Grupa Medialna Łukk

Skarżysko-Kamienna

Opinie o Grupa Medialna Łukk

zadowolony uczestnik

To Pani i Mąż groziła śmiercią, i innymi groźbami Panu Łukaszowi? (usunięte przez administratora) nie opłaca wszystkich ponad 30 podmiotów z góry w Zębie. Czy nie miała Pani wyżywienia i noclegu? czy problem polegał na tym, że nie miała Pani kuligu z powodu braku śniegu? A może Pani napiszę ile kosztował 4 dniowy Sylwester z przejazdem, i porówna do innych ofert w tym samym okresie? A może mąż ma jaja i się przedstawi?

Ząb

Pan Łukasz Urban z grupy medialnej to nieodpowiedzialny pół-mózg który pokazał swoją niekompetencje podczas organizacji sylwestra 2017/18 w miejscowości Ząb i okolice !!! Oszukał mnóstwo osób na pieniądze. Zło dziej i do tego idi ota. Zwykly prostak. Zapłaci za wszystko co do grosza. Pozdrawiam

Łukasz
@Ząb 03.01.2018 22:40

Dlaczego pod tym komentarzem Pani się nie podpisze z imienia i nazwiska?

Zostaw opinię o Grupa Medialna Łukk - Skarżysko-Kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Medialna Łukk