Eccelent meble

Filtruj opinie po kryteriach:

Pracownica
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Z całego serca polecam pracę u tego pracodawcy. Jestem pracownikiem od dwóch lat i nie mogę powiedzieć złego słowa w żadnej kwestii związanej z pracą. Atmosfera pomiędzy pracownikami oraz samym pracodawcą jest bardzo dobra, również system motywacyjny mobilizuje do osiągania jak najlepszych wyników w pracy.

Opinia

Jestem pracownikiem firmy Eccelent od wielu lat. Pracując tutaj, nie zauważyłem "gnojenia" pracowników, czy wywierania na nich presji, chyba że wymagania ktoś nazywa wyżej wymienionym słowem. Zarobki są przyzwoite, adekwatne do umiejętności i starań pracownika, no i wiadomo jak to w handlu, bywają gorsze i lepsze miesiące. Handlujemy meblami różnych producentów, sam korzystam z nich na co dzień. Jestem zadowolony, ponieważ są przystępne cenowo i jakość też jest ok. Pozdrawiam.

Zadowolony pracownik
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Świetna praca, duże możliwości rozwoju, bardzo dobre i uczciwe warunki finansowe i ekstra ekipa Szef z którym wszystko można załatwić Polecam każdemu kto chce znaleźć pracę do której przychodzi z przyjemnością

Blabla
 Opinia

Nie polecam zatrudniać się w tej firmie. Atmosfera przez pierwszy miesiąc jest ok, pracownicy szkołą na swój sposób zielone osoby. Jak już trochę się podszkolisz w sprzedaży automatycznie zaczyna się rywalizacja o 1% brutto prowizji. Podbieranie klientów, ogromne (usunięte przez administratora) że strony szefa i gnojenie pracowników. Pensja głodowa mimo premii, którą szef wypłaca w wysokości jaką mi się podoba. Nie polecam, a nawet odradzam pracę u pana Gruby zarówno dla pracowników jak i klientów. Pracownicy pod presją szefa próbują wcisnąć wszystko co się da, nawet jeśli cena nie jest adekwatna do jakości.

Kupujący
 Opinia

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Zrobią wszystko aby wcisnąć wam produkt. Zwrotów nie ma. Reklamacje to istna katorga. Chcecie mieć problem kupcie w "eccelent".

Zostaw opinię o Eccelent meble - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eccelent meble

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.