Intitek

Gdańsk

Intitek

Opinie o Intitek

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Intitek? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Radek

Czy tak dobrze się wam tu pracuje? Szkoda, że nie mogę dowiedzieć się coś więcej a mam zamiar aplikować.

V-2

Narzekania i rozmaite zarzuty jakoś nie zostały skasowane, podobnie jak historia np. stefana wisząca od przeszło pół roku. Resztę pozostawię bez komentarza, bo jeśli rzeczywiście masz dziesięć lat, nie powinieneś go przeczytać, a jeśli tylko usiłujesz sprawić takie wrażenie - prawdopodobnie tym bardziej szkoda czasu

Maks

Głupi to jest człowiek co nie umie czytać ze zrozumieniem. Skoro cytujesz to dlaczego pominąłeś: "V-2, Konkrety zostały skasowane"? Pytanie retoryczne, bo jeśli nie jesteś HRem z Intiteka to widać, że doskonale pasujesz do tej firmy;) Więcej Ci nie odpowiem, więc jak masz problemy ze sobą to idź do psychologa, bo skoro nie pracowałeś dla Intiteka to nie miejsce na Twoje mONdrości.

V-2

"Gowork jest miejscem do wypowiadania swoich opinii, skoro brakuje Ci konkretów to znajdź byłych pracowników" Argument głupi - właśnie po to są takie miejsca, żeby człowiek nie musiał "znajdywać byłych pracowników".

Nick

V-2, Konkrety zostały skasowane

Maks

Jeżeli ktoś mówi że jest projekt A B C a nie ma żadnego, to jest oszustwo a nie specyfika outsorcingu. Jeżeli firma kontaktuje się z Twoimi byłymi pracodawcami za Twoimi plecami lub kłamie klientom a Ty przed nimi odpowiadasz to też taka specyfika pracy? Gowork jest miejscem do wypowiadania swoich opinii, skoro brakuje Ci konkretów to znajdź byłych pracowników, napewno Ci ich dostarcza. Intitek zatrudnia(ł) raptem strzelam 20 osób, taki odsetek negatywów musi o czymś świadczyć.

stefan

konkret jest taki, że byłem kilka tygodni temu na rozmowie, jeszcze nie technicznej... i na tym wszelka komunikacja się urwała. to jasne że nie mogę mieć pretensji o sam fakt. ale zasada jest taka, że jeśli już kandydat ma stawić się na rozmowę bezpośrednią, powinien dostać jakąś informację zwrotną. w końcu wyciął sobie te parę godzin z życiorysu. mail czy krótki telefon nic nie kosztuje, a jest elementarną biznesową uprzejmością. tak że firma Intitek nie zachowała się tu profesjonalnie

V-2

W sumie autorzy negatywnych komentarzy nie podają za bardzo konkretów (a szkoda, bo zapoznałbym się z nimi chętnie). Akurat niepewność co do następnych projektów jest w firmach działających w tym modelu normą. Nie muszą zatem wynikać z oszustwa czy mydlenia oczu. Negocjacje z klientami często się przeciągają, wymagania zmieniają, sam klient może wycofać się do ostatniej chwili. Pytanie, na ile Intitek przejmuje na siebie to naturalne ryzyko. Czy np. funkcjonuje u nich "ławka rezerwowych", czyli że jeśli przez jakiś czas nie ma projektu, to nie dostaje się w tym czasie pieniędzy? Chodzi mi zarówno o UoP jak i B2B. W tej chwili pracuję w innej firmie, także outsourcingowej, gdzie taka niepewność i "czeski film" też się zdarza. Ale dopóki jestem gotów do pracy, to fakturuję czas nawet gdy projektu dla mnie nie ma. I dla mnie to jest ok. Możliwe że w Intitek jest inaczej, ale trzeba się domyślać, bo nikt tego wprost nie napisał. A z takiego nawijania makaronu na uszy "oszust", "wyzysk", "nie polecam" żadna wartość informacyjna nie wynika. Mam więc prośbę, aby oceniający firmę - szczególnie negatywnie - postarali się podpierać zarzuty większą ilością konkretów, a nie tylko uzewnętrzniali swój stan emocjonalny, który tak (bez urazy) jest akurat niespecjalnie ważny.

Nick

Proszę Cię Dave, to co piszesz świadczy, że nie jesteś pracownikiem realizującym projekty, tylko jednym z HRowców. Dla wszystkich pracujących dla Intitek jest oczywiste, że nigdy się nie wie na czym się stoi i o wszystkim dowiaduje się w ostatniej chwili. Taka jest strategia firmy, żebyś nie miał czasu na reakcję. Bez ściemy.

Dave

Jako pracownik Intiteka realizowałem w sumie 3 projekty, każdy w innej firmie, z czego dwa były ciekawe, jeden taki sobie. Generalnie nie mam firmie nic do zarzucenia, między projektami miałem krótkie przerwy, przy czym kończąc projekt, wiedziałem już na czym stoję z kolejnym. Zawsze też doceniałem kontakt z firmą.

Paweł

Jakieś 3 miesiące temu aplikowałem do tej firmy, byłem na rozmowie, ale potem kontakt się urwał. Niedawno zadzwoniła do mnie pani z działu HR i zaproponowała inny projekt. Potem miła rozmowa face2face o konkretach. Wczoraj podpisałem umowę, od grudnia zaczynam pracę u klienta firmy. Nie wiem jaka będzie atmosfera u klienta, ale jeśli chodzi o współpracę z Intitekiem, to nie mogę powiedzieć złego słowa.

Placek

Dodam od siebie, że firmą niezależnie od lokalizacji nadzoruje ta sama grupa ludzi (Francja/Poznań). Bardzo umiejętnie mydlą ludziom oczy. Intitek to agencja pracy tymczasowej, żadnego know-how, nie ma nikogo z jakąkolwiek wiedzą, tylko pośrednictwo i wyzysk, wycisną Was jak cytrynkę i wyrzucą do kosza.

Inżynierek

Popieram powyższe komentarze. Znajomy tam pracował i nie polecam firmy

Zygi

Uwaga "brandż menadżer" kasuje negatywne komentarze. Nie można dać się tak łatwo, trochę tutaj pobędziemy:) Potwierdzam poprzednie komentarze, firma oszust.

Konsul

Zgadzam się z przedmówcą. Jesteś wysłany daleko w Polskę - ok. Nie zgodzisz się? Wielka rodzina Intitek już Cię nagle nie potrzebuje.

PHP

Chcesz być murzynem wiecznie okłamywanym, że są jakieś projekty do zrobienia? Współczuję. Myślisz, że dostaniesz jakieś benefity? Zapomnij. Zostaniesz oddelegowany do innej firmy, żeby robić najgorszą robotę. Szkolenia? Zero. Myślisz, że będziesz pracował w wielkiej grupie inżynierów zatrudnionych w biurze Intcośtam i będziesz chłonął wiedzę? Powodzenia. Wieczne zbywanie, okłamywanie pracownika i zmiana tematu.

Ziggy
@PHP 12.10.2016 18:55

Byłem u nich na rozmowie o prace i odniosłem negatywne wrażenie. Sam Dyrektor miał w oczach niepewnosc. Kiedy zapytalem co bedzie jak sie skonczy ten projekt, to powiedzial, ze maja cos w planach. Aha, czyli rownie dobrze moga powiedziec, ze sie odezwiemy i zostawia na lodzie. Z daleka czuc "kit".

Zostaw opinię o Intitek - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intitek