Grupa Medialna Łukk Łukasz Urban

Skarżysko-Kamienna

Opinie o Grupa Medialna Łukk Łukasz Urban

Aleksandra

@Uczestnik, jak aktualnie wygląda sytuacja? Czy otrzymałeś zwrot kosztów? @Ząb, rozumiem, że możesz być niezadowolony z usług Grupa Medialna Łukk, ale komentarze pisane w obraźliwym i wulgarnym tonie nie będą akceptowane na naszym forum, dlatego moga zostać usunięte. Są niezgodne z regulaminem, który każdy akceptuje publikując komentarz (https://www.gowork.pl/regulamin ). @Łukasz, jest to forum publiczne, gdzie każdy może zobaczyć wypowiedzi, dlatego osoby wypowiadające się mają prawo do ochrony swoich danych osobowych. A może ktoś pracuje w Grupa Medialna Łukk i może napisać coś o warunkach proponowanych przez tego pracodawcę?

Zostaw opinię o Grupa Medialna Łukk Łukasz Urban - Skarżysko-Kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Medialna Łukk Łukasz Urban