Grupa Medialna Łukk Łukasz Urban

Skarżysko-Kamienna

Grupa Medialna Łukk Łukasz Urban

Opinie o Grupa Medialna Łukk Łukasz Urban

Aleksandra

@adminek, piszesz, że pracodawca nie dba o pracowników i ich nie docenia. Dlaczego tak sądzisz? Pracownik, który jest doceniony i zmotywowany jest efektywnym pracownikiem i przynosi firmie zyski. Osoby, które wypowiadały się przed Tobą niestety tez miały niepochlebne opinie o firmie. Napisz więcej szczegółów na temat zatrudnienia i warunków pracy. Osoby zainteresowne tą pracą same zdecydują, czy chcą tu aplikować, czy nie.

oszukany
@Aleksandra 14.07.2018 15:55

w tym problem, że pracodawca docenia tylko siebie... Wymaga od innych nie dając nic od siebie.. Oprócz problemów i nerwów. Na internecie można łatwo znaleźć informacje dotyczące skarg ( tych sądowych ) na tą firmę. Informacji również udzielają w PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY. Pracownicy są później zastraszani wiadomościami na portalach społecznościowych oraz co gorsza drogą telefoniczną z kilkunastu innych numerów. Czy to jest normalne podejście pracodawcy który nie ma nic na sumieniu i jedyne o co się troszczy to on sam... Chyba nie tak powinien zachowywać się zdrowo myślący pracodawca.

adminek

Nie polecam pracodawcy. ! Nie docenia pracownika i dba tylko o siebie. Unikajcie jakiejkolwiek współpracy z tą firmą!!

Franek

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Tomasz

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

@Tomasz 25.05.2018 18:42

Tomaszu przeczytaj poniższe dwa posty. Właściciel firmy dzwoni z numerów zastrzeżonych, nęka byłego pracownika i jego otoczenie. Sprawa została skierowana do Państwowej Inspekcji Pracy

Uczestnik

Koszty wciąż nie zostały zwrócone, mimo odesłanej ugody i pisma, w których było zawarte, że zwrot nastąpi zaraz po odesłaniu podpisanych dokumentów........... (pisma wysłane 2 miesiące temu)

Eee
@Uczestnik 10.05.2018 21:40

Witam jak też wysłałam ugodę ale niestety nie otrzymałam zwrotu.dzis dzwoniłam do niego i powiedział że jutro mam zadzwonić bo dziś nie ma czasu rozmawiać.

Zniesmaczony

Dopowiem tylko krótko, że w momencie dodawania posta otrzymywałem kolejne wiadomości internetowe od właściciela firmy z różnych kont, z informacjami że może chcę jednak zobaczyć jak pracownica była grzeczna. Jeśli ktoś będzie miał wątpliwości, że mój wywód jest nieprawdą można zostawić kontakt chętnie pokaże zrzuty ekranu. Pozdrawiam

Zniesmaczony

Miałem nieprzyjemność współpracować oraz mieć styczność z właścicielem firmy Grupa Medialna Łukk Łukasz Urban. Odradzam pracę w ww. firmie. Powody? Zaleganie z wypłatami pracownikom, nieprofesjonalne zachowanie, czasem wręcz zastraszanie, praca bez umowy. Czasem trzeba czekać ponad miesiąc żeby dostać chociaż część należnych pieniędzy. Wielokrotne próby kontaktów telefonicznych czy smsowych, mailowych kończyły się albo brakiem odpowiedzi albo tradycyjnym - nie mam teraz czasu. Kiedy wreszcie właściciel sam raczył zadzwonić i z przypadków losowych nie można było odebrać telefonu groził smsami, że już więcej nie będzie się kontaktował, wszystko okraszone wulgaryzmami. Dopiero po informacji, że firma zostanie zgłoszona do inspekcji pracy cześć pieniędzy potrafiło trafić wreszcie na konto. Oczywiście świadectwa pracy nie ma pomimo prawie miesiąca po skończonym okresie probnym, więc rejestracja w urzędzie pracy to problem. Natomiast na samą wzmiankę o PIPie, pan właściciel reaguje groźbami typu - inaczej sobie porozmawiamy itp. Zdarzały się także niestety smsy, wiadomości internetowe, do bliskich osób związanych z danym pracownikiem celem zdyskredytowania go wyimaginowanymi zdjęciami i dowodami prosto mówiąc niewierności. I to wszystko nie z jednego konta na popularnym portalu społecznościowym. Czy tak się zachowuje właściciel dużej firmy eventowej i czy chcielibyście sami w takiej firmie pracować? Pozdrawiam

Zainteresowany

Szkoda, że nie ma zupełnie waszych opinii. Miałem nadzieję na jakieś wskazówki.

Aleksandra

@Uczestnik, jak aktualnie wygląda sytuacja? Czy otrzymałeś zwrot kosztów? @Ząb, rozumiem, że możesz być niezadowolony z usług Grupa Medialna Łukk, ale komentarze pisane w obraźliwym i wulgarnym tonie nie będą akceptowane na naszym forum, dlatego moga zostać usunięte. Są niezgodne z regulaminem, który każdy akceptuje publikując komentarz (https://www.gowork.pl/regulamin ). @Łukasz, jest to forum publiczne, gdzie każdy może zobaczyć wypowiedzi, dlatego osoby wypowiadające się mają prawo do ochrony swoich danych osobowych. A może ktoś pracuje w Grupa Medialna Łukk i może napisać coś o warunkach proponowanych przez tego pracodawcę?

Zostaw opinię o Grupa Medialna Łukk Łukasz Urban - Skarżysko-Kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Medialna Łukk Łukasz Urban