Opinie o Eccelent Michał Gruba w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eccelent Michał Gruba, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eccelent Michał Gruba na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eccelent Michał Gruba w Warszawa

były pracownik

Nie polecam zatrudniać się w tej firmie, a na pewno nie na umowę na zlecenie!!! Na rozmowie kwalifikacyjnej oferowano mi atrakcyjne zarobki, oraz dodatkowe prowizje od sprzedaży. Zachęcona tymi warunkami pracy zaufałam firmie Eccelent i zrezygnowałam z pracy w innej firmie, po czym dostałam miesięczną umowę na zlecenie, w związku z decyzją rządu związaną z zamknięciem sklepów, nie miałam możliwości dalszej pracy w firmie (tym samym pozostałam bez dochodu). Jednocześnie byłam zapewniona przez szefa firmy, że po ponownym otwarciu salonu wrócę do pracy, że nikt z obecnych pracowników firmy nie straci pracy. Jednak w tym samym okresie (w trakcie zamknięcia salonu) inni pracownicy firmy pracowali normalnie, przyjmowali w salonie klientów indywidualnych (wynikało tak z grup pracowniczych na Skype, a także z informacji na stronie internetowej salonu). Przed zakończeniem umowy, zostałam usunięta z grupy oraz poinformowana że póki co grupy te nie są mi potrzebne, że zostanę do nich dodana po powrocie do pracy. Mimo że sklepy zostały otwarte 28.11. Nie zostałam poinformowana o powrocie do pracy. Jestem zawiedziona nieprofesjonalnym podejściem firmy do jej pracowników.

Bez komentarza Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Niestety mimo moich najszczerszych chęci okazała się ona totalną porażką zarówno pod względem szacunku do pracownika jak i atmosfery.

Takibylejaki Nowy wpis
@Bez komentarza

Najszczersze chęci >??? Dziewczyno!! ty siedziałaś cały czas w telefonie, nic nie robiąc i tylko wymagając aby praca sama się zrobiła. Nie chciałbym obrażać zwierząt, ale jesteś typowym krokodylem, duże buzia do gadania małe rączki do pracy. Dodam jeszcze, że na szacunek trzeba sobie zapracować, a tu pracy nie było żadnej!!! Najlepiej teraz usiąść przed komputer i pisać jaki to dla ciebie był zły pracodawca i ludzie w pracy.

..... Nowy wpis
@Bez komentarza

Jak chcesz żeby Ci płacono za samo to, że jesteś to proponuję się na ciecia zatrudnić, do jakiejś budy na parkingu - tam będziesz mogła korzystać z telefonu do woli. Żegnam.

Pytanie Nowy wpis

Czy Eccelent Michał Gruba ma ściśle ustalone godziny pracy?

Roberta

Firma to bardzo dobry pracodawca, jednocześnie bardzo wymagający. Myślę, że jeśli ktoś nie spełnia oczekiwań powinien liczyć się z utratą pracy.

były pracownik

Izabela
@były pracownik

Zaraz, bo nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam twój wpis. Naprawdę dostałaś w Eccelent umowę zlecenie na miesiąc i po miesiącu już jej nie przedłużyli? Strasznie mi przykro, że tak wyszło. Mam nadzieję, że uda się to jakoś rozwiązać i wkrótce wrócisz do pracy.

@Izabela

Tak dokładnie. Zapewniano mnie że wrócę do pracy po ponowym otwarciu, natomiast nie otrzymałam żadnej wiadomości. Tydzień po otwarciu sklepu napisałam wiadomość że jest mi przykro że zostałam tak potraktowana, dostałam wiadomość zwrotną : Umowa którą zawarłam ze spółką wygasła z dniem *** i nie zostaje przedłużona. od dnia ***nie jestem związana żadną formą prawna ze spółką, zatem niema niejasności a tym bardziej wprowadzaniu mnie w błąd :/

@były pracownik

Gdybyś pracowała tam dłużej to byś się ucieszyła, że już tam nie pracujesz. Nie polecam :)

@Były pracownik

Z chęcią się dowiem dlaczego? ;) było aż tak źle?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Eccelent meble?

@Pytanie

Tak ciężko jest.

Pracownica

Z całego serca polecam pracę u tego pracodawcy. Jestem pracownikiem od dwóch lat i nie mogę powiedzieć złego słowa w żadnej kwestii związanej z pracą. Atmosfera pomiędzy pracownikami oraz samym pracodawcą jest bardzo dobra, również system motywacyjny mobilizuje do osiągania jak najlepszych wyników w pracy.

Jestem pracownikiem firmy Eccelent od wielu lat. Pracując tutaj, nie zauważyłem "gnojenia" pracowników, czy wywierania na nich presji, chyba że wymagania ktoś nazywa wyżej wymienionym słowem. Zarobki są przyzwoite, adekwatne do umiejętności i starań pracownika, no i wiadomo jak to w handlu, bywają gorsze i lepsze miesiące. Handlujemy meblami różnych producentów, sam korzystam z nich na co dzień. Jestem zadowolony, ponieważ są przystępne cenowo i jakość też jest ok. Pozdrawiam.

Zadowolony pracownik

Świetna praca, duże możliwości rozwoju, bardzo dobre i uczciwe warunki finansowe i ekstra ekipa Szef z którym wszystko można załatwić Polecam każdemu kto chce znaleźć pracę do której przychodzi z przyjemnością

Blabla

Nie polecam zatrudniać się w tej firmie. Atmosfera przez pierwszy miesiąc jest ok, pracownicy szkołą na swój sposób zielone osoby. (usunięte przez administratora). Nie polecam(usunięte przez administratora)

Kupujący

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Zrobią wszystko aby wcisnąć wam produkt. Zwrotów nie ma. Reklamacje to istna katorga. Chcecie mieć problem kupcie w "eccelent".

Zostaw merytoryczną opinię o Eccelent Michał Gruba - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Eccelent Michał Gruba
3.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tadeusza Rechniewskiego 9B lok. 55