziej doświadczonych kolegów. Uważam również że praca ta jest korzystna dla rozwoju gospodarki oraz poprawia komfort życia wielu ludzi umożliwiając im korzystanie z artykułów wyprodukowanych na całym swiecie co daje pewną dozę satysfakcji i mobilizuje do konfrontowania się z wszelkimi wynikającymi z tego tytułu trudnościami.

Dziękujemy Panu za udzielenie wywiadu i życzymy Panu jak i całej załodze FahrerKonzept przede wszystkim zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Wywiad z Panem Heraklesem -  Kierowcą miesiąca październik

foto.: kolega z pracy

1. Co skłoniło Pana do pracy w charakterze kierowcy zawodowego ? Czy Pan się przebranżowił, czy cały czas jest Pan związany z tym rodzajem pracy ?
Lubię jeździć, więc pomyślałem, że mogę połączyć przyjemność z pracą. Tak przebranżowiłem się.

2. Jak Pan łączy wyjazdy zagraniczne i życie rodzinne , czy do rozłąki da sie przyzwyczaić ?
Jeżdżę w systemie 2:1 więc mam możliwość pobytu z rodziną przez cały tydzień. Przyzwyczaiłem się, mimo że 2 tygodnie poza domem to sporo czasu.

3 . Pracuje Pan już u nas od dluższego czasu, na jakim zestawie podobala  się Panu najbardziej praca i dlaczego ?

Na każdym zestawie praca jest ciekawa i wszędzie czegoś nowego można się nauczyć. Najbardziej jednak odpowiada  mi cysterna mleczna ponieważ praca na niej  jest przyjemna i spokojna.

4. Jak Pan trafił do naszej firmy , z polecenia od kogoś czy z ogłoszenia ?
Do firmy trafiłem z polecenia kolegi.

5. Jak Pan się przygotowuje do wyjazdów ?

Obiady szykuje mi żona a zakupy robię w Polsce. Więc jadę zaopatrzony, ale czasami podjadę po coś do marketu niemieckiego.

Wywiad z Panem Heraklesem przeprowadzili pracownicy biura w Stuhr

Rozmowa z Panem Ryszardem – kierowca miesiąca wrzesień

1. Jak się Panu pracuje z firmie FahrerKonzept?

Rozsądne wynagrodzenie, współpraca z sympatycznymi i życzliwymi osobami - moim zdaniem współpraca układa się dobrze.

2. Co jest dla Pana najważniejsze podczas wykonywania codziennych zlecen?

Bezpieczeństwo moje , innych użytkowników dróg oraz przewożonego towaru + terminowe dostawy.

3) Jak po cieżkim dniu pracy zmotywować się na nowo? Pana sposób to...

W życiu nie miałem tak lekkiej pracy "za kółkiem" . Umiem oddzielić pracę od życia osobistego i dzięki temu potrafię zregenerować siły w bardzo krótkim czasie.

4) Rozląka z najbliższymi - można się do tego przyzwyczaić?

Przez trzy tygodnie ja i rodzina nie zdążymy o sobie zapomnieć a w ciągu jednego tygodnia pobytu w domu nie zdążymy się poklucić.
Do rozłąki nie można się przyzwyczaić , rekompensuje ją świadomość ponownego spotkania.

Rozmowę z Panem Ryszardem przeprowadzili pracownicy FahrerKonzept Dortmund
?
Kandydat

Kiedy następne szkolenia na BDF?

@?

Witam. W kazdej chwili mozna sie umowic na indywidualne szkolenie BDF z osia skretna lub BDF tandem. Zachecamy do kontaktu telefonicznego https://www.fahrerkonzept.eu/fahrerteams/

Norek
@FahrerKonzept GmbH

Jakieś kontrakty na bdf na okres świateczny sa u was możliwe?

@Norek

Dzien dobry, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny. Kontrakty ? Ma Pan na mysli podjecie pracy ? Jesli tak, to jak najbardziej podjecie pracy jest mozliwe.

Norek
@FahrerKonzept GmbH

Chodziłoo o prace np na 3 miesiace .Niektóre firmy potrzebuja kierowców na taki okres np swiateczny.Oczywiscie nie wykluczm prace na dłuzszy okres czasu

@Norek

My owniez niczego nie wykluczamy, ale oczywiscie preferujemy kierowcow, ktorzy pracuja u nas dluzej niz trzy miesiace. Natomiast jesli ma Pan doswiadczenie jako kierowca, to mozemy Pana rowniez zatrudnic na trzy miesiace, a noz sie spodoba i Pan zostanie na dluzej :) Zachecamy do kontaktu telefonicznego.

Pracodawca

Kierowcy otrzymuja umowę o pracę. Pierwsze 6 miesięcy to okres próbny. Po tym okresie umowa jest na czas nieokreślony.

Jurek Strenkovskyi

Bardzo dziękuję za profesjonalizm, za przyzwoitość i uczciwość.Kłaniam się Pani Barbarze i Pani Marcie. Już tęsknię.To była najlepsza praca. dzięki.

@Jurek Strenkovskyi

My również serdecznie dziękujemy za współpracę i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze - nie za za kółkiem :)

Zostaw merytoryczną opinię o FahrerKonzept GmbH - Stuhr

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w FahrerKonzept GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy FahrerKonzept GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FahrerKonzept GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FahrerKonzept GmbH