Zone Group sp z o. o.

Sosnowiec

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Zone Group sp z o. o.
1 1 6 1

Opinie o Zone Group sp z o. o.

Adam

Witam chciałem przestrzec przed ta firma która jest niewypłacalna naciągają ludzi bo pracujesz i nie zobaczysz pieniążków. Tylko obiecanki ze będzie przelew i nic, telefonów właściciel nie odbiera ksiegowa tez nie łaska odebrać. Pod jednym nip-em kilka firm zarejestrowanych, składki do zus-u z innej firmy niż na umowie, problem z delegacja , warunki na kwaterze fatalne ( szkoda ze zdjęć nie można tu jeszcze umieszczać by każdy mógł widzieć) wyzywa Cie właściciel , najlepiej jak bys robił 7 dni w tygodniu tylko nie ma kto wypłacić pieniążków. Oszuści , kto nie wierzy niech się zatrudni i uwierzy jak przerobi dwa miesiące i nie zobaczy ani złotówki

Zostaw opinię o Zone Group sp z o. o. - Sosnowiec

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zone Group sp z o. o.