Jobhelfer-Berlin

Jobhelfer-Berlin

Opinie o Jobhelfer-Berlin

Justyna

Szkoda gadać

Co myślicie na temat warunków zatrudnienia w Jobhelfer-Berlin? Czy od czasu dodania ostatniej opinii praca w przedsiębiorstwie uległa zmianie?

dagmara

Witam prosze o pomoc, również zostaliśmy oszukani, co w takiej sytułacji mozemy zrobic

@dagmara 28.09.2016 17:58

Wydrukuj i całą korespondencję z nimi i potwierdzenie przelewu i idźcie z tym na policję. Ja byłem dzisiaj.

Jacek

Proszę o kontakt wszystkie osoby które miały jechać do pakowania ciastek z tej firmy i wpłaciły pieniądze. Mój numer telefonu(usunięte przez administratora)

Jest wał!!!

Ja tez mialam przelac pieniadze za mieszkanie i tknelo mnie,zeby sprawdzisc goscia na ktorego mial byc zrobiony przelew....Szymon Łyczko(pewnie zul z centralnego w Warszawie na ktorego tylko stoi konto)i opinie zaczely sie pojawiac w tym ze wystepowal jako kordynator.A teraz kordynator Marcin Skiba.Napisalam,ze mam swoj lokum i takze juz cisza.Ludzie pamiętajcie zadna firma jezeli chce was zatrudnic niechce pieniazkow z gory!Banda oszustow.

sp

Mam to samo, niestety wpłaciłem pieniądze za pokój. Telefon nie odpowiada, mail nie istnieje.

@sp 27.09.2016 22:04

Co z tym będziesz robił? Bo my będziemy dzisiaj zgłaszać to na policję. Z kąd jesteś?

sp
@Jacek 28.09.2016 08:43

Jestem ze Szczecina, oczywiście zgłaszam to na policję. Wydrukuję i dam policji całą korespondencję z nimi + wydruk przelewu z historii konta i ich ogłoszenia z trzech różnych stron. Mój e-mail p.olewaczyk@wp.pl

Jacek

Uwaga na ofertę do pakowania ciastek! To oszustwo! Ktoś się podszywa pod berlińską agencję pracy jophelfer-Berlin.de. Zwróćcie uwagę na adres Email prawdziwa agencja ma taki : info@jobhelfer-berlin.de, a fałszywa agencja ma agency@jophelfer-berlin. Nie wplacajcie żadnych pieniędzy za mieszkanie, bo właśnie na tym się opierają. Niby transport jest firmowy, ale go tak naprawdę nie ma. Moja żona z córką miały wyjechać, dzisiaj miały przyjść papiery do wglądu, ale nic nie przyszło. Dzwoniąc na numer na który się wcześniej kontaktowali w dniu wyjazdu nie istniał. A Email nie dochodzi error...

Zostaw opinię o Jobhelfer-Berlin - Berlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobhelfer-Berlin