Opinie o Laskowski Fabryka Mebli sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Laskowski Fabryka Mebli sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Laskowski Fabryka Mebli sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laskowski Fabryka Mebli sp. z o.o. w Koszalin

klakson Nowy wpis

nie polecam zakładu szczególnie pirata ludzie niemili i nie potrafią jeździć wózkami widlowymi

americano Nowy wpis

nie pozdrawiam chłopa co wyciaga mnie na fajke co 10 minut

Danuta Nowy wpis
@americano

Czemu nie pozdrawiasz? Częstuje chociaż czy to Ty rozdajesz fajki? ;p I tak dobrze macie z przerwami w robocie, że możecie tak wychodzić?

Xxxx

Dobra praca i tez ludzie.przychodząc do pracy bardzo dużo wiedzy przekazał mi Pan Brygadzista Czarek,chłop wie co z czym się je. Takich ludzi brakuje na naszym rynku. Jestem zadowolony z pracy i z zarobków. Polecam!

Danuta Nowy wpis
@Xxxx

No to świetnie, że tak dobrze się czujesz, w sumie zazdroszczę, bo w takiej atmosferze praca to przyjemność. ;) A można dyskretnie spytać o średnią wysokość tych zarobków, z których tak zadowolony jesteś?

nieznany

nie polecam tej firmy pan dyrektor od siedmiu bolesci nie umie zajmowac się firmą człowiek pracuje za 5 a (usunięte przez administratora) dostaje naprawde nie polecam tam pracować pracowników traktuja jak śmieci szczególnie pan spożywka który jest jakościowcem (usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Laskowski Fabryka Mebli sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Koszalin
DTH Selection
logo firmy Specjalista ds. celnych
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
Były

To co się tam dzieje to woła o pomstę.Nikt normalny tam juz nie pracuje,pan niezastapiony dyrektor to czlowiek,bez szacunku,wychowania i o niesamowicie (usunięte przez administratora).... a wlasciciel ma wszystko w (usunięte przez administratora)zenada.chcesz tam tam pracowac-to musisz sprzedawac,pracowac za 3,od 7 do nieraz 22,obiadu ci nie dadza bo do tylu beda,odporny na stres,zawisc oraz koniecznie falszywym -bo tylko tacy sie w tej pracy trzymaja

Jaki dress code obowiązuje w Laskowski Fabryka Mebli sp. z o.o.?

Gruby

Możesz pracować w dresie bo to taka firma ;)

Malinka

Mi się tutaj bardzo podoba, bo mam oko na takiego jednego Czarusia - och ciacho, że hej! ;-)

Marcel
@Malinka

O kim mowa??

Jay Zi

Jest zmiana, szyld nam nowy zawięsili. Teraz Merida z boku wygląda przy nas jak obórka z tego serialu "Przybieżeli do Betlejem" czy cóś...

@Jay Zi

Przyjmują ludzi do pracy bez doświadczenia i z wykształceniem średnim, wiesz może?

Katarzyna

Chcę sie zatrudnić szwaczką.Czy ktoś może się podzielić opinią o warunkach pracy w szwalni?I jeszcze mnie interesuje, czy ktoś dojeżdża z Kołobrzegu,czy nie jest to problematyczne.

Cinek

Pracownicy sa ponizani I zastraszani. Warunki pracy niewolnicze. Spróbuj choc troche sie przeciwstawic a wylecisz na zbity pysk. Kierownictwo/prezesostwo w 'zlocie opływa' podczas gdy zwykli pracownicy ledwo wiążą koniec z końcem. Grube pliki kasy niewiadomo skąd non stop się tam przewijają. Na oczy widziałem sam nie raz. Niech się skarbówka lepiej tym zainteresuje!

@Cinek

To co piszesz na temat traktowania pracowników w firmie Laskowski Fabryka Mebli sp. z o.o. jest bardzo niepokojące. Czy sam doświadczyłeś takiego traktowania? Czy takie sytuacje zostały zgłoszone pracodawcy?

Łukasz
@Cinek

Głupoty wypisujesz straszne, pewnie cię zwolnili niedawno! "Kierownictwo w złocie opływa, warunki pracy niewolnicze" - co za bzdury w ogóle, w jakich ty czasach żyjesz, niewolnictwo już znieśli. W miarę dobrze tam płacą i zawsze na czas - ja nie narzekam. Nowy kierownik osobiście pomaga przy ładowaniu tirów, żeby ludzi odciażyć, a ty takie pierdoły wypisujesz!

Anastazja
@Cinek

No tak pewnie ciocia z Ameryki im wysyła pieniądze.

Dyrektor
@Łukasz

Nowy kierownik to pan Dyrektor robi pozory do dobrej gry. Pewnie ma coś do ukrycia bo nie przedstawił nam się. (usunięte przez administratora) BO KTO WIDZIAŁ ABY W TYCH CZASACH TIRA ŁADOWAĆ RĘCZNIE. PANIE DYREKTORZE GDZIE MAMY RAMPY? BRAK PLATFORMY TAKIEJ WINDY. NIE DZIWIĘ SIĘ, ŻE LUDZIE NIE CHCĄ PRACOWAĆ SKORO PRACA ICH TRWS 12 GODZIN. PAKOWANIE JEST NAJCZĘŚCIEJ WYMIENIANE W TYM ZAKŁADZIE. SAMO SIĘ WYMIENIA. DLA CZEGO ?

Wiewiórka
@Łukasz

To nie jest kierownik tylko DYREKTOR! On nie ładuje tira po to by ludzi odciążyć tylko dlatego, że brakuje rąk do pracy, a zlecenie musi byc wykonane i ma jechać.. W jakim Ty świecie żyjesz skoro tak prostej rzeczy nie potrafisz pojąć?

Gruby

No i następny uczciwy poleciał i to sam Pan M. Szkoda że normalni ludzie musieli się przez tego czreśniaka ze słomą w butach odejść.

Tapicer
@Gruby

Atmosfera się troche poprawiła, porzadek też się zaczyna robic, może coś z tego będzie:)

@Tapicer

A szef będzie zatrudniał ?

Danuta

Też nie rozumiem pytania @Gruby. Kto ma zatrudniać, jak nie szef? Piszecie, że atmosfera w Laskowskim jest po zmianach kadrowych trochę lepsza. A jak tam z zarobkami na produkcji?

Princesa

Podoba mi się w tej firmie, pracować trzeba wiadomo ale gdzie nie trzeba. Trakują mnie tu dobrze, słuchają gdy mam jakiś problem. Gdyby tylko wstawili lepsze szafki dla dziewczyn i naprawili bojler to bym byla szcześliwa.

Anastazja
@Princesa

Ciepła woda była przez dwa miesiące do póki nie dostali rachunku za gaz ????. Zabrali nam lustro, a co dopiero dostaniemy szafki. Cieszmy się, że mamy klimatyzację. Przynajmniej nam trochę powieje chłodem latem.

Rob

Polecam pracę w tym zakladzie chociaz jestem tu tylko dwa miesiące. Chciałbym wyuczyć sie na tapicera, bo oni naprawde dobrze zarabiają. Na razie zbijam meble na stolarni, nie jest zle ale czasem można sie spocić. Obiecali, że jak sie sprawdzę to mnie przeniosą - zobaczymy!:)

Wyścig szczurów
@Rob

Do tapicera to daleka droga. Nikt ciebie nie będzie uczył jak sam się nie nauczysz. Mogą Ci jedynie pokazać co do czego przybić. Dobre zarobki w takim tempie co oni pracują to wychodzi dwa miesiące w miesiącu. Po 10 latach pracy w zawodzie będziesz zarabiał tak jak oni. W każdym zakładzie jest podobnie. Taki z ulicy w akordzie to najwyżej zarobi najniższą krajową. Potrzeba lat doświadczenia. Swoich patentów, sprytu, wytrzymałości. Mocnej psychiki przy wyścigu szczurów do tego dochodzi fala jak w wojsku. Było wielu wspaniałych ludzi nie docenili, a teraz szukają. Nieraz mam dosyć tych różnych sytuacji i zastanawiam się nad odejściem od Laskowskiego. Sporo zarabiam ale jakim kosztem? Rence wykrecone, palce poobijane, wrócisz do domu usiadziesz na kanapie i śpisz. Zastanawiam się nad usługami i wrócić do takiego zakładu co z ulicy byle kto nie nazwie się tapicerem. Jedyne co mnie zatrzymało w tej firmie to kasa. Jeszcze przez jakiś czas poobserwuje jak nic się nie zmieni na lepsze pod względem przepychanki rzucam graty.

Kosior

Firma spoko. Kadra nowa musi się wiele nauczyć. Mają szczęście, że mają starą ekipę. Usunąć głównego podkręcacza "jednooki bandyta" firma będzie chodziła jak szwajcarski zegarek. Niedość, że psuje wizerunek, atmosferę oraz jakość mebli to równocześnie przegania ludzi Laskowskiemu! Kolejna afera szykuje się. Nie wiem czy moja psychika wytrzyma. Popatrzmy jak to wszystko się potoczy.

MaciuŚ:)

Czasami z kierownikiem się poprztykam ale ogólnie atmosfera dobra...

Mariusz

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Praca jak kazda inna.

DJ

Dobrze się pracuję.

Jadwiga

Pracowałam wcześniej przez kilka lat w innych trochę większych firmach w okolicach Koszalina więc wydaję mi się, że mam niezłe porównanie. U Laskowskiego na pewno spokojniej, wiadomo, bywają momenty. (usunięte przez administratora)ale w sumie nie ma większego stresu. Plusem jest też brak systemu motywacyjnego - gdzie indziej bywa straszny wyścig szczurów i ludzie nawet do toalety w podskokach biegają. Generalnie polecam!

Wacek

Dobra firma, płace też i ludzie całkiem mili.

Stefan

@Cinek Mam wrażenie, że konkurencja czuwa i inspiruje do pisania takich bzdur!!

Zostaw merytoryczną opinię o Laskowski Fabryka Mebli sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Laskowski Fabryka Mebli sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laskowski Fabryka Mebli sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laskowski Fabryka Mebli sp. z o.o.?

Laskowski Fabryka Mebli sp. z o.o.